• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Nie zalicza mi do przygody zaklęć z iglicy i linii zadań

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1825
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1825

Guest
Wersja gry: v1.92.3-(c21d02b) (2019-11-18 12:10)
Świat gry: PL 1
Przeglądarka + wersja: Google chrome Wersja 78.0.3904.97 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
Wersja Flash Playera: pojęcia nie mam
System operacyjny: Windows 10 64bit
Rozdzielczość ekranu: 1366x768
Nazwa konta: 666nimrodel
Elfy czy Ludzie: Elfy

Powtarzalność: na razie 2/2 razy

Opis sytuacji:
W iglicy ze skrzynki dostałam zaklęcia ze skrzynki bocznej - magiczna produkcja; dziś z linii zadań - za zadanie czarujący podarunek - żadne z tych zaklęć nie zostało zaliczone do odznak w przygodzie.
 

DeletedUser174

Guest
nagród z zadań nie zalicza na zadania eventowe. To samo dotyczy młotków czy złota

w iglicy natomiast nie ma czarów... przynajmniej ja nie widziałam. A jeżeli są to robienie iglicy byłoby nieporozumieniem. Tak samo jak nagrody rzędu portalówka (zwłaszcza w ostatnim rozdziale, gdy mam ich uzbierane na 3 rasy...) czy 30 diaxów są ... hm... no jakby to ładnie ująć... mało wartościowe to nie jest trafne określenie

w iglicy pewnie trafiła Ci się paczuszka młoteczków... ale to nie czar , a szybki bonus
 

DeletedUser1825

Guest
Ale nie w głównej skrzynce tylko w jednej z tych bocznych, które się czasem pojawią (częściej nie). Gram już parę chwil i czar od bonusu już się nauczyłam rozróżniać i na 99% jestem przekonana, że to był czar i to konkretnie magiczna produkcja. I na czary akurat się czaję.
Ale rozumiem, że po prostu zadania eventowe nie zlicza zadań bocznych - takie założenie i już? Bo jeśli tak to faktycznie nie błąd - ale jakoś i tak przykro.
 
Ale nie w głównej skrzynce tylko w jednej z tych bocznych, które się czasem pojawią (częściej nie). ... ... na 99% jestem przekonana, że to był czar i to konkretnie magiczna produkcja.
Przykro mi, ale musialas sie pomylic. Sa trzy rodzaje sekretnych skrzyn, a w kazdej z nich za kazdym razem sa dokladnie te same nagrody do wylosowania. Zwyklych zaklec niestety wsrod nich nie ma. Nie ma ich takze w zwyklych skrzynkach (sa tylko Katalizatory i zaklecia teleportacji).

Sekretne skrzynie:

Niebieska:
1. 1x Roslina many
2. 1x Kauczukowiec
3. 1x Zysk Portalu 15%
4. 3x Katalizator
5. 3x Pomocnik 5h

Zolta (a moze zlota ? w kazdym razie ta srednia ;) ):
1. 1x Niekonczacy sie Zwoj
2. 1x Wrota z Kamienia Ksiezycowego
3. 1x Krasnoludzki Zbrojmistrz
4. 1x Zysk Portalu 50%
5. 2x Pomocnik 8h

Fioletowa:
1. 1x Przedstawicielstwo Handlowe
2. 1x Dzinn
3. 1x Biblioteka Kamienia Ksiezycowego
4. 1x Zysk Portalu 50%
5. 3x Teleportacja budynku
 

DeletedUser1825

Guest
Ano to wygląda, ze się pomyliłam. Bywa. Dzięki za wyjaśnienie. Chociaż naprawdę jestem niemal pewna... ale w obliczu tego co piszesz to niemożliwe.
 
Do góry