• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Animacja po walce

DeletedUser174

Guest
ddlatego wracam do mojego pomysłu
ostatnio ig często robi filmiki pt chalange taki lub inny... to ja też mam pomysł na taki czelendż ... niech przed kamerami kolegialnie przeklikają turniej na apce. Powiedzmy sobie 30-40 prówek... oczywiście z turami na wszystkie gwiazdki. Wyzwanie niech polega na tym kto da radę przeklikać więcej prowincji ponad wyznaczony limit.
ciekawa jestem ich reakcji... i ilości rozbitych telefonów
 

DeletedUser174

Guest
Może my zrobimy taki challenge- wrzucimy na yt i fb - zrobimy IG darmową "reklamę"
ooo i to jest pomysł!

@jarq przekażesz wyżej, ze gracze mają "ciekawy" pomysł? prawdopodobnie ig by wolało jednak, aby takie promocyjne filmiki z "animacjami" nie rosły jak grzyby po deszczu

a jeżeli gra musi się "przeliczyć" to nie wróca do starego systemu, albo zamiast tracić przesył na animację niech szybciej liczy przy statycznym obrazku
 

Sorcha

Rycerz
ooo i to jest pomysł!

@jarq przekażesz wyżej, ze gracze mają "ciekawy" pomysł? prawdopodobnie ig by wolało jednak, aby takie promocyjne filmiki z "animacjami" nie rosły jak grzyby po deszczu

a jeżeli gra musi się "przeliczyć" to nie wróca do starego systemu, albo zamiast tracić przesył na animację niech szybciej liczy przy statycznym obrazku
Może niech liczy w chmurze, jak jeden komputer jest za wolny :rolleyes: ?
 
Sorcha, tu prawie na pewno chodzi o skopany kod, a nie o predkosc urzadzen czy jakosc polaczenia z internetem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4096

Guest
Do szału mnie doprowadza już ta animacja :mad: Pomnożyć przez 3 miasta to wychodzi że trzeba minimum pół godziny na sam turniej poświęcić jak chcesz zrobić chociaż te 1600 pkt. Już nie mówię o większej ilości. Miałam robić w tym turnieju więcej niż 4k ale nie mam czasu na to przez tą durną animacje.
 

Sorcha

Rycerz
Czyli priorytetem wychodzi , że jest ta animacja po walce a nie dawanie PW graczom w Antyki, to musi poczekać!
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq przekażesz wyżej, ze gracze mają "ciekawy" pomysł? prawdopodobnie ig by wolało jednak, aby takie promocyjne filmiki z "animacjami" nie rosły jak grzyby po deszczu
To dotyczy wszystkich światów naszych czy tylko jakiegoś konkretnego? Miałem ze dwa zgłoszenia w których ludzie skarżyli się tylko na świat pl1 i pisali że na pozostałych animacja działa szybko, więc muszę wiedzieć.
 

DeletedUser4096

Guest
To dotyczy wszystkich światów naszych czy tylko jakiegoś konkretnego? Miałem ze dwa zgłoszenia w których ludzie skarżyli się tylko na świat pl1 i pisali że na pozostałych animacja działa szybko, więc muszę wiedzieć.
Na wszystkich jest tak samo.
 

DeletedUser3575

Guest
Na s2 mam tak małe miasto w rozdziale 3 że animacja trwa sekundę i jest od razu wynik, na s3 mam miasto ludzi porównywalny etap gry (leśne elfy) jak na s1 miasto elfów (smoki). Mam wrażenie że ostatni turniej (eliksiry) animacja trwała o połowę krócej (czyli może kwestia jednostek ma znaczenie) , ale nie była płynna trwała i tak za długo. Teraz turniej pyłu tak samo długo na s1 i s3.
 

DeletedUser4340

Guest
To dotyczy wszystkich światów naszych czy tylko jakiegoś konkretnego? Miałem ze dwa zgłoszenia w których ludzie skarżyli się tylko na świat pl1 i pisali że na pozostałych animacja działa szybko, więc muszę wiedzieć.

U mnie na felyndral dramat. Jak na zalaczonym wyzej filmie. A czasem trwalo to nawet dluzej...
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Błąd został zgłoszony potrzebuje jak najwięcej danych. Kiedy przy jakich jednostkach, czy w początkowej fazie turnieju jest lepiej a potem gorzej, czy nie ma to wpływu. Im więcej danych tym większe prawdopodobieństwo że znajdą ten błąd.
 

