• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
A z jakich konkretnie?

magiczny dziadek do orzechów, czarny lotos i chatki many :)

Edit: Niestety nie mam jak sprawdzić czy zalicza z feniksa i miśka, ale może wstrzymam się z zaliczeniem tego zadania do zbiorów i jutro będzie już wiadomo na 100% :D Nie chcę się tu opierać tylko na swoich przypuszczeniach czy domysłach bo nie będą to wtedy wiarygodne informacje :)
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Taka próbka tego, że zadania nie będą się powtarzać tak jak to było w poprzednim evencie :)
62. Wyprodukuj zasoby
63. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
64. Wyprodukuj zasoby
65. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
66. Wyprodukuj zasoby
67. Zainwestuj 10PW w cud innego gracza LUB wydaj 15PW
68. Wyprodukuj zasoby

3h moich 10 warsztatów na becie (5 max, 5 max-1) z zaklęciem zalicza (na razie), ale...bleee
Kolejne dwa zadania
69. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
70. Wyprodukuj zasoby

Nie wiem czy to śmieszne czy smutne
Nastawiłam na noc produkcję i jutro pewnie to samo ;/
 

mayder

Tancerz ostrzy
Kolejne dwa zadania
69. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
70. Wyprodukuj zasoby

Nie wiem czy to śmieszne czy smutne
Nastawiłam na noc produkcję i jutro pewnie to samo ;/

A czy te zadania na produkcję zasobów zwiększają się tak jak to było wcześniej, czyli z małej na pokaźną itd.?
 

Nusion

Kapłan
A czy te zadania na produkcję zasobów zwiększają się tak jak to było wcześniej, czyli z małej na pokaźną itd.?
Teraz od dłuższego czasu mam tą samą ilość. Wcześniej było mniej, ale nie powiem Ci dokładnie bo te zadania nie wpadały wcześniej tak często i nie zwracałam na to za bardzo uwagi. Zawsze jakaś gotowa produkcja już czekała.
A teraz to jakaś kpina, dalej mam tak jak wczoraj. Na 16 ostatnich zadań aż 7 na produkcję młotków.
To chyba sposób na spowolnienie i jak widać dość skuteczny. Albo trzeba wywalić wiele przyspieszaczy, które się nie zwrócą, albo czekać.
 

mayder

Tancerz ostrzy
No to jak zwiększają się i można tylko z produkcji to faktycznie polecieli na całego :D. Wiedziałem żeby zapas studni zrobić :p
 

Nusion

Kapłan
Już wiem, jak działa to zwiększanie ilości. Zadania są podzielone, tak jak ostatnio.
1-29 idą po kolei, kilka ma dwa warianty.
Potem zaczyna się losowość i podział na grupy
1 grupa - zadania 30 - 80
2 grupa - zadania 80 - ???
Nie wiem jeszcze, ile ich będzie.
W każdej grupie są 3 różne zadania na produkcję zasobów (inna treść zadania) wymagające różnej ilości młotków (duża ilość, wielka ilość, ogromna ilość ;)).
W każdej kolejne grupie te ilości się zwiększają
Dotyczy to oczywiście wszystkiego, nie tylko młotków
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Za quest numer 39 ... 16 wstążek
to jest jakaś paranoja...
W miśkach tyle było za questy nr 10 i 11...

40 questów to już jest więcej niż jedna piąta głównej linii zadań (około 180)... a oni mówili, że ta dodatkowa będzie cięższa i za mniejszą ilość...
Czyli co, w dodatkowej będą questy przeprowadź zwiad albo wyprodukuj 5 skrzynek z narzędziami w rozbudowanych warsztatach i nagroda będzie 5-10 wstążek?
 

Nusion

Kapłan
Ja teraz za zadanie 74 (o ile gdzieś tam nie pogubiłam się w zapisywaniu :)) mam 25 kokardek. A więc spokojnie @Koval92, nie będziesz miał 5 kokardek za te trudne ;)
 

Koval92

Kapłan
Ja teraz za zadanie 74 (o ile gdzieś tam nie pogubiłam się w zapisywaniu :)) mam 25 wstążek. A więc spokojnie @Koval92, nie będziesz miał 5 wstążek za te trudne ;)

Tzn mi chodziło o to, że oni mówili, że jak ta linia główna się skończy to będzie linia dodatkowa za dodatkowe wstążki ale będą niewielkie ich ilości, a linia główna ma ok 180 zadań (Karvest sprawdził w plikach gry) i dlatego sie zastanawiam ile będzie wynosiła ta "niewielka ilość

"Będą dwie różne części linii zadań eventu. Pierwsza część to regularne zadania eventowe dla wszystkich, druga część to sekcja bonusowa. Zwykła sekcja będzie zawierać losowe zadania, ale będzie mniej powtarzalna niż wcześniej. Ta sekcja jest skończona i zakończy się w pewnym momencie. Sekcja bonusowa następuje zaraz po niej i będzie zawierała znacznie trudniejsze zadania, jednocześnie przyznając stosunkowo niewielką nagrodę. Jest to skierowane do graczy, którzy zdołali ukończyć linię zadań i nadal chcą kontynuować pracę, zdobywając jeszcze więcej Czerwonych Wstążek aż do zakończenia wydarzenia."

to ja się boję ile będzie dawać ta bonusowa jak główna tak mało daje...

Aha, i linia bonusowa będzie wymagać rozbudowanych warsztatów i manufaktur :/
 

Nusion

Kapłan
Aha, i linia bonusowa będzie wymagać rozbudowanych warsztatów i manufaktur :/
Tu raczej się trzeba cieszyć niż martwić, mogły być przecież wymagane od początku, a ja przy moich 74 zadaniach ani razu nie miałam produkcji w rozbudowanych. Nie miałam też jak na razie produkcji dłuższych niż 9h.
 

Koval92

Kapłan
Tu raczej się trzeba cieszyć niż martwić, mogły być przecież wymagane od początku, a ja przy moich 74 zadaniach ani razu nie miałam produkcji w rozbudowanych. Nie miałam też jak na razie produkcji dłuższych niż 9h.

Mam nadzieje, że większości z nas starczy waluty na chociaż jeden rozwinięty domek :)
 

DeletedUser

Guest
Wyglada na to ze będzie to mój pierwszy bardzo relaksacyjny ewent :) w sumie fajnie więcej czasu spędzę z rodzina
Nigdy nie sądziłem ze to napisze ale w tym momencie nadchodzące PB wyglada bardziej interesująco...
 

DeletedUser2264

Guest
Robię zadanie za 32 wstążki i jeszcze nie było wymagania o rozbudowane manki :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry