• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności

DeletedUser3575

Guest
Ja na jednym świecie (s1) mam super nagrody z iglicy. Na drugim (s3) beznadzieja. Mało dodatkowych skrzynek, budynków jak na lekarstwo.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Jest ktoś jeszcze kto biblioteki nie trafił? Ja żadnej i mam zrąbaną sytuację z katalizatorami w eventach, a niektórzy już 4 trafili i nie mają gdzie tego stawiać, bezsens
Tak szczerze, to biblioteka ci sytuacji za bardzo nie poprawi, bo to jest raptem jeden katalizator na dzień. Oczywiście lepiej go mieć, niż nie mieć, ale przy tej ilości, która jest potrzebna, to ten jeden to jest jak napełnianie basenu kubkiem :)
 

DeletedUser3983

Guest
Czy ktoś odkrył jakiś schemat pojawiania się dodatkowych skrzynek w Iglicy,od czego one zależą,bo w jednym poziomie poszłam wojskiem do końca i dostałam 1 małą skrzyneczkę,a w innym po wielu negocjacjach i straconych diamentach 3 skrzynki,czyżby na pocieszenie?
 

Proqrator

Rozbójnik
Kazdy konflikt ma okreslony procent ( jest podany w apce w gornej czesci) na trafienie dodatkowej skrzynki wiec teoretycznie to zupelna losowosc
 

Koval92

Kapłan
Tak szczerze, to biblioteka ci sytuacji za bardzo nie poprawi, bo to jest raptem jeden katalizator na dzień. Oczywiście lepiej go mieć, niż nie mieć, ale przy tej ilości, która jest potrzebna, to ten jeden to jest jak napełnianie basenu kubkiem :)

Każdy katalizator więcej jest dla mnie ważny, dopóki nie masz więcej niż 2 biblioteki to efektu wow nie ma, ale zaoszczędzasz relikty.
Ja 3 fioletowa skrzynka z szansą 20% na bibliotekę i niestety trzeci raz pod rząd 3 zaklęcia teleportacji (już 9 w ekwipunku po wykorzystaniu 5 poprzednich)

@Angel.A gratulacje! może kiedyś też trafię.

Pytanie - czy ktoś się oficjalnie wypowiadał, dlaczego zaklęcia teleportacji nie działają na budynki ewolucyjne?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3332

Guest
nie słyszałam, aby ktoś nie trafił biblioteki... chociaż jedną ale raczej kazdy dostał. Ogólnie iglica jakas taka łaskawa w nagrodach chyba jest.

Ja z iglicy mam 3x roślina many/kauczukowiec i od zaj...a fragmentów. Ani razu żadnej konkretnej nagrody. Ale dzieki opatrzności udało mi sie zdobyć aż 1 teleportacje. Ciagle mówie sobie zeby odpuścic ta iglice, ale kusi....... i tylko trace na tym :(
 

Koval92

Kapłan
Ja z iglicy mam 3x roślina many/kauczukowiec i od zaj...a fragmentów. Ani razu żadnej konkretnej nagrody. Ale dzieki opatrzności udało mi sie zdobyć aż 1 teleportacje. Ciagle mówie sobie zeby odpuścic ta iglice, ale kusi....... i tylko trace na tym :(

No ja mam postawione już 7 rzędów na przemian zwojów i wrót księżycowych a biblioteki żadnej, plus taki że mam po 15k zwojów co 24h i miałem +3600 bizmutu codziennie jeszcze nim mogłem mieć manufakture eliksirów rozbudowaną, przez co do połowy konstruktów dojechałem bez manufaktury mydła :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3975

Guest
nie słyszałam, aby ktoś nie trafił biblioteki... chociaż jedną ale raczej kazdy dostał. Ogólnie iglica jakas taka łaskawa w nagrodach chyba jest.

Pitolenie o Szopenie :rolleyes:
Jak widać... z postów, mało kto trafił.
 

