• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
W wątku o aktualizacji 1.90 było chyba dwóch modów. Jeden przyciął mi tylko posta i trochę treści nawet zostawił. Drugi potem wziął i przyciął już pół wątku, łącznie z całym moim przyciętym już wcześniej postem.
Potem był jeszcze mój komentarz do tych poczynań, żeby się wstydzili i żeby, skoro tak, to usunęli cały wątek w ogóle, bo to co zostało nie ma raczej sensu, tak pocięte. To któryś znowu wziął i wyciął również tego posta.

Malo to śmieszne w ogóle, ale normalnie tak nie działa wolna wola. To wycinanie odbywa się raczej w warunkach odruchu bezwarunkowego?
jeżeli mowa o odruchach, to zdecydowana większość z nich to odruchy warunkowe, brzwarunkowcyh jest de facto kilka ale to taki offtop walący po oczach
 

DeletedUser

Guest
<ziew> już niemal dwa dni czekam na kogoś z teamu... normalnie jakbym grał z 12stolatkami w CSa na TSie ("ła ła zabiłeś mnie jesteś u mamy" niestety nie mam czcionki przechodzącej mutację)

Swoją drogą ochotnicy to maja czas tylko w niedzielę w nocy na forum?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
już niemal dwa dni czekam na kogoś z teamu
Nie bardzo wiem co chciałbyś usłyszeć, posty były nie związane z tematem więc zostały wykasowane, lub zmodyfikowane i tyle nie bardzo jest tu o czym rozmawiać. Jeśli natomiast poczułeś się urażony lub ktokolwiek z Was tak się poczuł, albo zostało wykasowane coś co nie powinno(czasami w ferworze walki tak się zdarza) to bardzo Ciebie lub innych za to przepraszam.
 

DeletedUser

Guest
Spoko aczkolwiek nie od Ciebie oczekuje przeprosin
A teraz tak w konsekwencji otrzymałem ostrzeżenie za domaganie się swoich praw traktuje to jako próbę zastraszenia.

Ponadto wypadało by przeprosić też w takim razie za butne wypowiedzi w stosunku do użytkowników za „niedokładne” czytanie wątków jak z twojej wypowiedzi teamowi też to się zdarza niezależnie od jakiegoś feworu.

Będzie to publiczne to ze swojej strony obiecuję ze zamykam temat tak jak dotyczyło to poprzednich
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście zapomniałem tego dodać w poprzednim moim poście, jeśli ktoś poczuł się urażony jakaś wypowiedzią członka teamu to bardzo za to przepraszam.
 

blazius1

Paladyn
Kadra powinna być bezstronna.

Ale nie jest. Bo jak wytłumaczyć sytuację, że mod zdaje się twierdzić, że wiele lepiej ode mnie, o czym chcę pisać i o czym jest mowa i wie lepiej ode mnie, w którym wątku powinienem pisać?

Jak mod taki mądry i tyle wie lepiej ode mnie, to po co ja mam coś pisać? To ja tu nie jestem potrzebny!
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Jeśli ktoś poczuł się dotknięty moim działaniem, to przepraszam, ale na pewno nie miałam na celu, by kogoś urazić.
Z tematu o aktualizacji 1.90 usunęłam posty, które jej nie dotyczyły, w tym również te mówiące o turniejach, a przede wszystkim o bugu, ponieważ temat ten był już założony w dziale o błędach w sobotę, 26.10.2019 o 14.36. Dlatego też kilka postów dotyczących buga, napisanych przed założeniem tematu w błędach, zostało w temacie aktualizacji.
Ktoś zapytał dlaczego z uśmiechem nie pytamy Was czy możemy coś usunąć i poprawić. Tak kiedyś było i przypominam, że sami w tym dziale poprosiliście żebyśmy bardziej restrykcyjnie karali za różne wybryki na Forum, bo robi się bałagan.
Dlaczego nie udzielamy się na Forum i rzadko wypowiadamy? Bo gdybyśmy poparli jakąś wypowiedź, to stalibyśmy się kartą przetargową w Waszych sporach. Ja nawet już nie lajkuję wypowiedzi, bo chcę tego uniknąć.
Jeżeli ktoś z Was uważa, że byłby lepszym moderatorem, ma doświadczenie i chęć, to ja chętnie ustąpię miejsca dla Waszego dobra. Lubię to dodatkowe zajęcie, ale jestem świadoma, że nie jestem mu w stanie poświęcić 24h/dobę i nie jestem nieomylnym ideałem.
 

