• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Prawda jest następująca:
1. IG powinno przeprosić wszystkich Graczy za dwa ostatnie eventy i wyciągnąć z tego konsekwencje w tym sensie, aby stworzyć takie standardy ażeby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości. Nie chodzi o pojedyncze nagrody, ale o utrzymanie właściwego balansu w grze. Kto wymyślił te zasady? Czym się kierował? Te eventy były strasznie promowane, a okazały się zjeżdżalnią do końca projektu, bo kto normalny zaakceptuje obecny stan, a właściwie konsekwencje z niego wynikające.

A co możemy zrobić? Weźmiemy to co jest albo nic nie dostaniemy, oni już powiedzieli, że nie zmienią za dużo
Od dwóch eventów mówią, że jest za późno, żeby zmienić koncepcję eventu, że wyciągnęli wnioski... Zaraz się okaże że na karnawale będzie zdrapka 9 pól i jak trafisz 3 w linii to dostaniesz nagrodę, gracze się oburzą jeszcze bardziej a oni znowu napiszą, że wyciągnęli wnioski... I co im zrobimy? Przestaniemy grać? to pomachają ręką na pożegnanie i zbanują jak tych na Instagramie co im wytknęli kłamstwo o "maksymalnie 80 kluczach w evencie jesiennym od 1 dnia eventu" gdzie max 1 dnia było 188 a drugiego dnia zmniejszyli na 80.
 

DeletedUser

Guest
I to byłaby ta połowa co jeszcze gra w te grę ;)
Dałoby radę to zrobić ale koszta byłyby ogromne (również wizerunkowe) tu iG jest bardzo słabe takie pruskie podejście :) przy zręcznym to jeszcze by zyskali

Choć miałem taki przypadek w innej grze firma się przyznała ze poszła w ślepa uliczkę (gra farmerska były trzy plansze) jedna zlikwidowali gracz dostał wartość wszystkich budynków plus gratyfikacje :)

Co do gratyfikacji tu iG jest dziwne potrafią sypnąć różnymi bonusami a z drugiej strasznie sępia za wszystkie bugi itd gdzie inne firmy maja standard dawania rekompensaty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
Ale, że co, Inno miałoby powiedzieć oficalnie: no sorki, sorki, coś popsuliśmy, 2 eventy były dla was za dobre, odbieramy wam fanty i grajcie jakby ich nigdy nie było? Damy wam jednorożca na otarcie łez?
Raczej wątpię :)
 

Nusion

Kapłan
Przeciez nawet to by zupelnie, ale to zupelnie niczego teraz nie zmienilo. Za pozno, mleko sie wylalo. Chyba, zeby zabrac wszystkim graczom wszystkie zdobyte w eventach przyspieszacze, ale jak to niby policzyc ? Zabrac wszystko wszystkim, lacznie z dziesiatkami zdobytych nagrod dziennych ? A co z graczami, ktorzy wydawali w trakcie eventu diamenty w Akademii, kto im je odda ? Albo surowce wydane na podboje prowincji na mapie swiata do zadan eventowych ?

Jedynym sensownym rozwiazaniem bylby totalny rollback stanu gry u wszystkich graczy do stanu sprzed Syrenek, od ktorych cale to zamieszanie sie zaczelo, ale to calkowicie nierealne. Nie mowie nawet o kwestiach technicznych, ale IG doskonale wie, ze straciliby pewnie z polowe graczy, gdyby zabrali im caly postep gry z ostatnich kilku miesiecy.
Wypluj to słowo Chrisie!!
Ludzie oprócz przyspieszaczy, surowców itd poświęcili też miesiąc życia żeby te syrenki czy misie zdobyć, a tego IG nie zwróci ;)
 

visit0r

Paladyn
Wypluj to słowo Chrisie!!
Ludzie oprócz przyspieszaczy, surowców itd poświęcili też miesiąc życia żeby te syrenki czy misie zdobyć, a tego IG nie zwróci ;)
zawsze moga sie posunac do ostatecznosci i wylaczyc na kilka godzin serwery
napisac notke o ataku DDoS
a pozniej jako ze ich zespol jest super fantastyczny uruchomic gre ze stanem z sierpnia tlumaczac ze to ostatni stabilnie dzialajacy zapis stanu gry ;)
 

DeletedUser

Guest
A wiecie co byłoby najprostsze? Ot jakby guziczek przyspiesz w budynkach wojskowych się zgubił i wtedy te stosy przyspieszaczy można zużyć na podpałkę ;)

Dobra ludki skończmy tą fantastykę bo piszemy o iG, to niemieckie poczucie humoru i oni serio to zrobią ;).
Niestety ta firma pokazała ze dla nich to pikuś tu słowa klucze: latarnia, renowacja czy zmiany w trakcie ewentów

@Kattina ale w przeszłości dokładnie tak było ;) oczywiście oficjalnie to były przygotowania do renowacji na która czekaliśmy ok roku ... i w sumie dali po budynku magicznym tak ni w pięć ni w dziewięć za coś tzn do tej pory nie wiem za co ;)
 
