• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.91

DeletedUser174

Guest
a ja napiszę coś jednak
jakoś nie widzę na liście zmian w apce informacji o głupkowatej animacji na turku i o wiadomościach...

czas leci dalej

dodam do tego jeszcze tylko brak filtra na wymianę w obrębie grupy w kupcu

to co sie już dzieje na targu to jest dno i 800 m mułu spod których puka ig. 300 stron ofert z czego tych do zaakceptowania jest raptem kilka (o ile ma się szczęście)
 

DeletedUser174

Guest
sory za dubel post, ale z uwagi na mega dramat jaki sie ostatnimi czasy tu dzieje to nie chcę aby moje pytanie gdzieś uciekło w tłoku

jak wiemy każda aktu coś naprawia. I na liście znajdują się błędy największego kalibru, a te mniejsze idą z prądem, żeby spamu informacji nie było. Spoko. To w tej aktu lista błędów jest wyjątkowo zwięzła
Jak w przypadku każdej aktualizacji, naprawiliśmy szereg błędów, między innymi poniższe:
  • Koszary - Anulowanie produkcji w Koszarach już nie kończy się wyświetlaniem chmurek z nadzwyczajnymi ilościami Zasobów.
  • Konstrukty - Rozwiązano problem nie pozwalający na otworzenie Portalu Konstruktów poziomu 4.
zwłaszcza te chmurki mnie nurtują...

ale moje pytanie brzmi: a co z bugiem z fenka??? nieistotna informacja czy strusia praktyka chowania głowy w piasek "to mnie nie widać i problemu nie ma"?

i co wiadomościami na apce do cholewy! przecież to już woła o pomstę do nieba.
Wysłałam kilka pw... nie dostałam zwrotek i nie wiem, czy odbiorca ma mnie w doopiu i brak odpowiedzi też jest odpowiedzią... czy zwyczajnie gra tylko na apce. @jarq mam nadzieję, ze jakiś pseudo=mądry pajac z ig mi odpowie na to pytanie jak mamy się komunikować w grze... a nie to niech chociaż zrobią powiadomienie o tym, ze taka wiadomość jest i aby ją odczytać trzeba wejść na kompa. Albo niech na maila przechodzi... Cokolwiek

kolejna aktu w której będziemy debatować o tym czego w niej nie ma. Przecież to jest jakiś absurd!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jako ze dyskusja o czym innym tutaj nie ma sensu to tylko pytanie uściślające:
- przepis na nowa karmę będzie dodany czy ma zastąpić obecny?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
ale moje pytanie brzmi: a co z bugiem z fenka??? nieistotna informacja czy strusia praktyka chowania głowy w piasek "to mnie nie widać i problemu nie ma"?

i co wiadomościami na apce do cholewy! przecież to już woła o pomstę do nieba.
Wysłałam kilka pw... nie dostałam zwrotek i nie wiem, czy odbiorca ma mnie w doopiu i brak odpowiedzi też jest odpowiedzią... czy zwyczajnie gra tylko na apce. @jarq mam nadzieję, ze jakiś pseudo=mądry pajac z ig mi odpowie na to pytanie jak mamy się komunikować w grze... a nie to niech chociaż zrobią powiadomienie o tym, ze taka wiadomość jest i aby ją odczytać trzeba wejść na kompa. Albo niech na maila przechodzi... Cokolwiek
Co do błędu z naliczeniem bonusu także dla jednostek wroga programiści nad nim pracują.
Natomiast jeśli chodzi wiadomości to z tego co wiem to już niewiele zostało do tego aby zostały wprowadzone.

Jako ze dyskusja o czym innym tutaj nie ma sensu to tylko pytanie uściślające:
- przepis na nowa karmę będzie dodany czy ma zastąpić obecny?
Zostanie dodany.
 

misia111

Wędrowiec
Nurtuje mnie cały czas dlaczego coś co jest od dawna dostępne w aplikacji w bliźniaczej grze od INNO FoE nie może być dostępne u nas. Cały czas się tutaj dopominamy o coś co już dawno powinno być i w Elvenarze.
Mam wrażenie, że już po złości odwleka się w nieskończoność wstawienie do naszej apki opcji wiadomości.
2.jpg
1.jpg

Może warto zasięgnąć języka u kolegów jak to zrobić bo jak widać się da. Ale jak zwykle nie u nas ;):p
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak jak już pisałem, proszę jeszcze o trochę cierpliwości naprawdę programiści intensywnie nad tym pracują.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Ja tylko mam nadzieję że wraz z dodaniem wiadomości będzie również wprowadzona możliwość pomocy w cudach bo te dwie rzeczy idą ze sobą w parze. A jeśli nie to chociaż w następnej aktualizacji, tak żebym tego Puffina mógł odinstalować :D
 

DeletedUser174

Guest
Tak jak już pisałem, proszę jeszcze o trochę cierpliwości naprawdę programiści intensywnie nad tym (tj. wiadomościami w apce) pracują.

cierpliwość to nam się juz skończyła jakiś rok temu

apka ma już 2 lata!!!!!!
oczywiście na początku była bardzo okrojona i nikt nie darł ryja, ze wiadomości brak. Wielu rzeczy brakowało. Chyba nikomu by do łba nie przyszło, ze po dwóch latach trzeba będzie dalej drzeć mordę o tak fundamentalną sprawę. Wybacz, ale oczekujemy wreszcie konkretów kiedy! "niedługo" to może być i rok ... Skrajnym debilizmem jest zaniedbanie tego aspektu gry.

definicja "intensywnej pracy"...
kiedyś był błąd z ratuszem. Przy motywce i kliku w ratusz leciały niebotyczne ilości złota -> czasami nawet przekraczajace pojemność ratusza w skrajnym wypadkach. Po 2 dniach błąd został naprawiony. Błąd z fenkiem będzie dział już 3 tydzień!!! przynajmniej od kiedy został zauważony, bo oczywiście nikt z ekipy nie poinformował graczy o tym. I jak mamy poważnie traktować zapewnienia ig o "intensywnej pracy"?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ze względów technicznych aktualizacji dziś nie będzie. Zostanie ona wykonana dopiero jutro lub we środę. Przepraszamy za opóźnienie.
 

DeletedUser174

Guest
Ze względów technicznych aktualizacji dziś nie będzie. Zostanie ona wykonana dopiero jutro lub we środę. Przepraszamy za opóźnienie.
nie stresuj się. Nikt nie zauważy różnicy.... nawet jakbyś powiedział ze już aktu była też nikt by nie zauważył. a jak jej nie będzie to na pewno nikt z tego powodu nie rzuci się z mostu

my oczekujemy aktualizacji w której:
a/ dodadzą wiadomości w apce (2 lata oczekiwania!!!)
b/ zniosą durnowatą animację z turków
c/ naprawią błąd z fenka i wzmocnień
d/ wprowadzą anty-śmieciowy filtr w kupcu
e/ dodadzą możliwość wpłacania pw w cuda innych na apce

a dopóki tego nie będzie możesz nawet nie zamieszczać informacji o aktu

*[edit] dodany punkt e/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ej no nie róbcie off topa bo mod przyleci :)
A tak serio w końcu coś co można nazwać aktualizacją :D oby tylko weszła bezbolesnie (choć Apkowe raczej tak wchodzą)
 
Do góry