DeletedUser1874

Guest
Ja robię co tydzień całą Iglicę i w dwóch poprzednich tygodniach trafiłem po jednej bibliotece. Sporo wcześniej też zdobyłem jedną. Póki trwa event nie mam miejsca na dodatkowe kawałki zestawu, ale z pozostałych elementów mam tylko jedne wrota (ten element 4x1). Ale jeśli dobrze rozumiem działanie zestawów budynku, do tych samych wrót i tak mogę dostawić biblioteki z pozostałych stron, a po dostawieniu tych mniejszych elementów (których mi akurat nie brakuje) w odpowiedni sposób, będę mógł cieszyć się katalizatorem z każdej z nich?
 

Nusion

Kapłan
Ale jeśli dobrze rozumiem działanie zestawów budynku, do tych samych wrót i tak mogę dostawić biblioteki z pozostałych stron, a po dostawieniu tych mniejszych elementów (których mi akurat nie brakuje) w odpowiedni sposób, będę mógł cieszyć się katalizatorem z każdej z nich?
Tak, oczywiście, ważne, żeby biblioteka stykała się z każdym z 4 pozostałych elementów. Nie ma znaczenia, czy te elementy zasilają już inną bibliotekę
 

Ovocko

Rycerz
Mam i ja :cool:
Wreszcie... Tyle czasu, potyczek, kosztów i niełaski losu.

Tyle że teraz to ja bym się bardziej cieszył z rezydencji albo warsztatu :p

Ja z iglicy mam 3x roślina many/kauczukowiec i od zaj...a fragmentów. Ani razu żadnej konkretnej nagrody. Ale dzieki opatrzności udało mi sie zdobyć aż 1 teleportacje. Ciagle mówie sobie zeby odpuścic ta iglice, ale kusi....... i tylko trace na tym :(

No, teleportacja to jest konkretna nagroda. Można schować nadmiarowe budynki po evencie zamiast je burzyć.
Może ją trzeba ciągnąć do końca, żeby coś wyszło, ja najczęściej kończę na drugim poziomie i może dlatego nagrody liche. Przynajmniej dwa razy dostałem zbrojmistrza i dwa teleporty.
 

DeletedUser174

Guest
Pitolenie o Szopenie :rolleyes:
Jak widać... z postów, mało kto trafił.
pitoleniem należy nazwać płakanie że się tej biblioteki nie dostało.

ogólnie wydajność zestawu w odniesieniu do wymaganego miejsca nie powala na kolana.
Ilość fragmentów jest mikroskopijna. Kilka czarów i można wyrobić normę z zestawu.
Zwój daje aż 1 ludzia... no to ja nie wiem co z taka oszałamiająca ilościa populacji zrobię... może sobie drewienko upnę przy nowej rasie... na pewno styknie
Ilości T6 są tak gigantyczne, że aż się boje o pojemność ratusza... chyba sobie piramidę postawię, to na pierwszym poziomie chyba mi da więcej, to jeszcze i w turku mi pomoże
Ilość kultury... nie da się ukryć, że są bardziej wydajne budynki
to samo dotyczy populacji... wraca temat 1 szt populacji ze zwoju
katalizator... tak... GrzegorzTheGreat słusznie określił że to jak napełnianie basenu kubkiem
zwoje... dostałabym jakies 10k... niby jest to jakaś ilość, ale za same zwoje to zestawu nie opłaca się stawiać

w związku z tym mamy analogię do zestawu szachowego. Niby fajny, ale w mieście go nie postawię. Tylko zestaw szachowy jedynie blokuje mi sloty w akademii (tak, wiem można temu zapobiec, ale szkoda mi glutów i świstków na ten chłam). A te "dobrodziejstwa" kosztują w huk towarów i wojska a blokują teleporty np. Dzisiaj dostałam kauczukowca... wolałabym zamiast tego gniota dostać teleport lub przynajmniej tych kilka wynędzniałych diamentów. Przecież nawet na przepałkę sie to nie nadaje, bo ma niską wartość kaloryczną :p i kisza się w inwentarzu bez sensu zupełnie
 
Do góry