• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
@blazius1 czemu nazywasz, że zostałeś pilotażowo objęty łapkowaniem takim jak na aplikacji mobilnej , może to każdy dostał, a może tylko ci co łapkowali na apce. Kto to wie? :rolleyes: Ja to mam, u mnie co najmniej jeszcze jedna osoba w Bractwie ma bo się pytała czy ktoś z nas ma. Po wprowadzeniu wiadomości też zainstalowałem sobie aplikację mobilną, więc łapkuje czasem na apce , chociaż zwykle na przeglądarce.
Na razie tą funkcję ma tylko część graczy, to zamierzone, tak samo było na becie. I nie jest to zależne od tego, czy ktoś łapkował z aplikacji.
 

blazius1

Paladyn
Zupełnie niezależne bo przykładowo ja nigdy nie logowałem z aplikacji. Bardzo fajne. Widać kto co ma w opisie miasta i to nowe okno chyba rzeczywiście pokazuje najkorzystniejszą kulturę w danym momencie do zmotywowania. Powinno to zmotywować do motywowania.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Dzisiaj już niektórzy dostali ukrytą aktualizację i wygląd zimowy, inni dalej na jesiennym stoją.
Denerwuje mnie to, że nie wprowadzają aktualizacji wszystkim kontom jednocześnie i tak samo tego łapkowania, kilka osób dostało tak jak wcześniej dostali przycisk do warsztatów a innych ominęło i jedno i drugie.
 

Hassano

Łucznik
To jest wogóle kpina że nie dają wszystkim a po drugie mogli by chociaż o tym poinformować ze "mamy zamiar wprowadzić cosik ale nie dla wszystkich więc obgryzać paznokcie czy akurat Tobie sie uda...

Czekam na ten dzień aż puszczą event ale nie wszystkim :D:D to będzie dopiero losowość :D:D ciekawe co wtedy powiemy :D:D

A tak na marginesie w sprawie eventu ma ktoś może rozpiskę ile potrzeba tych surowców T1 itp w elvenarach?? Bo pewnie ilości będą takie same dla wszystkich albo chociaż zbliżone ale żeby można sie mentalnie przygotować ile będzie potrzeba..
 

Elelkal

Rozbójnik
To jest wogóle kpina że nie dają wszystkim a po drugie mogli by chociaż o tym poinformować ze "mamy zamiar wprowadzić cosik ale nie dla wszystkich więc obgryzać paznokcie czy akurat Tobie sie uda...
Przecież poinformowali o tym 2 aktualizacje temu :p
Nie ustajemy w staraniach, by ulepszyć interfejs gry pod kątem interakcji użytkowników. Niektóre z tych zmian początkowo staną się dostępne tylko dla niewielkiego odsetka Graczy w celu przeprowadzenia szczegółowych testów dotyczących ich wydajności technicznej. Aktywacja tych zmian jest niezależna od aktualizacji.
 

Koval92

Kapłan
To jest wogóle kpina że nie dają wszystkim a po drugie mogli by chociaż o tym poinformować ze "mamy zamiar wprowadzić cosik ale nie dla wszystkich więc obgryzać paznokcie czy akurat Tobie sie uda...

Czekam na ten dzień aż puszczą event ale nie wszystkim :D:D to będzie dopiero losowość :D:D ciekawe co wtedy powiemy :D:D

A tak na marginesie w sprawie eventu ma ktoś może rozpiskę ile potrzeba tych surowców T1 itp w elvenarach?? Bo pewnie ilości będą takie same dla wszystkich albo chociaż zbliżone ale żeby można sie mentalnie przygotować ile będzie potrzeba..

Haha wiesz, że o tym samym pomyslałem? Tu event startuje a połowa graczy by krzyczała, że nie ma :D Ale by był brecht :D

Dodatkowe, "niepowtarzalne" questy u Karvesta z bety po 180 queście (każdy wart 20 wstążek):
Chleb 7x w rozbudowanych warsztatach
Masa towarów z manufaktur
Chleb 7x w rozbudowanych warsztatach
Masa towarów
Chleb 7x w rozbudowanych warsztatach
Zwiad lub 1 technologia (bez opcji za mgłę wizji)
Chleb 7x w rozbudowanych warsztatach
Zwiad lub 1 technologia (bez opcji za mgłę wizji)

Za takie 8 questów dostał 160 wstążek co starczy na 3 prezenty, z których mogą polecieć takie wspaniałości jak 2 PW.

