• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Ja już cieszyłem się na artefakty, a tu bach czarny jednorożec!
Mi wyskoczyło coś takiego Okazja na Black Friday, tylko przez X h (piszę X bo nie pamiętam dokładnie ile ale krótko), Królewska Renowacja przy zakupie diamentów. Nie wiem bo nie ma w górnym rogu widocznie to "tylko dla mnie". Boją się, żebyś się nie pochwalił :rolleyes: ? Może słusznie bo do najtańszego pakietu dają 2 renowacje, jak z turnieju można 5 zdobyć. Cenna rzecz!

Bo te ceny są dla zachodu dostosowane, tam dla nich te 20 zł to jak 3-4 zł dla nas.
Wszystko dlatego, że Polska jest w UE które jest brane jako jeden rynek bez względu na różnice płacowe, ceny są takie same dla całej UE, płace już nie.
Valve (Steam) też tak robi. U nas najtańsza oferta powinna być 4.99 zł a najdroższa 199 zł.
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
Bo te ceny są dla zachodu dostosowane, tam dla nich te 20 zł to jak 3-4 zł dla nas.
Wszystko dlatego, że Polska jest w UE które jest brane jako jeden rynek bez względu na różnice płacowe, ceny są takie same dla całej UE, płace już nie.
Valve (Steam) też tak robi. U nas najtańsza oferta powinna być 4.99 zł a najdroższa 199 zł.
Podobno Rosjanie mają taniej, ktoś grał na rosyjskim serwerze i może potwierdzić :rolleyes:? Niekoniecznie w Elvenar, może w coś innego? Jasne, jeszcze napisz, że Origin (ci od Sims) i Ubisoft (ci od Assassin's Creed) tak robią.
 

Koval92

Kapłan
Podobno Rosjanie mają taniej, ktoś grał na rosyjskim serwerze i może potwierdzić :rolleyes:? Niekoniecznie w Elvenar, może w coś innego?

Rosjanie mają ponad 70% taniej wszystko bo nie są w UE i na ich rynek trzeba dostosowywać ceny , Ukraina to samo, jak wejdzie do UE to będzie miała ceny takie jak my. Rosja jest na tyle dużym rynkiem, że tam trzeba zmieniać ceny w stosunku do zarobków, dlatego tyle kluczy gier jest potem na allegro, kupują w rosyjskich cenach a sprzedają drożej, ale i tak z zyskiem w porównaniu do polskich cen.

Btw u nas niektórzy nie dostali jednorożca do ekwipunku, widzę, że to też dla wybrańców
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
ladny kucykoland :)
A ja tłumaczyłem ile jest wart jeden turniej w przeliczeniu na złotówki (pw)

Edit
Ja bym się bardziej cieszył z promki na magiczne/ekspansję powiedzmy z okazji black na poziomie 15% (nie jestem zachłanny)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2262

Guest
Czy wiecie dlaczego właśnie teraz jest ta oferta z artefaktami dla Feniska? Odpowiedź jest bardzo prosta, w najbliższym czasie będzie prawdopodobnie event (taki jak co roku) z możliwością wygrania tychże artefaktów :eek:
 

Koval92

Kapłan
Czy wiecie dlaczego właśnie teraz jest ta oferta z artefaktami dla Feniska? Odpowiedź jest bardzo prosta, w najbliższym czasie będzie prawdopodobnie event (taki jak co roku) z możliwością wygrania tychże artefaktów :eek:

No feniks wróci ale w kwietniu a teraz w grudniu i styczniu będzie event z artefaktami domku z piernika, to jeszcze pół roku nim feniks wróci
W przygodzie na razie tylko raz feniksa były
 

DeletedUser

Guest
Myśle ze odpowiedz jest bardziej prozaiczna, bo są wszystkie artefakty dostępne? A zarówno fenki i miski nowi mogą wyprodukować w akademii
Kicha z cena aby go wymaksować trzeba wypluć 1000+ PLN
;) pokaże żonie ze jednak zarabiam na graniu ;)
 

Koval92

Kapłan
To jeden artefakt syreny/stonehenge jest wyceniony na 53 złote i 33 grosze około jak w sumie sześć (3+3) na 320 zł
Jak weźmiemy, że 30 karmy stanowi połowę wartości innych paczek, no to artefakt miśka i artefakt feniksa też byłby tyle każdy.
To mi wyszło, że te artefakty za pomocą których ulepszyłem sobie budynki + te w inwentory, to mam wg takich cen warte 5706 zł.
Ile wyszło wam? :p
 

DeletedUser

Guest
To jeden artefakt syreny/stonehenge jest wyceniony na 53 złote i 33 grosze około jak w sumie sześć (3+3) na 320 zł
Jak weźmiemy, że 30 karmy stanowi połowę wartości innych paczek, no to artefakt miśka i artefakt feniksa też byłby tyle każdy.
To mi wyszło, że te artefakty za pomocą których ulepszyłem sobie budynki + te w inwentory, to mam wg takich cen warte 5706 zł.
Ile wyszło wam? :p
To masz lepsze rabaty bo u mnie cena każdej paczki to prawie 380zl przy czym zwierzaki maja 48% rabatu a stone/syreny 33% i jak chcesz liczyć wartość to raczej powinny być bez rabatu :)

Dla uproszczenia przyjmuje 120 za artefakt zwierzaka (Jeśli 380 to 52% to 730 to 100%) oraz 370 za 30 karmy
Za syrenki/stone za 6 mam ( Jeśli 380 to 67% to jakieś 560 to 100%) czyli w zaokrągleniu 90zł za artefakt

Jak sobie wszystko zsumuje i dodam to co w schowku to mam jakieś 8650zł no to niezła sumka za 4 miesiące grania (każdy ewent to ok miesiąc) a trzeba by doliczyć paczki przyspieszaczy i pw ;) wyszłoby ze jestem krezusem jak przeciętny youtuber ;P
 

DeletedUser4395

Guest
Pierwszy śnieg spadł.. postanowiłam otworzyć prezent w evencie.. Jaka "radość"! Całe 2 punkty wiedzy za 50 punktów kokardek zbieranych średnio około 1,5 dnia.. Nie możecie lekko tego zwiększyć...? Chociażby 7PW nie byłoby takie smutne ;-)
 

DeletedUser2264

Guest
Może nie chociaż zmienią ilość wstążek z 20 na 25, czasem uda się zrobić 2 zadania bonusowe w ciągu 24h :) to byłoby na jeden los :)
 

Koval92

Kapłan
Pierwszy śnieg spadł.. postanowiłam otworzyć prezent w evencie.. Jaka "radość"! Całe 2 punkty wiedzy za 50 punktów kokardek zbieranych średnio około 1,5 dnia.. Nie możecie lekko tego zwiększyć...? Chociażby 7PW nie byłoby takie smutne ;-)

Jeden gościu za 2000 wstążek zdobył jedną daily więc ten event się robi albo dla budynku ewolucyjnego albo wcale
 

DeletedUser2264

Guest
ja zdobyłam wczoraj dzienną z jednego losowania :) ale to był fart, sama się zdziwiłam :)
 

Koval92

Kapłan
Co mnie dziwi to to, że jutro poniedziałek 2 grudnia a tu żadnego ogłoszenia dalej nie ma ani nic, zaraz beta będzie 3 tygodnie przed nami
Chyba nie wiedzą co zrobić z tym eventem
 
Status
Zamknięty.
Do góry