visit0r

Paladyn
2 modow przeprasza a de facto najwiecej za uszami ma ten trzeci ktory jakos ostatnio milczy, w sumie on zazwyczaj milczy, za to leci kolejno po postach z opcja usun, inna sprawa ze moje wypowiedzi w watku o nazwie dyskusja na temat teamu dotyczyly teamu a zostaly usuniete pod pretekstem nie na temat, kurtyna
 

DeletedUser

Guest
To w takim razie pytanie techniczne, gdzie powinniśmy rozmawiać o ukrytych aktualizacjach?
Nadal uważam że wprowadzenie *** armii w czasie turnieju był jak najbardziej adekwatny do tamtego tematu,ponieważ był w zakresie czasowym wprowadzonej poprawki 1.90

Przeprosiny przyjęte, nie będę drążył dalej tego tematu.

PS. Nie chodziło mi nigdzie o popieranie czyjejś osoby tylko wypowiedź własną jako doświadczonej osoby, ale faktycznie jeśli odzywki mają wyglądać tak:

Zanim następnym razem napiszesz, że "coś wisi" to przejrzyj temat dokładnie.

w kontekście wypowiedzi teamu:

Nie bardzo wiem co chciałbyś usłyszeć, posty były nie związane z tematem więc zostały wykasowane, lub zmodyfikowane i tyle nie bardzo jest tu o czym rozmawiać. Jeśli natomiast poczułeś się urażony lub ktokolwiek z Was tak się poczuł, albo zostało wykasowane coś co nie powinno(czasami w ferworze walki tak się zdarza) to bardzo Ciebie lub innych za to przepraszam.

że też się myli w wątkach to niech milczenie nadal będzie złotem. Niestety użytkownik nie ma równych szans dyskutować z modem, nie tu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@BlossomValvi cały czas dyskutujemy, zazwyczaj jest tak że ten komu skasowano posty uważa że to niesprawiedliwe, ale uwierzcie mi staramy się utrzymać tutaj jakiś względny porządek ponadto każdego użytkownika forum traktuje jednakowo, jeśli gracz nie stosuje się do regulaminu to posty są kasowane lub dostaje punkty, natomiast jeśli mod coś skopie to także ponosi konsekwencje.
 

DeletedUser

Guest
@jarq co to za konsekwencje? Popatrz 17 stron wątku moje 4 bite dni uporu tylko po to by zobaczyć słowo „przepraszam” serio to są te konsekwencje?

Nie ma żadnych mechanizmów odwoławczych czy ostrzegawczych po prostu mod wchodzi i kasuje. Nie zostaja żadne dowody co było. Jedynie na priva można ostrzeżenie złapać i tyle. Regulamin nic nie przewiduje bo co mod bana dostanie?

Ponadto wszelkie takie czynności wykonujecie po „cichu” są fora gdzie widać po użytkowniku czy ma coś naskrobane, tu nic.
 

visit0r

Paladyn
@jarq co to za konsekwencje? Popatrz 17 stron wątku moje 4 bite dni uporu tylko po to by zobaczyć słowo „przepraszam” serio to są te konsekwencje?

Nie ma żadnych mechanizmów odwoławczych czy ostrzegawczych po prostu mod wchodzi i kasuje. Nie zostaja żadne dowody co było. Jedynie na priva można ostrzeżenie złapać i tyle. Regulamin nic nie przewiduje bo co mod bana dostanie?