Proqrator

Rozbójnik
Wczoraj robilem pierwsze gwiazdki na 25 prowincjach(ok 19.30) to bylo calkiem niezle. Nawet nie chcialem rzucac telefonem. Dzis przy drugiej gwiazdce (przed chwila skonczylem - moze godzina tez ma znaczenie, obciazenie serwera itp) . Przy wszystkich jednostach dzis trwalo dlugo tylko nie przy golemach. Raz czy dwa puscilem 5x golem i bylo szybko.
 

DeletedUser4096

Guest
Błąd został zgłoszony potrzebuje jak najwięcej danych. Kiedy przy jakich jednostkach, czy w początkowej fazie turnieju jest lepiej a potem gorzej, czy nie ma to wpływu. Im więcej danych tym większe prawdopodobieństwo że znajdą ten błąd.
Jak od początku turnieju mrugają to już do końca. W turnieju eliksirów było lepiej, też nie było od strzału powiedzmy ale animacja trwała krócej niż w trwającym. Możliwe że znaczenie ma wojsko jakim walczymy.
 

DeletedUser174

Guest
Błąd został zgłoszony potrzebuje jak najwięcej danych. Kiedy przy jakich jednostkach, czy w początkowej fazie turnieju jest lepiej a potem gorzej, czy nie ma to wpływu. Im więcej danych tym większe prawdopodobieństwo że znajdą ten błąd.
od tylu miesięcy klepiemy w kółko o tej zasmarkanej animacji a Ty dopiero teraz to zgłaszasz???? mimo zapewnień, że informacja "poszła wyżej"???

nie wierzę normalnie...
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Informacja szła w każdym raporcie który piszę co tydzień, sprawa już od dłuższego czasu jest zgłoszona ale niestety nie mogą odtworzyć tego błędu więc potrzebuje więcej informacji.
 

mayder

Tancerz ostrzy
potrzebuje jak najwięcej danych

Z moich obserwacji wynika że:
U ludzi wszystkie jednostki koszarowe nie mają problemu z wydłużająca się animacją. Z terenów treningowych jedynie dodając nawet jeden oddział driad powoduje napad padaczki mieczyków. Z obozu najemników korzystam najrzadziej i o ile przy żabach i valoryjskich strażnikach problemu nie ma, tak zwiadowcy powodują to samo co driady, pszczelim jeźdźcem i kwitnącym magiem nie walczę więc nie mogę się wypowiedzieć.

U elfów nie mam postawionego obozu najemników więc i jednostek z niego nie mam (no dobra mam trochę z misia brunatnego ale w ogóle ich nie używałem). Tak więc z jednostek koszarowych i tych z terenów treningowych jedynie czarodziejki nie powodują żadnych problemów.

Edit.

Zapomniałem dodać że niepotrzebnie te informacje chcesz zbierać bo zamiast grzebać w tym i próbować to naprawić (co już raz IG robiło i popsuli jeszcze bardziej), to po prostu wyłączyć to i wszyscy będą zadowoleni (mam na myśli graczy :D)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
to animacja sama w sobie jest błędem. Rozważania w stylu: bo z żabami to jest dłużej, ale z łukami trwa o sek mniej nie powinny mieć miejsca. Niech przywrócą wersję bez animacji i na serwerach testowych sobie tego "błędu" szukają do woli. I dadzą nam po prostu grać -> nie jesteśmy (teoretycznie) testerami czy innymi królikami doświadczalnymi.W tej chwili mamy operację na żywym organizmie... Coś działało i to dobrze. Dodali nikomu nie potrzebną i nic nie wnoszącą animację, która rozłożyła temat. Mam Ci włożyć w gardło "wyjaśnienie" animacji? Może nie będe obrażać Twojej inteligencji... no chyba że to konieczne?

Od czasu wejścia animacji nie robię turków na apce. Moja cierpliwość wystarcza na 1 walkę... po 1 prowincji mam już instynkty mordercze.

Rozumiem korporacyjny beton. Ale animacja musi zniknąć. albo przynajmniej być grywalna. Nawet sekunda zbędnej zwłoki to za dużo
 
Do góry