• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

RÓWNE SZANSE EVENTOWE

CZY JESTEŚ ZA WYRÓWNANIEM SZANS EVENTOWYCH?

  • Tak będzie sprawiedliwie.

    Głosy: 25 100,0%
  • Nie, to nie moja wina, że mam mniejszy budynek

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    25

Tajniakos

Paladyn
Witam. Losowość zadań eventowych jestem w stanie przełknąć, ale niesprawiedliwości w postaci zadań na manufakturach o jakże różnej wielkości już nie.
Nie może być tak,że gracze są "karani" już na wstępie gry, poprzez przydzielenie im budynku bonusowego o 2 razy większego niż inne budynki tego samego rodzaju, wiedząc,że budynki te są używane do zadań eventowych.
Jak pokazał bieżący event dysproporcje są kolosalne, ponieważ jeden gracz podnosi cztery budynki główne a inny tylko dwa. Ma to niestety również przełożenie na ilość zdobytych nagród ze skrzynek (mniej koralowców = mniej nagród)
Prostym rozwiązaniem tej niesprawiedliwości, były by zadania na dowolnej manufakturze, niekoniecznie bonusowej, wyrównujące szanse w wykonywaniu zadań.
Dysproporcje są widoczne gołym okiem na załączonych grafikach.

167 manufaktur drewna
65090182XkW.jpg


58 manufaktur stali
65090184NtG.jpg

Im więcej głosów tym większe szanse na to, że pomysł zostanie zgłoszony a co za tym idzie będzie w końcu sprawiedliwie. :)
 
Ostatnia edycja:
@tajniakos, jestem oczywiscie jak najbardziej za, ale dokladnie ten sam pomysl zostal juz zgloszony jakis czas temu, zostal przeglosowany i nawet oficjalnie zgloszony tworcom gry. @Ljosael zglosila ten pomysl tutaj:
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/eventy-produkcja-manufaktur.3950/
Mozemy sobie ponarzekac (jak najbardziej slusznie zreszta) w temacie eventu, ale zglaszanie jeszcze raz tej samej propozycji nie ma chyba najmniejszego sensu, tym bardziej ze propozycja juz przeszla w pierwszej instancji, czyli tu u nas na forum PL ;)
 
IG w zaparte idzie dalej w tym samym kierunku. W tym evencie jest to niestety jeszcze bardziej widoczne, stąd ponowne zgłoszenie.
Może tym razem zauważą tak znaczącą i rażącą dysproporcję.
Nie zauwaza, bo @jarqu tego nie zglosi oficjalnie po raz drugi, no badzmy realistami ;) To wlasnie mialem na mysli. I tylko o to mi chodzilo, ze tym razem pomysl (identyczny jak poprzedni) nie zostanie ponownie zgloszony, bo CM wyszedlby przed "gora" na cymbala, ktory nie pamieta co sam niedawno zglaszal... samo zycie. Ale pewnie wspomni slowko czy dwa na temat naszego zdania o nierownych szansach w swoim cotygodniowym raporcie ;)
 

Tajniakos

Paladyn
@chris07070707 dla mnie będzie pocieszeniem jak @jarq wspomni, że gracze są zniecierpliwieni tym, że tak ważny pomysł od maja leży i nic się z nim nie dzieje, bo jak widać efektów nie widzimy. Rozumiem, że są pomysły w grze do, których wdrożenia potrzebują więcej czasu, ale w tym przypadku to kosmetyka a jak widać 3 miesiące od zgłoszenia pomysłu to za mało.

Edit: Temat niebawem powróci jak się okaże, że w wyzwaniach, które właśnie trwają na becie sytuacja się powtórzy :) Z ciekawości postawię manu drewna i zobaczę czy zaliczy zbiory.
Edit: Sprawdzone - Zalicza produkcje niebonusowe.
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie zauwaza, bo @jarqu tego nie zglosi oficjalnie po raz drugi, no badzmy realistami ;) To wlasnie mialem na mysli. I tylko o to mi chodzilo, ze tym razem pomysl (identyczny jak poprzedni) nie zostanie ponownie zgloszony, bo CM wyszedlby przed "gora" na cymbala, ktory nie pamieta co sam niedawno zglaszal... samo zycie. Ale pewnie wspomni slowko czy dwa na temat naszego zdania o nierownych szansach w swoim cotygodniowym raporcie ;)
Rozmawiałem, rozmawiałem i wiemy jaka jest sytuacja i mamy to na uwadze. Natomiast kiedy coś z tym zrobimy i jak, tego nie mogę wam powiedzieć.
 
Do góry