• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Relikt Eliksiru

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3975
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3975

Guest
Wiadomo, pilnie potrzebny w tworzeniu Katalizatora, tylko co wtedy, kiedy nie można go zdobyć?
W Iglicy Wieczności jak na złość - zero trafień, Pomoc Sąsiedzka przeważnie deski, najgorsze, że na Mapie Świata, Zwiad za Zwiadem, odsłania się wszystko, prócz Reliktu Eliksiru. Trzeci tydzień i jego brak stał się bardzo odczuwalny i stoję ze wszystkim w miejscu.

Proszę o pomoc.
Co mogę w tym przypadku zrobić?
Czy np. zmiana Mapy Świata polepszy moją niedogodną sytuację? :oops:

(w wyszukiwarce nie znalazłam takiego wątku)
 

Tajniakos

Paladyn
@Angel.A pozostało Tobie czekać na następny turniej eliksirów albo odkrywanie i podbijanie na mapce prowincji z eliksirem. Szkoda, że ostatni turniej z eliksirem opuściłaś pozbawiając się tym dostępu do dużej ilości reliktów, których teraz potrzebujesz :)
 
Wiadomo, pilnie potrzebny w tworzeniu Katalizatora, tylko co wtedy, kiedy nie można go zdobyć?
...Trzeci tydzień i jego brak stał się bardzo odczuwalny i stoję ze wszystkim w miejscu.
Nie za bardzo rozumiem, turniej eliksirow, w ktorym moglas zdobyc zapas reliktow eliksiru skonczyl sie raptem 9 dni temu...
Czy np. zmiana Mapy Świata polepszy moją niedogodną sytuację?
Jesli masz na mysli przeniesienie na mapie swiata, to raczej za wiele to nie pomoze. Zostalabys przeniesiona w miejsce na mapie o bardzo zblizonej "siatce" prowincji, bo system musi uwzglednic jakie i ile prowincji juz podbilas i znalezc Ci bardzo podobne iejsce na mapie. Poza tym nie ma niestety czegos takiego jak "przenosiny na prosbe gracza", co najwyzej mozna zaznaczyc odpowiednia opcje w ustawieniach i... czekac. W jednej wiosce czekam juz ponad rok :/
Co mogę w tym przypadku zrobić?
Niewiele:
1. Polowac w Akademii Magii na recepte 5x relikt eliksiru, tyle ze jej tworzenie kosztuje 1 katalizator, wiec jesli nie masz ich wcale, to kolko sie zamyka...
2. Jesli na mapie swiata nie masz w zasiegu zwiadu ani jednej prowincji eliksiru, to w pierwszej kolejnosci rob zwiad prowincji sasiadujacych z dalej polozonymi prowincjami eliksiru. Te dalej polozone mozna poznac po obrazku - poszczegolne obrazki dla prowincji kazdego typu znajdziesz w wiki.
 

DeletedUser3975

Guest
Nie za bardzo rozumiem, turniej eliksirow, w ktorym moglas zdobyc zapas reliktow eliksiru skonczyl sie raptem 9 dni temu...

Może dlatego, że nie należałam wtedy do żadnego Bractwa.

Niewiele:
1. Polowac w Akademii Magii na recepte 5x relikt eliksiru, tyle ze jej tworzenie kosztuje 1 katalizator, wiec jesli nie masz ich wcale, to kolko sie zamyka...
2. Jesli na mapie swiata nie masz w zasiegu zwiadu ani jednej prowincji eliksiru, to w pierwszej kolejnosci rob zwiad prowincji sasiadujacych z dalej polozonymi prowincjami eliksiru. Te dalej polozone mozna poznac po obrazku - poszczegolne obrazki dla prowincji kazdego typu znajdziesz w wiki.

Zawsze to coś...

Dzięki za info :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry