• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Żywiołaki [SPOILERY]

Hassano

Łucznik
Dzięki Fredek tak dla jasności ale wydaje mi sie że wszystko wiem potem tylko po jednej z manu wystarczy podnosić na poziom 2 i 3 bo z tego co widze na poziom 4 już zadania niema chyba że te budynki mają max 3 lv
 

Deleted User - 172852

Guest
Przecież napisałem wyraźnie że kupiec i EVENTOWE BUDYNKI !!

Centrum Handlowe Elvenar to nie jest budynek eventowy. To jest cud dający ziarna :) A po zakończeniu Żywiołaków można wyposażyć się w jeszcze jeden (zapomniałam nazwy) :)
 

DeletedUser3493

Guest
Witam,
proszę o poradę, jak zwiększyć produkcję żywych towarów,
manufakturę kamienia mam na poziomie 24 i bonus na 700%,(osiągnięto max premię), manufakturę stali mam na 25 poziomie, ale nie mam tego zwiększenia produkcji jak na kamień, więc moje pytanie brzmi, jak uzyskać taki sam bonus produkcji stali jaki mam na kamień ???
 

Nusion

Kapłan
Nie uzyskasz. Masz bonus tylko na jeden żywy surowiec, u Ciebie jest to kamień księżycowy. Pozostałe dwa nigdy nie zwiększą produkcji.
 

DeletedUser3493

Guest
Oki, dzięki za poradę, w takim razie pozbywam się manufaktury stali i stawiam następny kamień!!!!!
 

DeletedUser4370

Guest
Witam, mam pytanie.
Wszedłem właśnie do Żywiołaków manifaktury na bonusie to marmur,kryształ i klejnot.Odblokowałem zwiększenie produkcji platyna a w Amunach czeka mnie odblokowanie Tajemnego atramentu,wiec będę musiał zmienić produkcje żeby mieć na bonusie czy co.Bo to zbiło mnie z tropu. Dzięki za odpwiedzi
 

DeletedUser2262

Guest
Witam, mam pytanie.
Wszedłem właśnie do Żywiołaków manifaktury na bonusie to marmur,kryształ i klejnot.Odblokowałem zwiększenie produkcji platyna a w Amunach czeka mnie odblokowanie Tajemnego atramentu,wiec będę musiał zmienić produkcje żeby mieć na bonusie czy co.Bo to zbiło mnie z tropu. Dzięki za odpwiedzi
Żywe towary bonusowe to podstawowa manufaktura bonusowa +1, czyli:
a) jeśli twoją bonusową manu jest marmur, to produkcja żywych towarów z bonusem =
....marmur +1 = manufaktura stali (która robi platynę),

b) jeśli twoją bonusową manu jest kryształ, to produkcja żywych towarów z bonusem =
....kryształ +1 = manufaktura zwoi (która produkuje atrament z bonusem =)
 

Nusion

Kapłan
Jeśli masz marmur w bonusie to w tych manufakturach będziesz nadal produkował tylko marmur. Twoim nowym bonusowym surowcem będzie platyna. Żeby móc ją produkować musisz postawić manufakturę stali i rozbudować ją co najmniej do 24 poziomu. W niej będziesz produkował tylko platynę. Według mnie jedna wystarczy, chociaż niektórzy stawiają dwie.

EDIT: @Mighty Garoth był szybszy :)
 

visit0r

Paladyn
Jeśli masz marmur w bonusie to w tych manufakturach będziesz nadal produkował tylko marmur. Twoim nowym bonusowym surowcem będzie platyna. Żeby móc ją produkować musisz postawić manufakturę stali i rozbudować ją co najmniej do 24 poziomu. W niej będziesz produkował tylko platynę. Według mnie jedna wystarczy, chociaż niektórzy stawiają dwie.

EDIT: @Mighty Garoth był szybszy :)
jedna bardzo mało wydajna, właśnie tkwie na etapie zbierania żywych towarów do rozbudowy jednego z budynków. przegapiłem ze w sumie potrzebuje około 200k, jedna manufaktura proporcjonalnie dwukrotnie wydluża czas ;(
 

Nusion

Kapłan
jedna bardzo mało wydajna, właśnie tkwie na etapie zbierania żywych towarów do rozbudowy jednego z budynków. przegapiłem ze w sumie potrzebuje około 200k, jedna manufaktura proporcjonalnie dwukrotnie wydluża czas ;(
Ja postawiłam na początku dwie, ale jedną wywaliłam potem bo miałam za dużo tej surki. W sumie zanim skończyłam konstrukty to moje żywe manu dostawały co rano zaklęcie, więc nigdy braków nie miałam chociaż miałam po jednej. Zaklęcie na jednej manu pozwala zaoszczędzić ziarna, które pożarły by dwie manu.No i miejsce. Ale generalnie to wszystko zależy, jakie kto ma potrzeby i do nich trzeba dostosować ilość :)
 

DeletedUser

Guest
Ja postawiłam na początku dwie, ale jedną wywaliłam potem bo miałam za dużo tej surki. W sumie zanim skończyłam konstrukty to moje żywe manu dostawały co rano zaklęcie, więc nigdy braków nie miałam chociaż miałam po jednej. Zaklęcie na jednej manu pozwala zaoszczędzić ziarna, które pożarły by dwie manu.No i miejsce. Ale generalnie to wszystko zależy, jakie kto ma potrzeby i do nich trzeba dostosować ilość :)

Chyba czar na manufakturę to jest najlepsza porada co do produkcji żywych jaką można dostać.
 

DeletedUser

Guest
Asz a ja dwie postawiłem
Trzeba będzie burzyć :) przynajmniej miejsce na miska będzie
 
Do góry