• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ułatwienie ustawiania produkcji

Wojtek 55

Wędrowiec
Pojedynczy gracze mają w warsztatach okienko ,po na jechaniu na nie kursorem pisze "Rozpocznij wybraną produkcję we wszystkich bezczynnych budynkach tego typu" ,znam przynajmniej 5-6 graczy którzy to mają,jest to tylko w warsztatach,może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nie jest to zastosowane u wszystkich? szukałem tego tematu na forum ale nie znalazłem. Jest to duże ułatwienie w grze,oszczędność czasu .
 

KociMord

Zwiadowca
było omawiane w dyskusjach o grze - ogólnie @jarq odpowiedział, że opcja jest jeszcze testowana, i niedługo będą ją mieli wszyscy (na apce jest u wszystkich)
 

Tajniakos

Paladyn
Z tego co wiem jeszcze nie wszystkie serwery są zaopatrzone w tą funkcję. Ja np: na becie mogę ustawić wszystkie warsztaty na apce a z poziomu przeglądarki juz nie :)
 

Wojtek 55

Wędrowiec
Testowana była na becie:( koleżanka z bractwa ma na Felyndralu i na Winyandorze ,kolego z bractwa na zbliżonym poziomie do mojego również ma tę funkcję i jest o jedno pole na mapie ode mnie. :(
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Tak samo było, kiedy miało być wprowadzone takie ulepszenie na apce, część graczy miała tą opcję około 1,5 m-ca wcześniej niż pozostali, więc wystarczy spokojnie poczekać ;-)
 

visit0r

Paladyn
To chyba nie zalezy od polozenia na mapie czy od poziomu, nawet nie od konta. Ja np. na jednym swiecie te opcje mam, na innym juz nie... Jeszcze tylko odrobina cierpliwosci i pewnie bedziemy miec to wszyscy w kazdym miescie.
chyba ze tfurcy po testach uznaja ze jednak nie ma na takie ulatwienie zapotrzebowania, za latwo jest z tym robic przygody gdy sie ma ustawionych 50 warsztatow ;)
 

Koval92

Kapłan
Nie byłbym taki pewny czy to wszystkim wejdzie, maile z nagrodami też do niektórych przychodzą od roku nieprzerwanie a do innych wcale a centrala umywa ręce, gdzie maile były zmieniane 10x i to ewidentnie ich wina (pytaliśmy specjalistę). Koleżanka tak ma od roku i nawet jej nie zwracają tego co wszyscy inni dostają, kolega jeden też to ma.
 

Koval92

Kapłan
Jeżeli to wejdzie naprawdę u wszystkich to musi koniecznie wejść przed przygodą bractw a zapowiada się na taką w listopadzie. Nie ma szans robić przygody z częścią osób mających to a częścią nie, bo już się ludzie zbuntują.

Chociaż może się to nie przydać jeżeli do przygód bractw też każą rozbudowywać warsztaty.
 
Chociaż może się to nie przydać jeżeli do przygód bractw też każą rozbudowywać warsztaty.
To raczej malo prawdopodobne, bo tworcy musieliby opracowac i na nowo zbalansowac wszystkie mapy w Przygodach. Mam tu oczywiscie na mysli ilosci odznak. Na razie wszystko, co musza zrobic, to po prostu wybrac jeden ze wzorcow, zmienic kilka opisow i wrzucic go najpierw na bete, potem na serwery live. Cos mi sie wydaje, ze majac jeden temat totalnie rozgrzebany (eventy) nie za bardzo beda mieli ochote rozgrzebywac nastepny.
 

Sorcha

Rycerz
Jeżeli to wejdzie naprawdę u wszystkich to musi koniecznie wejść przed przygodą bractw a zapowiada się na taką w listopadzie. Nie ma szans robić przygody z częścią osób mających to a częścią nie, bo już się ludzie zbuntują.
@Koval92 Czy dobrze mi się wydaje czy w tym samym bractwie powstanie możliwość podczas Przygody Bractw robić ją przez dwie różne grupy:confused:;)?
Pierwsza grupa ta co dostała ułatwienie ustawienia wszystkich warsztatów ( będą mieli lepiej), druga grupa - bez tego ułatwienia też mogą robić (choć przy dużej ilości warsztatów - tak gdzieś od kilkunastu myślę to może być jakaś różnica). Bractwa robią przygody jak chcą, na zasadzie dobrowolności przecież nie ma obowiązku (no chyba że się umówili, że robią). To przecież nie turnieje.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
To raczej malo prawdopodobne, bo tworcy musieliby opracowac i na nowo zbalansowac wszystkie mapy w Przygodach. Mam tu oczywiscie na mysli ilosci odznak. Na razie wszystko, co musza zrobic, to po prostu wybrac jeden ze wzorcow, zmienic kilka opisow i wrzucic go najpierw na bete, potem na serwery live. Cos mi sie wydaje, ze majac jeden temat totalnie rozgrzebany (eventy) nie za bardzo beda mieli ochote rozgrzebywac nastepny.

Nom, poza tym nie można narzucać graczom rozbudowywania 3 kompletów manufaktur naraz faktem, że potem manufaktury są potrzebne, bo jedna z trzech zawsze jest zbędna, bo nie produkuje ani bonusu, ani bonusowych żywych towarów, np u mnie z manufaktury stali nie mam w ogóle korzyści, z drewna zbieram bonus a z marmuru kamień księżycowy
 

DeletedUser3251

Guest
Funkcja jest w fazie testów i jak zostaną zakończone to wejdzie to dla wszystkich.
@jarq U mnie w wersji Flash działa wszystko OK, za wyjątkiem klawiatury - zaznaczenie produkcji we wszystkich warsztatach i wciśnięcie klawisza [1]..[6] ignoruje zaznaczenie i działa tylko dla aktualnego warsztatu. Nie mogę się doczekać takiego ułatwienia dla manufaktur...
 

visit0r

Paladyn
@jarq U mnie w wersji Flash działa wszystko OK, za wyjątkiem klawiatury - zaznaczenie produkcji we wszystkich warsztatach i wciśnięcie klawisza [1]..[6] ignoruje zaznaczenie i działa tylko dla aktualnego warsztatu. Nie mogę się doczekać takiego ułatwienia dla manufaktur...
to chyba mialo tak wlasnie dzialac, a przynajmniej tak samo dziala u mnie
 
Do góry