Ponadto wszelkie takie czynności wykonujecie po „cichu” są fora gdzie widać po użytkowniku czy ma coś naskrobane, tu nic.
troszke by bylo niewlasciwe aby po uzytkowniku bylo widac ze mod go nie lubi i mu ciacha posty tylko i wylacznie z powodu wlasnej niecheci do danej osoby, to sie nazywa ponowna wiktymizacją
 

DeletedUser2264

Guest
troszke by bylo niewlasciwe aby po uzytkowniku bylo widac ze mod go nie lubi i mu ciacha posty tylko i wylacznie z powodu wlasnej niecheci do danej osoby, to sie nazywa ponowna wiktymizacją
No nie wiem, nie miałabym nic przeciwko temu, żeby było widać który mod jest wybitnie nadgorliwy, albo kieruje się własnymi uprzedzeniami.
 

Koval92

Kapłan
@jarq Ja mam dość. Właśnie w wątku o halloween Nusion oskarżyła mnie o kłamstwo w sprawie, w której miałem rację. Odpowiadając jej i prosząc o usunięcie jej ataku na mnie, Hajmdal nałożył na mnie warna. Ten moderator ewidentnie jest po ich stronie, jest stronniczy non stop, tylko nam usuwa sygnatury i tylko nam daje warny a ich kryje. To już się ociera o stalking. Co ja coś napiszę o grze, to ona albo tajniakos albo chris albo blossom przychodzą i jątrzą, a my jeszcze za to zbieramy cięgi, skończyło się. O całej sytuacji poinformowałem mailowo Inno Games.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
No nie wiem, nie miałabym nic przeciwko temu, żeby było widać który mod jest wybitnie nadgorliwy, albo kieruje się własnymi uprzedzeniami.
raczej chodzilo o oznakowanie uzytkownika ktory dostal warna, zazwyczaj w profilu uzytkownika i tak nie widac nicku moda ktory dal kare
 

DeletedUser3975

Guest
Również jestem zdania, że niektórzy nadużywają swojej "władzy", są stronniczy, a prywatę "kogo się lubi czy nie lubi" powinno chować do kieszeni bądź zostawiać w domu. Trzeba oddzielać pracę, w tym zasady i regulamin, który obowiązuje wszystkich bez wyjątku, od niezdrowego instynktu czy uczuć i emocji osobistych.

Tutaj tak rzuca się w oczy, że jednego się nienawidzi, a drugiego kocha ;)
 

DeletedUser

Guest
@Koval92 jątrzę :) jako że zaliczasz mnie do drugiego obozu (co prostowałem ale jak grochem o ścianę) to dla twojej wiedzy tez mam warna od tego moda i co głupio Ci teraz?
A powiedz mi co ma pomysł na nowa rasę z bety w wątku o mini ewencie halloween jak pisałeś ze to na temat ale koniec oftopu

Co do znakowania to właśnie chodzi o użytkownika nie moda np. na forum futbolowym są oznaczenia żółta kartka (warn) pod awatarem lub czerwona (ban) z data zakończenia karencji tak ze nikt nie ma wątpliwości co się stało z dyskutantem tutaj jak silnik forum pozwoli to można coś bardziej tematycznego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
6 listopada ma wejść nowa wersja forum, @BlossomValvi może się doczekasz tych kartek pod awatarem ( niekoniecznie swoim), ale jak tu niektórzy narzekają na modów zamiast przestać dawać powody do ich interwencji, to co tu się dziwić. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie prowokuj moda to nie będzie ciął postów.
 

visit0r

Paladyn
6 listopada ma wejść nowa wersja forum, @BlossomValvi może się doczekasz tych kartek pod awatarem ( niekoniecznie swoim), ale jak tu niektórzy narzekają na modów zamiast przestać dawać powody do ich interwencji, to co tu się dziwić. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie prowokuj moda to nie będzie ciął postów.
prawie masz racje, tylko co w przypadku gdy nick piszacego dany post jest dla moda "prowokacja" aby dany post ciachnac?
 
Status
Zamknięty.
Do góry