• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.90

Tajniakos

Paladyn
Nowy podgląd prowincji został dodany do interfejsu gry na Mapie świata, dając dostęp do narzędzia ułatwiającego robienie postępów na Mapie świata.
Nowa funkcja bardzo przydatna i ta zmiana na duży plus. Minusem niestety cały czas nieszczęsne mieczyki i ciągły brak wiadomości w aplikacji. Te dwie rzeczy powinny być priorytetem a niestety dalej są pomijane.
 

misia111

Wędrowiec
Zgadzam się z Tajniakiem. Ja od kilku dobrych miesięcy tylko gram na apce i brak wiadomości niestety utrudnia kontakt w bractwie :(
Moim zdaniem wiadomości to powinny już dawno pojawić się na apce. Może w końcu czas się pochylić nad tym :).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3332

Guest
A ja zauważyłem drastyczny spadek ilości wylatujących diaxów ze studni. Tak ciągle (przy 10 szt) miałem jedna lub dwie sztuki co losowanie ew. co dwa, teraz nie widzę diaxów od kilku dobrych losowań. Kolejny "cichy nerf" :D
 

DeletedUser4096

Guest
A ja zauważyłem drastyczny spadek ilości wylatujących diaxów ze studni. Tak ciągle (przy 10 szt) miałem jedna lub dwie sztuki co losowanie ew. co dwa, teraz nie widzę diaxów od kilku dobrych losowań. Kolejny "cichy nerf" :D
10? To mało. Trudno oczekiwać żeby często diamenty wpadały. U siebie nie zauważyłam spadku ilości.
 

DeletedUser4281

Guest
A ja zauważyłem drastyczny spadek ilości wylatujących diaxów ze studni. Tak ciągle (przy 10 szt) miałem jedna lub dwie sztuki co losowanie ew. co dwa, teraz nie widzę diaxów od kilku dobrych losowań. Kolejny "cichy nerf" :D
Osobiście wydaje mi sie ze diamentow wypada naprawde duzo. Mam w sumie pewnie nie wiecej niz 20 studni, ale jak prawie wszystko wydalem przy promocji z ekspansjami to juz prawie 1k sie nazbieralo. Jak na walute premium to zdecydowanie duze ilosci dostajemy za darmo
 

visit0r

Paladyn
Osobiście wydaje mi sie ze diamentow wypada naprawde duzo. Mam w sumie pewnie nie wiecej niz 20 studni, ale jak prawie wszystko wydalem przy promocji z ekspansjami to juz prawie 1k sie nazbieralo. Jak na walute premium to zdecydowanie duze ilosci dostajemy za darmo
to co masz ze studni nie jest za darmo
aby je zdobyc trzeba bylo troszke czasu poswiecic w ewencie
 

DeletedUser4281

Guest
to co masz ze studni nie jest za darmo
aby je zdobyc trzeba bylo troszke czasu poswiecic w ewencie
Oczywiście masz pełną racje. Poprostu nie poświęciłem wiele czasu na to więc nie uznałem za stosowne doliczyć czasu do puli "cena".
 

DeletedUser3332

Guest
Hmm...... kolejny zbiór bez diaxów..... teraz jestem pewien ze zmniejszono szanse na wypadnięcie diamentów :mad:
 

visit0r

Paladyn
pojawilo sie zadanie na produkcje w portalu rasowym i niby nic ciekawego ale z przegladarki nie moge w niego kliknac
moge tylko zbierac to co wyprodukowalem na mobilce
nigdy wczesniej tak nie bylo
wyglada na to ze aktualizacja cos skopala
 
Hmm...... kolejny zbiór bez diaxów..... teraz jestem pewien ze zmniejszono szanse na wypadnięcie diamentów :mad:
Mam odwrotne wrazenie, bo u mnie i u kilku osob z bractwa w ostatnich dniach diaksow wypada jakby wiecej. Jestem przekonany, ze niczego nie zmieniali - ot, standard. Czasem zdarza sie pare dni posuchy, a zaraz potem pare dni "tlustych"...
i tak w kolko :)
 

blazius1

Paladyn
Czy to, że gracze którzy weszli do najnowszej epoki i w turniejach walczą z trzygwiazdkowymi Zwiadowcami i białymi Żabami i tymi wypasionymi Valorianami, to mamy położyć na karb jakiegoś ukrytego balansu? Czy tak ma być, bo nowa epoka i coś tam, coś tam?

Bo turniej z niewojskowego, dla dużych, zrobił się wybitnie niewojskowy. Jakby nam feniksy pokasowali, to wyszłoby mniej więcej na to samo.
Niefajnie się zrobiło, a szósta gwiazdka dopiero przed nami i wojem też chciałoby się zadziałać, coś poskubać choćby. A tu lipa będzie na szóstej. Już jest ciężko, jak koniowi pod górę.
 
Do góry