• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności

DeletedUser3975

Guest
No i? Nie buduj napięcia ;)

Ja wysyłałam magiczne fluidy, dmuchałam i chuchałam łasa na "Wrota Księżycowe" bo mi brakuje, a tu... katalizatory o_O

(life is brutal)
 

Ovocko

Rycerz
ogólnie wydajność zestawu w odniesieniu do wymaganego miejsca nie powala na kolana.

Można sobie sprokurować zestaw składający się z samych wrót księżycowych/roślin many/kauczukowców/zwojów i on jest całkiem wydajny jeśli idzie o produkcję many i ziaren (głównie many). produkcja z jednego pola wychodzi 2 x lepiej niż z takiej chatki many.
Z żywymi nie wiem, bo jeszcze nie dotarłem do tego poziomu aby ocenić jak to wygląda.
 

DeletedUser174

Guest
chatka many 8700
1 czar z opactwa 18 0000
zestaw 1150

co wybrać?
 

Ovocko

Rycerz
U mnie chatka many 3800 = 950/pole, roślina many 1500/pole), wrota 3960 = 990/pole
Za czar dostaję na moim etapie 4500
Zależnie ile masz jakich części zestawu wychodzi lepiej lub gorzej (z tym 2x to faktycznie troszkę przesadziłem), ale nadal jest bardziej opłacalne niż chatka. Może na dalszych etapach balans się zmienia (z tego co piszesz - tak), wtedy ocena przydatności też będzie wyglądała inaczej.

Choć jak patrzę na XIV rozdział, czyli tam gdzie chatka daje 8700 = 2175/pole, to roślina many daje 3450/pole, więc nadal lepiej. Tyle że wrota dają wtedy żywe towary a nie manę, więc trudniej jest wyliczyć ogólny bilans zysków i strat.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Dokładnie duży problem przy zestawie jest to że potrzebujesz kilku elementów zazębiających się, więc niekoniecznie zbierasz to co chcesz. Natomiast chatka nadal wygrywa w ogólnym rozliczeniu

Ja na razie patrzę na ten zestaw jako dobry zapychacz małych miejsc w mieście 1x1 albo zestawy dwóch roślinek w układzie 1x2,2x1 itd
 

Koval92

Kapłan
W ogóle super, gracze w 15 rozdziale do iglicy dodatkowo żywy drugi i 3 sort, nagrody takie same... niedługo diamentów zaczną wymagać???
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Ja tam na Iglicę nie narzekam :) Robię co tydzień 1 poziom, czasem 2, 3 tylko ze wzmocnieniami i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Czasem wpadnie jakaś grubsza nagroda, czasem nie, ale zawsze wychodzę na + z przyspieszaczami, dodatkowo katalizatory, a teraz jeszcze zaklęcia teleportacji :)
We wtorek stawiam wzmocnienia wojskowe i przy okazji turnieju idę polować na podwójne teleporty :D
A może i magiczny warsztacik się trafi ;)
A że wymagania są inne dla różnych epok? No to chyba jest oczywiste.

niedługo diamentów zaczną wymagać???
Już wymagają za kolejną turę negocjacji, na szczęście dla wszystkich tyle samo niezależnie od epoki ;)
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Ja tam na Iglicę nie narzekam :) Robię co tydzień 1 poziom, czasem 2, 3 tylko ze wzmocnieniami i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Czasem wpadnie jakaś grubsza nagroda, czasem nie, ale zawsze wychodzę na + z przyspieszaczami, dodatkowo katalizatory, a teraz jeszcze zaklęcia teleportacji :)
We wtorek stawiam wzmocnienia wojskowe i przy okazji turnieju idę polować na podwójne teleporty :D
A może i magiczny warsztacik się trafi ;)
A że wymagania są inne dla różnych epok? No to chyba jest oczywiste.


Już wymagają za kolejną turę negocjacji, na szczęście dla wszystkich tyle samo niezależnie od epoki ;)

U nas dzisiaj dwóm koleżankom poleciały budynki, jednej rezydka a drugiej warsztacik
Mi w tamtym tygodniu upragniona biblioteka z bossa z 2 piętra
 

Ovocko

Rycerz
U nas dzisiaj dwóm koleżankom poleciały budynki, jednej rezydka a drugiej warsztacik

Mnie się trafił pod koniec eventu i trochę pomógł w ogólnym rozliczeniu. Teraz najbardziej nastawiam się właśnie na te budynki, jako stosunkowo najłatwiejszy sposób na zdobycie dodatkowego miejsca.
 

DeletedUser3983

Guest
Ja mam pytanie do pomysłodawców biblioteki i jej części dających tylko zwoje,fajnie jest jak się ma inny bonus T2 to zwoje są fajnym dodatkiem,ale już dla osób z bonusem zwojowym to fajne nie jest,czy nie mogą towary z biblioteki być ruchome?,tak jak jest z innymi budynkami dającymi towary,aby Ci co mają zwoje jako bonus mieli inne towary w bibliotece.W dłuższym czasie większość graczy będzie miała bibliotekę,lub jej części i zapotrzebowanie na zwoje zmaleje i co w tedy wymianą towarów?
 

DeletedUser3251

Guest
Ja mam pytanie do pomysłodawców biblioteki i jej części dających tylko zwoje,fajnie jest jak się ma inny bonus T2 to zwoje są fajnym dodatkiem,ale już dla osób z bonusem zwojowym to fajne nie jest,czy nie mogą towary z biblioteki być ruchome?,tak jak jest z innymi budynkami dającymi towary,aby Ci co mają zwoje jako bonus mieli inne towary w bibliotece.W dłuższym czasie większość graczy będzie miała bibliotekę,lub jej części i zapotrzebowanie na zwoje zmaleje i co w tedy wymianą towarów?
U mnie ten problem zaczyna już być widoczny, mnóstwo ofert ze zwojami. Może wkrótce się pojawią budynki z innymi bonusami?
 

Lanariko

Szef kuchni
Ja mam pytanie do pomysłodawców biblioteki i jej części dających tylko zwoje,fajnie jest jak się ma inny bonus T2 to zwoje są fajnym dodatkiem,ale już dla osób z bonusem zwojowym to fajne nie jest,czy nie mogą towary z biblioteki być ruchome?,tak jak jest z innymi budynkami dającymi towary,aby Ci co mają zwoje jako bonus mieli inne towary w bibliotece.W dłuższym czasie większość graczy będzie miała bibliotekę,lub jej części i zapotrzebowanie na zwoje zmaleje i co w tedy wymianą towarów?
Przez dość długi czas na rynku (przynajmniej na S2) było sporo więcej jedwabiu niż kryształu, że o zwojach już nie wspomnę, i jakoś sobie wszyscy radzili...
Jak ktoś umie dobrze korzystać z rynku i dobrze gospodaruje towarami to raczej nie będzie problemu. Biblioteka daje mi ok 1/12 dobowej produkcji mojego bonusu t2 - naprawdę uważasz ze taka ilosc tak strasznie zaburzy równowage gry?
Ja bym się raczej zapytała -jak tu się wymieniać towarami, gdy 3/4 rynku zawalone jest ofertami t3 z żądaniem t2 lub t1... Zawsze wystawiam towary z tej samej półki i zawsze minimum na 2* znikają najpóźniej w ciągu 24h. I to niezależnie od tego, czy na rynku jest dużo zwojów jedwabiu, czy kryształu.
 
Do góry