• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Losowść karmy w akademi

Status
Zamknięty.

skuter

Zwiadowca
Witam

Od około 2 miesięcy w Akademi losuje tylko karmę z Eliksifow i Klejnotów. Nie pojawiają mi się żadne inne relikty. Czy mogę prosić o kopnięcie maszynki. Losowość pozostałych jest w miarę w normie ( ostatnio Panda mnie spamuje raz na dzien ale że nowa dam jej czas )

Pozdrawiam
Skuter
 

DeletedUser1981

Guest
od jakiegoś czasu mam wrażenie , że karma jest wstrzymywana ...
 

DeletedUser4395

Guest
2 dni to jeszcze nie tragedia, widocznie tak losuje różnie :)
 

DeletedUser1981

Guest
Mam wrażenie , że od momentu gdy weszły miski ,produkcja karmy w akademii jest ograniczona ...
 

DeletedUser

Guest
troszkę jest zgodnie z poprawką bodajże 1.91 nie ma możliwości by karma pojawiła się w dwóch slotach jednocześnie. Natomiast oficjalnie nic nie ma o ograniczeniu samej losowości
 

Koval92

Kapłan
U mnie 7/10 ostatnich karm jakie się pojawiły była za relikty magicznego pyłu, czyli te, które potrzeba u mnie do katalizatorów.
Na pewno jest możliwość gdyż u mnie ostatnio 3/5 slotów to była karma, chyba, że to był jakiś bug.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1981

Guest
Oficjalnie a Praktycznie :) to jest mniej karmy wrzucanej do akademii ...
 
Gdzies tam dzwonia, ale nikt nie wie w ktorym kosciele... ;)

Z karma to jest tak:
Ilosc receptur na karme w Akademii rzeczywiscie zostala jakis czas temu zredukowana. Byl to zabieg celowy i zostalo to oficjalnie ogloszone w relese notes do ktorejs tam aktualizacji (wybaczcie, nie chce mi sie szukac ;)). W Akademii Magii zostaly tylko receptury na karme kosztujace relikty T3, natomiast te kosztujace relikty T1 i T2 zostaly usuniete. Teoretycznie 2 i 3 receptury na karme nie powinny sie juz pojawiac jednoczesnie w Tworzeniu, w praktyce jednak wciaz sie to zdarza. Niedawno zostala dodana jedna dodatkowa receptura na karme, ktora zamiast Katalizatorow kosztuje Fragmenty Zaklec.
 

DeletedUser

Guest
Została już dodana czy zostanie dodana? Bo ja takiej nie spotkałem

Natomiast o ile tamte zostały zredukowane to teraz została (lub zostanie) dodana nowa za fragmenty obok już istniejących - też potwierdzone oficjalnie. Ponadto tamta redukcja jest trudna do oszacowania bo miałem okres posuchy ale aktualnie mam więcej karmy niż przed tą redukcją...
 

DeletedUser1981

Guest
Pamiętam , że miałam nadmiar w akademii karmy , a teraz jak sie pojawi to przeważnie jest za relikty pyłu ...
 

Tajniakos

Paladyn
U mnie w akademii na S3, jak dwie karmy w tygodniu się pojawią to już jest sukces :D Na becie sytuacja jest zupełnie inna i tam na brak karmy nie mogę narzekać :)
 

gamin

Rozbójnik
U mnie tez nie wiecej niz 2-3 karmy tygodniowo sie pojawiaja. Ostatnio mialem jednoczesnie karme za relikty i za 1650 fragmentow.
Uzylem przyspeiszaczy, zeby zebrac obie :)
 

Ovocko

Rycerz
Jest bardzo różnie. Miałem okres, że bilansowało mi się to z tygodniowym zużyciem na nieźwiedzie i feniksy, teraz mam okres posuchy. Na typ reliktów nie patrzę bo i tak mam dosyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry