• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pytanie o zadania

Jemsik

Zwiadowca
Witam, mam pytanie dotyczące zadań w sumie nie wiem czy dotyczących epok czy inaczej określonych w grze, np posiadaj ileś budynków manufaktury jakieś. Gdzieś już kiedyś widziałem gdzie to jest ale teraz za chiny nie mogę namierzyć gdzie to było?
Dzięki z góry
 

Jemsik

Zwiadowca
Niezawodna Nusion, wielkie dzięki, jeszcze jedno zadanie którego nie można odrzucić i zostaną powtarzalne. :):)
 

Nusion

Kapłan
:)
jeszcze jedno zadanie którego nie można odrzucić
Nie wiem, czy wiesz, ale zadania linii głównej, tzn te rasowe, staną się możliwe do pominięcia, jak tylko przejdziesz do kolejnego rozdziału (żeby przejść do kolejnego rozdziału trzeba zrobić pierwsze badanie w nowym rozdziale).
 

Jemsik

Zwiadowca
Wyczytałem to dziś na forum w temacie Zniesienie konieczności rozwalania miasta pod budynki rasowe w celu wykonania głównej linii zadań., a jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje bo jest tam napisane że za zakończenie zadań jest bodajże 200 diaxów. Jak wchodzę w budynki osady i najeżdżam na kopalnie granitu jest zalecenie żeby postawić 10 sztuk tego budynku. Czy muszę faktycznie je postawić w takiej ilości żeby dostać nagrodę w postaci diamentów czy wpadnie ona jak zrobię pierwsze badanie w nowej rasie i czy ta nagroda jest po każdej rasie??
 

Nusion

Kapłan
Chyba zaszło tu nieporozumienie.
a jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje bo jest tam napisane że za zakończenie zadań jest bodajże 200 diaxów. Jak wchodzę w budynki osady i najeżdżam na kopalnie granitu jest zalecenie żeby postawić 10 sztuk tego budynku. Czy muszę faktycznie je postawić w takiej ilości żeby dostać nagrodę w postaci diamentów czy wpadnie ona jak zrobię pierwsze badanie w nowej rasie i czy ta nagroda jest po każdej rasie??
To, o co zapytał @jemsik, to w ogóle nie jest zadanie, a tym bardziej za diamenty. To zalecenie w menu budowy (kiedyś chyba tego nie było, teraz po najechaniu na granity jest "zalecenie kogośtam - wznieś przynajmniej 10). Nie musisz stawiać tylu granitów, żeby dostać diamenty na koniec rasy. To po prostu podpowiedź z gry, ile powinieneś postawić, aby w miarę płynnie przejść rasę. To nie zadanie!
Z tego co można zobaczyć tutaj:
https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves
w rozdziale krasnoludów w ogóle nie ma zadania na diamenty. Dopiero po skończeniu drzewka krasnoludów jest zadanie "Zbadaj zaawansowany zwiad" (wróżki) za 200 diamentów.
Tak że Jemsik, nie musisz budować tych granitów, jeśli nie chcesz. Nie mają nic wspólnego z diamentami.
Wpis @Urdur nie był odpowiedzią na Twoje pytanie. W sumie nie wiem, na co był odpowiedzią.
 
Ostatnia edycja:

Jemsik

Zwiadowca
I o to właśnie mi chodziło, dzięki Nusion, temat uważam za zamknięty :) a ta strona z zadaniami przyda się
 
Do góry