• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat nowego wyglądu forum

Sorcha

Rycerz
Czepiacie się mnie bardzo ;). Proszę przeczytać moją wypowiedz i w pierwszym zdaniu wyjaśniam dlaczego, zdanie o młodzieży to tylko przykład, też nie zaliczam się do niej. Oczywiście jak tylko będzie to możliwe to zmienię to Like na Lubię,
@jarq ja osobiście nic do ciebie nie mam i uważam, że jakby młodzież była grupa opiniodawczą to by język był strasznie zaśmiecony, po prostu nie wiedzielibyśmy jak z tego forum korzystać ;) !
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
A uważasz że nie jest? wystarczy włączyć telewizor, nie mówiąc już o tym co się słyszy na ulicy. Ale macie rację powinniśmy trzymać jakiś poziom.
Własnie jest nawet za bardzo, to całe szarowanie i lajkowanie to już weszło do mowy potocznej, a ja pamiętam jeszcze czasu internetu modemowego. Wtedy to jakoś nie było tego aż tyle ludzie się w ogóle zastanawiali czy FB wejdzie do Polski? To tyle w temacie !
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
A uważasz że nie jest? wystarczy włączyć telewizor, nie mówiąc już o tym co się słyszy na ulicy. Ale macie rację powinniśmy trzymać jakiś poziom.
Dokładnie jak już to równajmy w górę. Poza tym są badania, że poziom wysławiania jest skorelowany z agresja. Jak znajdę artykuł to go podeśle, w każdym razie sądzę ze forum na tym tylko zyska
 

DeletedUser174

Guest
Czepiacie się mnie bardzo ;). Proszę przeczytać moją wypowiedz i w pierwszym zdaniu wyjaśniam dlaczego, zdanie o młodzieży to tylko przykład, też nie zaliczam się do niej. Oczywiście jak tylko będzie to możliwe to zmienię to Like na Lubię,
od tego tu jesteś, zeby się Ciebie czepiać - za to Ci ig płaci :p

a czepiać to sie będziemy (już nawet nie będę pokazywać kto, bo to nie ładnie) jak to Like zostanie, bo mnie osobiście jasna choroba strzeli za którymś razem prawdopodobnie...

okragłe avatary są takie bezpłciowe i całe forum jest niezdrowo inne, ale człowiek jak świnia do wszystkiego się przyzwyczai... ale Like jest tą kropka goryczy, której osobiście nie zdzierżę
 

Sorcha

Rycerz
od tego tu jesteś, zeby się Ciebie czepiać - za to Ci ig płaci :p

a czepiać to sie będziemy (już nawet nie będę pokazywać kto, bo to nie ładnie) jak to Like zostanie, bo mnie osobiście jasna choroba strzeli za którymś razem prawdopodobnie...

okragłe avatary są takie bezpłciowe i całe forum jest niezdrowo inne, ale człowiek jak świnia do wszystkiego się przyzwyczai... ale Like jest tą kropka goryczy, której osobiście nie zdzierżę
Co @kikimora czujesz się jak kot w beczce z tymi okrągłymi awatarami? Bo według mnie mogłaby być opcja kształtu awatara kwadratowy czy okrągły? W końcu jak ktoś chce sobie na awatar tarczę Kapitana Ameryki albo inny okrągły symbol to lepszy jest okrągły, a jak bardziej kwadratowy albo prostokątny to wtedy taki jaki był w poprzedniej wersji forum.
 

DeletedUser2017

Guest
Jeśli przeszkadza komuś mały rozmiar tekstu na forum to wystarczy ją powiększyć czyli nacisnąć Ctrl i przewinąć scrolem myszy na większy tekst a wtedy oczy już tak nie bolą i gotowe :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Jeśli przeszkadza komuś mały rozmiar tekstu na forum to wystarczy ją powiększyć czyli nacisnąć Ctrl i przewinąć scrolem myszy na większy tekst a wtedy oczy już tak nie bolą i gotowe :)
To nie rozwiązuje problemu. Ta czcionka jest po prostu dziwna, jakaś mało czytelna, nawet jak jest większa. Może ona na wydruku jest ładna, ale na ekranie źle się ją czyta.
 
Do góry