"Odkryj dwa" marnuje 50 wstążek gdy jest odkryte jako piętnasta z 16 nagród i pozostaje tylko pole z resetem. To powinna być opcja do użycia zawsze widoczna a nie zakryte pole, tak samo jak x2, my powinniśmy decydować kiedy i na czym użyjemy.

Jak dostaniecie "x2" jako 14 prezent a potem "odkryj dwa" jako 15 prezent, to zostaje wam jedno pole do odkrycia z resetem.
x2 powinno pomnożyć "odkryj dwa" i pozwolić wam odkryć co znajduje się w 4 prezentach, a w tym momencie zostanie wam jeden, w którym musi być reset.
I tu magija - efekt nie przechodzi jak otworzycie 16 prezent i zresetujecie. Marnuje wam się i x2 i odkryj dwa. Jedyne co dostaniecie to młoteczki.
Rzadka sytuacja ale możliwa.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Szansa na 6 PW za 8 questów w pętli? To jest tylko zdeprecjonowanie tego eventu i równanie go w dół po pochyłej.
Przecież nikt tego nie będzie klepał w tej pętli na takich warunkach. I to jeszcze bez mgieł wizji.
 

Nusion

Kapłan
w nadchodzącym ewencie w zadaniach dla bety widać zwiad
widział ktos ukończenie prowincji ??
Tak, w bonusowych zadaniach
- Kup 20PW
- Ukończ 1 prowincję
- Wyprodukuj znaczną ilość dowolnych surowców T1
- Wyprodukuj znaczną ilość dowolnych surowców T1 lub T2
- Wyprodukuj marmur/stal/drewno (3h)*
- Wyprodukuj marmur/stal/drewno (9h)*
- Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB opracuj 1 technologię
- Użyj Karmy dla Zwierzaka 1x LUB ukończ 1 prowincję
 

DeletedUser2262

Guest
Dziś (16 dzień) po raz kolejny (wcześniej 9 dnia) jako nagroda dzienna dają 4x8h. A było wcześniej tak pięknie że w skrzyneczce za 85 fantów można było zdobyć =)

EDIT:
(ale za to możemy sobie kupić paczkę przyspieszaczy i AW w promocyjnej ;) ofercie - tylko przez najbliższe 3h :eek:)

shop.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Kiedyś to było... celowało się w daily a jak nie to była duża szansa na 4x8h z tej za 85... a teraz 4 czasówki 8h szansa 1/16...
Te paczki są tak biedne, że nawet ludzie z niemiec tego nie kupią. Za 50 euro to oni mogą mieć 16 tysięcy diaxów na promocji +100%, a raczej będą celować w te paczki za 200 euro.


Jakby ktoś chciał to iDavis z bety wstawił jak losował nagrody z 4000 waluty dzisiaj
 

visit0r

Paladyn
1575033750366.png

nawet i promocje potrafią zepsuć
połowa po naszemu połowa w innym jezyku
a zdaje sie ze na to jest odpowiednia ustawa ;(
 

Sorcha

Rycerz
Uwielbiam te sugestie "mamy coś dla was" a potem drugiego dnia "za 200 zł"
Ja już cieszyłem się na artefakty, a tu bach czarny jednorożec!
Mi wyskoczyło coś takiego Okazja na Black Friday, tylko przez X h (piszę X bo nie pamiętam dokładnie ile ale krótko), Królewska Renowacja przy zakupie diamentów. Nie wiem bo nie ma w górnym rogu widocznie to "tylko dla mnie". Boją się, żebyś się nie pochwalił :rolleyes: ? Może słusznie bo do najtańszego pakietu dają 2 renowacje, jak z turnieju można 5 zdobyć. Cenna rzecz!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry