• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
ale te polprodukty potrafia zatrzymac na 2-3 miesiace ;(

Ja za 4h kończę właśnie produkcję ostatnich i kasuję te budynki w końcu, przynajmniej jakieś wyzwanie na dłużej było. Być może się przyzwyczailiśmy już za bardzo do przeklikiwania wszystkiego. Pamiętam rozdział orków bez zysków portalu ^^
 
ale te polprodukty potrafia zatrzymac na 2-3 miesiace ;(
Ale co to ma wspolnego z zapotrzebowaniem na portalowki czy z ich ogolnym znaczeniem w grze ? Na tych kilka badan NIE potrzeba portalowek, co w skali gry nie gra prawie zadnej roli. Na wszystkie badania "przed" i "po" portalowki sa przydatne, a czas, ktory sie spedza robiac te kilka badan w XV epoce nie ma przeciez nic do rzeczy.
 

Tajniakos

Paladyn
Nikt mnie nie goni z badaniami :) powoli sobie dłubałem półprodukty do nich i trwało to mniej więcej jak u @Nusion około miesiąca :) Zresztą największą zaporą w XV Rozdziale są ilości żywych towarów i czy by szły badania w parze z portalówkami czy z pólproduktami różnicy by nie było praktycznie żadnej :)
 

Koval92

Kapłan
U nas sobie wiele osób postawiło studnie w ilosci ok. 20 tuż przed ogłoszeniem tej rasy na becie, właśnie dlatego proponowałem, żeby studnie dawały 2x więcej ilościowo ale były na 50 dni, bo jak postawi się studnie to ponad 1/3 roku już nic się nie dostawi, no ale pomysł upadł a teraz gracze mieli problemy z miejscem. Na całe szczęście ja już teraz polecę do końca na zyskach portalu ;)
Ja się cieszę, że były te półprodukty bo dzięki temu doświadczyłem trochę tego rozdziału w przeciwieństwie do konstruktów
 

DeletedUser2262

Guest
w ZIMOWYM EVENCIE właśnie zredukowali liczbę możliwych wstążek do zdobycia w prezentach ze 100/200/300 - na 100/150/200 :mad:
 

DeletedUser2264

Guest
potwierdzam, przeszłam, a raczej spadłam z 50 wstążek za zadanie na 20 a pojawiły się wymagania do poziomu manek .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Jeden budynek ewolucyjny wydaje się maksimum tego, co można realnie rozbudować w tym evencie, a patrząc na nagrody poboczne takie jak 1 punkt wiedzy do zdobycia za 50 wstążek...
A Marindor milczy... Ten szajs wejdzie na live prawdopodobnie w tej formie
 

Koval92

Kapłan
Dzięki za ładne przetłumaczenie tabelek od zadań 29+ @Nusion
Mam tylko pytanie, wymogi rozbudowanych warsztatów zaostrzyli znów do obecnego/poprzedniego? Nie sprzed 3 rozdziałów jak w Zodiaku?

Widzę że do zdobycia z pobocznych nagród są 3x karmy, tak trafić x2 przed tym... i zapas na 2 turnieje
 

Nusion

Kapłan
Nagrody w Iglicy w wersji Multiplayer wyglądają na becie tak:

1 poziom2 poziom3 poziom
1. 10 pkt.
1x katalizator
2x pomocnik 5h
2. 30 pkt.
2x katalizator
2x pomocnik 5h
3. 60 pkt.
2x katalizator
3x pomocnik 5h
4. 110 pkt.
50 diamentów
1x portalówka 10%
5. 180 pkt.
2x katalizator
3x pomocnik 5h
6. 270 pkt.
2x katalizator
4x pomocnik 5h
7. 380 pkt.
3x katalizator
4x pomocnik 5h
8. 520 pkt.
75 diamentów
1x portalówka 10%
1x teleport
9. 690 pkt.
3x katalizator
5x pomocnik 5h
10. 880 pkt.

3x katalizator
5x pomocnik 5h
11. 1080 pkt.

4x katalizator
5x pomocnik 5h
12. 1330 pkt.

100 diamentów
1x portalówka 10%
1x teleport

Te trzy poziomy to kolejne etapy w multiplayerze, nie kolejne piętra w Iglicy!

1574640250902.png
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Nagrody w Iglicy w wersji Multiplayer wyglądają na becie tak:

1 poziom2 poziom3 poziom
1.
1x katalizator
2x pomocnik 5h
2.
2x katalizator
2x pomocnik 5h
3.
2x katalizator
3x pomocnik 5h
4.
50 diamentów
1x portalówka 10%
5.
2x katalizator
3x pomocnik 5h
6.
2x katalizator
4x pomocnik 5h
7.
3x katalizator
4x pomocnik 5h
8.
75 diamentów
1x portalówka 10%
1x teleport
9.
3x katalizator
5x pomocnik 5h
10.
3x katalizator
5x pomocnik 5h
11.
4x katalizator
5x pomocnik 5h
12.
100 diamentów
1x portalówka 10%
1x teleport

To są te skrzynki multiplayerowe? WOW
pytanie jak to ciężkie będzie do zrobienia
 

DeletedUser1874

Guest
Te wymienione nagrody otrzymuje się wszystkie na raz jak w turnieju czy tylko ma się szansę na jeden z każdego zestawu? I zakładając, że uzbiera się je wszystkie, to otrzymuje się 12 skrzynek czy tylko ostatnią, a może po jednej na ten poziom?
Jak są punktowane te konflikty?
 

Koval92

Kapłan
Z tego co napisał Marindor to już żadne zmiany nie będą wprowadzone do eventu poza ewentualnymi zmianami w nagrodach pobocznych.

Były propozycje, żeby opcje takie jak x2, reset i lupa były zawsze widoczne jak takie "3 koła ratunkowe" w milionerach, ale nie przeszło bo by za dużo zmieniło.
Prośba o zmniejszenie ilości pól z 16 do 9 - nie bo nie będziemy przerabiać szablonu eventu.
Prośba o dodanie więcej daily - nie bo by to za dużo zmieniło.
Prośba o wzmocnienie budynków ewolucyjnych żeby było warto je postawić - bez odbioru

Z zadań bonusowych są takie jak "przeprowadź zwiad lub zbadaj technologię", nagrodą jest 20 wstążek (co nie starczy nawet na pół prezentu w którym nagrodą mogą być 2 punkty wiedzy) , nie ma opcji 15 mgły wizji, więc jak ktoś zbadał całe drzewko to pozostaje mu robić zwiad. Jak nie ma czasówek nazbieranych a trafi mu się zwiad/inny quest/zwiad, to ma po "linii bonusowej" .
 
Pomijam temat systemu "zdrapkowego", bo tu chyba prawie kazdy ma podobna, jednoznacznie negatywna opinie na ten temat, natomiast co do linii zadan bonusowych, to bardzo dobrze, ze zadania sa trudne i dostaje sie za nie niewiele waluty. Przynajmniej pod tym wzgledem tworcy wyciagneli wnioski z dwoch poprzednich eventow. Powinni byli je wyciagnac juz po Syrenkach, wiec akurat jesli o to chodzi, to nie ma na co narzekac. Ograniczenie realnie mozliwej do zdobycia w evencie ilosci waluty bylo moim zdaniem wrecz konieczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry