• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat konkursu - Ja tu widzę niezły Zajazd.

DeletedUser174

Guest
@Ljosael :)
MEGA GRATKI!!! może totka zdaj? chyba masz dzisiaj szczęście...
chociaż z drugiej strony kto by mógł zdobyć główną nagrodę jak nie Łowca ;) Z przyjemnością posmyram ten zajazd przy motywce o ile tylko trafi mi się takowa okazja. Super że Ci się udało go trafić!

pozostałym zwycięzcom również gratulacje.
 

Koval92

Kapłan
Gratulację wygranym, zwłaszcza @Ljosael ,ale również sobie bo nie spodziewałem się tej stówki, jak to się pisze "diamenty nie śmierdzą" i zawsze lepiej mieć 100 więcej niż 100 brakujących do ekspansji :D

Gratulacje Blossom, cieszę się, że również się załapałeś na nagrodę ;)

Aha i specjalne gratulacje dla @holistyk12 , który wygrał 100 diamentów w dwóch różnych rundach ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Mam nadzieję, że chlebek smakował. Dobrze, że wpadłeś w elfach, bo jak krasnoludy wypiekały, to można było nim mury kruszyć- był można rzec niezniszczalny:)
@Ljosael dziękuję za gościnę:) głowa trochę ciężka po tych trunkach i na dodatek posiałem gdzieś koszyk i nie mam w co teraz pakować zakupów:D Chlebek ze smalcem był przedni i te małosolne ogórki mmmm :cool: Mogę częściej wpadać?o_O
 

DeletedUser3975

Guest
Gratuluję @fxxx, brachu :D Godnie reprezentujesz bractwo ;)
Pozostałym również. Nagrody boskie!
 
Do góry