• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Możliwość odwołania zwiadowcy ma sens czy nie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia

Czy możliwość odwołania zwiadowcy ma sens?

  • Tak nawet bardzo

  • Nie, niech biega i tydzień lub dwa


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2264

Guest
Skoro opcja dodania drugiego zwiadowcy nie przejdzie to jest szansa że możliwość odwołania zwiadowcy wysłanego jednak się uda :)
Dla mnie jest to utrudnienie w grze i irytuje, że z wysłanego zwiadu już nie można się wycofać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Masz racje, tym bardziej ze jest to chyba jedyny proces, ktorego gracz nie moze przerwac. Mozna przerwac szkolenie wojska, budowe, nawet bitwe w trakcie jej trwania i chyba wszystko inne - a zwiadu nie...
 

Elelkal

Rozbójnik
Cóż, opcja przerwania zwiadu ma zero szans na realizację, może gdyby nie fakt, że za rozpoczęcie zwiadu można zgarnąć bonusy(monety, manę), to pomysł miałby jakąś szansę na realizację chociaż i tak wątpię, że chcieliby grzebać przy bonusach w cudach. Zwłaszcza ze względu, że już istnieje płatna możliwość "naprawienia" własnej decyzji.
 

Elelkal

Rozbójnik
A może pauzowanie zwiadu by się przyjęło - byłoby bezcenne przy eventach =)
Z pewnością nie :D Wystarczy, że póki co pozwalają nam skorzystać ze "sztuczki" z niewchodzeniem na mapę aż do uzyskania zadania ze zwiadem, tym samym zaliczeniem zadania, zawieszenie zwiadu jest raczej niemożliwe.
 

DeletedUser

Guest
Jak ewenty pójdą w ta stronę co teraz to problem sam się rozwiąże ;)
Czy poza tym jest jakiś inny powód przerywania zwiadu?
 
opcja przerwania zwiadu ma zero szans na realizację... ... za rozpoczęcie zwiadu można zgarnąć bonusy(monety, manę)
Pelna racja, tego sie nie przeskoczy. Po przeczytaniu tego komentarza przypomnial mi sie stary i oklepany dowcip o tym, jak to partyzanci i Niemcy przez caly tydzien ganiali sie po lesie, az w koncu lesniczy sie wkurzyl i wszystkich wykopal z lasu... ;)
Mozemy tu sobie dyskutowac do woli, ale IG na pewno nie bedzie grzebac przy bonusach z cudow i ich ewentualnym cofaniu po przerwaniu zwiadu.
 

DeletedUser2264

Guest
Haha, rozwalacie każdą propozycje w temacie zwiadowcy. Nie wiem czy byłoby to jakieś bolesne grzebanie w bonusach, raczej automatyczny zwrot, chociaż nie mam pojęcia jak to technicznie wykonać. Jakoś inne zwroty działają jeśli się wycofasz z jakiejś rozbudowy, itp.
Może w takim razie opcja pauzowania zwiadu by @Mighty Garoth ? Wydaje się sensowna, zwłaszcza przy eventach i zadaniu na zwiad.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Prawdę powiedziawszy, ja jeszcze nie miałem sytuacji, w której chciałbym przerwać zwiad, ale dałem na tak, bo zawsze lepiej mieć taką możliwość niż nie mieć :)
 

Proqrator

Rozbójnik
Haha, rozwalacie każdą propozycje w temacie zwiadowcy. Nie wiem czy byłoby to jakieś bolesne grzebanie w bonusach, raczej automatyczny zwrot, chociaż nie mam pojęcia jak to technicznie wykonać. Jakoś inne zwroty działają jeśli się wycofasz z jakiejś rozbudowy, itp.
Może w takim razie opcja pauzowania zwiadu by @Mighty Garoth ? Wydaje się sensowna, zwłaszcza przy eventach i zadaniu na zwiad.

Nie wiem czy sa zwroty, w ktorych to gracz zwraca cos grze. Dzialaja zwroty po np anulowaniu rozbudowy, ale to towar wraca do Ciebie. W przypadku anulowania zwiadu za rozpoczenie którego gracz dostaje np mane z cudu (ambasada enara? Dobrze pamietam?) moze ja wykorzystac i anulowac zwiad po kilku godzinach. W jaki sposob dokonasz zwrotu w takim przypadku?
No chyba ze jesli nie bedzie towarow na zwrot to opcja nie bedzie dostepna.

Glosowalem na tak pomimo, ze chyba nigdy nie chcialem anulowac zwiadu jeszcze. Jesli da sie to jakos zrobic to czemu nie.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
No chyba ze jesli nie bedzie towarow na zwrot to opcja nie bedzie dostepna.
To mogłoby tak działać, że jak nie masz na zwrot, to nie odwołasz zwiadu. Podobnie jest w przypadku budynków przeniesionych do magazynu, jeżeli nie masz odpowiedniej ilości, bo ich wykorzystałeś, to budynku nie postawisz. Oczywiście "podobnie" z punktu widzenia gracza, czy podobnie z punktu widzenia mechaniki /kodu gry, to nie wiem.
 
Do góry