A wiecie co byłoby najprostsze? Ot jakby guziczek przyspiesz w budynkach wojskowych się zgubił i wtedy te stosy przyspieszaczy można zużyć na podpałkę ;)
Nie wiem jak u innych, ale u mnie nawet na to juz za pozno. Chyba, ze wszystkim zabiora rowniez juz wyszkolone wojo ;)
w sumie dali po budynku magicznym tak ni w pięć ni w dziewięć za coś tzn do tej pory nie wiem za co ;)
A to akurat byla dosc zabawna wpadka ;) W ktorychs tam PB mozna bylo zdobyc Skale Venara II, no i wszystko fajnie i pieknie. Tylko ze cos im sie tam poprzesuwalo z terminami i doslownie dzien po zakonczeniu PB Skala zostala znerfiona, co nie bylo zbyt szczesliwie dobranym momentem, delikatnie rzecz ujmujac ;) Nie za dobrze to wygladalo wizerunkowo, wiec rzucili wszystkim po magicznej rezydce.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Tylko tyle? To dlatego nie wiem bo PB to robię tak na luzie, bo ktoś zawsze potrzebuje coś z niego :). Poza tym co to za skala porównawcza Skała to była za topkę w PB, czyli raptem 25-75 osób na serwer a normalnie nerfią budynki dla całej populacji z tekstem pocałujcie nas w spację

Przecież wtedy co ewent (zaraz ponim) nerfili conajmniej po jednym budynku - dość przypomnieć Jesień Eldrasilów i znerfioną Kuszącą Jaskinię Orzechów dokładnie tydzień po tym jak się ewent skończył

Ba przecież teraz niemal co ewent modyfikują główne nagrody :)

*W takim razie chyba i ja będę musiał przepuścić przyspieszacze przez miśki... tak na wszelki wypadek ;)
 
co to za skala porównawcza Skała to była za topkę w PB, czyli raptem 25-75 osób na serwer
Byla za ktorys etap PB (chyba trzeci), nie za topke, wiec calkiem sporo graczy ja wtedy zdobylo. Nie zostala znerfiona pojedynczo, tylko tamte PB splotly sie akurat w czasie z nieslawnym rebalansem w ramach przygotowan do wprowadzenia zaklec renowacji. Glupio wyszlo, wiec na otarcie lez dali wszystkim po rezydce.
 

DeletedUser

Guest
A to ok, czyli głównie poszło o rebalans do czaru renowacji, który sam w sobie był głupi ale to inna sprawa. PB to raczej ta kropelka, aczkolwiek jeśli pamięć mnie nie myli to pierwszy i jedyny udokumentowany przypadek czystej rekompensaty "za coś". Pomijam tu materiały "promo" które czasem dają jak coś nowego wchodzi

W sumie za to co zrobili z renowacją to powinni dać conajmniej kolejny :) (opóźnienia oraz to co finalnie weszło a co było obiecywane przy rebalansie)
 

Koval92

Kapłan
Chyba mają takie założenie, żeby iglica była głównym elementem gry kosztem turniejów i eventów które obrzydzili nam tym świątecznym
Niedługo przycisk wyloguj się będzie miał "tak" i "powrót do iglicy".
 

gamin

Rozbójnik
A to akurat byla dosc zabawna wpadka ;) W ktorychs tam PB mozna bylo zdobyc Skale Venara II, no i wszystko fajnie i pieknie. Tylko ze cos im sie tam poprzesuwalo z terminami i doslownie dzien po zakonczeniu PB Skala zostala znerfiona, co nie bylo zbyt szczesliwie dobranym momentem, delikatnie rzecz ujmujac ;) Nie za dobrze to wygladalo wizerunkowo, wiec rzucili wszystkim po magicznej rezydce.

Nie jest prawda co piszesz, choc wydaje sie ze piszesz to z duzym przekonaniem.:p

Magiczna rezydencja zostala rozdana graczom w ramach rekompensaty za "rebalans" wszystkich budynkow eventowych znaczaco obnizajace ich pop i kul.

Sytuacja z PB ktora opisujesz, zostala zlagodzona przez IG poprzez rozdanie dodtkowego budynku "kult feniksa".


W sumie jest to raczej malo istotne kiedy i za co, ale jakoze @chris07070707 zawsze stoisz na stanowisku, ze trzeba prostowac nieprawdziwe informacje :p to musialem wrzucic tutaj takie sprostowanie;)
 

Proqrator

Rozbójnik
Nagrody w Iglicy w wersji Multiplayer wyglądają na becie tak:

1 poziom2 poziom3 poziom
1. 10 pkt.
1x katalizator
2x pomocnik 5h
2. 30 pkt.
2x katalizator
2x pomocnik 5h
3. 60 pkt.
2x katalizator
3x pomocnik 5h
4. 110 pkt.
50 diamentów
1x portalówka 10%
5. 180 pkt.
2x katalizator
3x pomocnik 5h
6. 270 pkt.
2x katalizator
4x pomocnik 5h
7. 380 pkt.
3x katalizator
4x pomocnik 5h
8. 520 pkt.
75 diamentów
1x portalówka 10%
1x teleport
9. 690 pkt.
3x katalizator
5x pomocnik 5h
10. 880 pkt.

3x katalizator
5x pomocnik 5h
11. 1080 pkt.

4x katalizator
5x pomocnik 5h
12. 1330 pkt.

100 diamentów
1x portalówka 10%
1x teleport

Te trzy poziomy to kolejne etapy w multiplayerze, nie kolejne piętra w Iglicy!

View attachment 1137

Te nagrody za kazdy poziom otrzymuje sie wszystkie podane czy jest to losowe jak w skrzynkach i otrzymujemy jedna za kazdy poziom?
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Mam przerwę od gry od ponad miesiąca, coś tam klikne ale prawie zero aktywności. I tak właśnie nadrobilem zaległości w forum. I o ile mało mnie juz ciągnie żeby wracać do gry. To po tym co piszecie nawet mi sie juz nie chce. Wreszcie uwolnie się od tego nałogu. Nadchodzący event geniusz, zmiany w iglicy też genialne, szczególnie ta z teleportami i katalizatorami( fragmentów zaklęć zaraz będę mieć 100k). Brawo deweloperzy, dziękuję za pomoc w pozbycu się nalogu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry