• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Płonący Basen.

ArabellaPrim

Zwiadowca
Zdobyłem 5 tych zacnych budynków na ostatnim evencie gdy byłem jeszcze w Leśnych Elfach. Obecnie jestem już w Czarownikach i rodzi się pytanie. Warto dokonać renowacji (głównie chodzi o mane)?? Czy dać se spokój i poczekać np. na biblioteki.

Dodam, że mam juz upnięty Zestaw Karnawałowy (2 budynki do many) i do tego 5 Wierzb.
 
Warto dokonać renowacji (głównie chodzi o mane)?? Czy dać se spokój i poczekać np. na biblioteki.
Moim zdaniem nie warto, mamy teraz sporo eventow i praktycznie w kazdym
znajda sie jakies dobre budynki na mane, ktorymi za epoke-dwie bedzie mozna
zastapic obecne. W najgorszym razie biblioteki tez przeciez nie sa takie najgorsze
jako uzupelnienie. Zestaw Karnawalowy ze Smokow, 5 wierzb i 5 basenow z Elfow
to juz solidna podstawa dla bardzo przyzwoitej produkcji many. Zaklecia renowacji
sa zbyt cenne, by zuzyc ich 60 na podniesienie calkowitej produkcji tylko o kilka
procent. Zestawy to co innego, te warto podnosic, ale w nich wzrost produkcji jest
"odrobine" wiekszy w przeliczeniu na powiedzmy 10 zaklec renowacji ;)
W przypadku basenow uwazam to za nieoplacalne.
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Dzieki za opinie tak się właśnie zastanawiam i zastanawiam czy upowac czy nie. I faktycznie może się jakiś zestawik pokazać na mane.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Dzieki za opinie tak się właśnie zastanawiam i zastanawiam czy upowac czy nie. I faktycznie może się jakiś zestawik pokazać na mane.

W najbliższym evencie Letnie przesilenie 13 dnia będzie Chatka many, budynek mały bo 2x2 więc można go powciskać w wolne miejsca, a daje przyzwoitą manę.
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Myślałem nad chatka many bo jakoś w innym temacie ktoś przedstawiał wyliczeni, że daje więcej many na pole. I chyba się skusze na 2/4 chatki (jak wypadną).

Wykasuje wierzby (i tak już je pomału kasuje), bibliotek nie bede stawiał bo zestaw karnawałowy, 5 basenów, 4 chatki many + ten nowy główny budynek z obecnego eventu (jak uzyskam) spokojnie wydolą na smokach z maną.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Myślałem nad chatka many bo jakoś w innym temacie ktoś przedstawiał wyliczeni, że daje więcej many na pole. I chyba się skusze na 2/4 chatki (jak wypadną).

Wykasuje wierzby (i tak już je pomału kasuje), bibliotek nie bede stawiał bo zestaw karnawałowy, 5 basenów, 4 chatki many + ten nowy główny budynek z obecnego eventu (jak uzyskam) spokojnie wydolą na smokach z maną.

Spokojnie wystarczy. Ja mając 14 basenów + zestaw karnawałowy smoki kończyłem z 800k+ many, więc z takim zestawem budynków jaki masz spokojnie dasz radę.
 
Do góry