• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam aktywnego Bractwa.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1865
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1865

Guest
Mam niewiele, 8 kilo punktów rankingowych, ale umiem sporo. Nie biorę udziału w każdym turnieju, ale jeśli startuję, to daję z siebie wszystko, co można zrobić na 5 prowincjach. Wkrótce będzie więcej. Jestem w tym świecie przynajmniej 2 - 3 razy dziennie, więc z aktywnością nie ma problemu. Handel wyłącznie UCZCIWY!!! Mam już jeden antyczny cud, sporo PW do zbycia i chętnie wchodzę w łańcuszki. Propozycje proszę tutaj lub w poczcie bezpośredniej. Jestem w innym Bractwie, ale odchodzę z niego natychmiast po zakończeniu obecnego Turnieju.
 

DeletedUser3642

Guest
Zapraszam w takim razie do Dywizjon 303 :) Zależy nam na aktywnych graczach, dających z siebie wszystko :) Zapraszamy
 

DeletedUser1865

Guest
Zapraszam w takim razie do Dywizjon 303 :) Zależy nam na aktywnych graczach, dających z siebie wszystko :) Zapraszamy
Ni mo Dywizjon 303. Jo żech Cię znaloz w DZIOŁCHY ZE FAMILOKA. Jak mnie chceta, to wchodza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak coś to moje bractwo (Nie Damy Się - ) nadal szuka graczy :) ale jesteśmy nastawieni na turnieje (obowiązkowe), na razie nie co tydzień 10 skrzyń bardziej co miesiąc :) ale to jest to co integruje bractwo
 

DeletedUser1865

Guest
jak coś to moje bractwo (Nie Damy Się - ) nadal szuka graczy :) ale jesteśmy nastawieni na turnieje (obowiązkowe), na razie nie co tydzień 10 skrzyń bardziej co miesiąc :) ale to jest to co integruje bractwo
Dziękuję, już mam Bractwo. Tam mi ciepło, tam mi dobrze i tam się będę rozmnażał :)
 

DeletedUser4264

Guest
U Nas jest miejsce w Bractwie Luz 40+ i czasem minus. Jesteśmy aktywni lubiącym popisać na czacie, pomagać zasobami i w sąsiedztwie jak również w Turniejach limit punktów 500 w Turnieju:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry