• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Łączenie bractw

DeletedUser814

Guest
Nie wiem czy tylko my borykamy się z nieaktywnymi graczami.
Proponuję wpisywać w odpowiedziach bractwa oraz liczbę codziennie grających graczy w danym bractwie.
Może uda nam się sparować bractwa w większe grupy.

Raisen from the ashes - 10
 

DeletedUser576

Guest
Witam reprezentuję bractwo Wrath niestety 1/4 graczy wogole nie jest aktywna a druga 1/4 tylko od czasu do czasu motywuje jeżeli jesteście chetni to zapraszam przyłączajcie soe do nas nie mamy limitu ptk. Od nowego roku bedziemy robić czystki aby było miejsce dla nowych aktywnych graczy
 

DeletedUser1426

Guest
ja mialem tak samo wiec utworzylismy nowe bractwo z samych aktywnych gracz.Zapraszam
 

DeletedUser1459

Guest
No to w temacie. Jest nas 9 osób z wymierającego bractwa w Winyandor i szukamy miejsca w nowym. Nasz Arcymag od kilku miesięcy nie odzywa się. Nie chcemy się napinać ale tworzymy całkiem przyzwoite towarzystwo które pomaga i ma spory potencjał. Jeśli jakieś bractwo ma możliwość przygarnięcia czynnych graczy prosimy o oferty. Uwaga! mierzymy wysoko i chcemy osiągnąć wysoki status. Nie interesują nas oferty zbyt nisko poniżej tego co mamy. Chcemy iść w górę. Chcemy się dobrze bawić nic nie tracąc. Prosimy o rozważne oferty, biorące pod uwagę nasze dotychczasowe osiągnięcia.
Pozdrawiamy i czekamy na zaproszenia.
 

DeletedUser1470

Guest
dotisz zgłos sie na priv na winyandor, napisz dokladniej o waszych osiągnieciach i oczekiwaniach:)oraz nicki tych atywnych. Jakis czas temu pisalam ze szukamy ludzi i do waszego bractwa na pewno tez napisalam czy ktos nie chce zmiany, ale widocznie nie trafilam na aktywnych. Teraz niby mamy pełna zaloge ale zawsze mozna rozważyc ewentualne zmiany: jestesmy nowym bractwem. Nie wiem co was satysfakcjonuje? robimy 8 skrzynek w turniejach, ale wiadomo jedni sa aktywnie mniej a inn bardziej, zawsze da sie lepiej:) jesli jestes zainteresowana daj znac a ja zobacze co da sie zrobic i ile miejsc bedzie:)
 

DeletedUser1459

Guest
najamoon nie jesteśmy aż tak skoncentrowani na turniejach, bardziej chodzi nam o fajną zabawę. Wszyscy aktywni gracze są u nas oznaczeni jako magowie. Każdy z nas gra inaczej i ma inne podejście i to sobie cenimy. Przekażę Twoją propozycję innym i demokratycznie zdecydujemy czy przyłączymy się do Was. Oczywiście jeśli macie odpowiednią ilość miejsc.
Pozdrawiam
Dorota
 

DeletedUser2287

Guest
Witajcie,

Bractwo Czarna Wataha szuka aktywnego bractwa chętnego do fuzji.

Wyszliśmy z naszych macierzystych bractw zniechęceni gnuśnieniem i marazmem. Chcemy powalczyć w turniejach, może dla integracji pyknąć jakąś Przygodę Bractw ;p

W kontekście podarowanej przez Inno każdemu graczowi magicznej rezydencji, warto chociaż raz na jakiś czas powalczyć o 10 skrzynek w turnieju, żeby zdobyć schemat/zaklęcie renowacji, podnoszące ten magiczny budynek. A można to zrobić tylko dzięki dużej ilości zaangażowanych, aktywnych graczy.

Na pewno jesteśmy bardzo aktywni i takich bractw szukamy do połączenia.

Jakbyście byli zainteresowani fuzją prosimy o kontakt z władzami Czarnej Watahy: Pajamelą i Kattiną, lub Qlas.
pozdrawiam
Qlas ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2134

Guest
Cześć,

bractwo *KLIKA-MY* poszukuje aktywnych graczy nastawionych na relaks i przyjemność w grze, bez zbędnego ciśnienia.

Jeżeli grasz już od jakiegoś czasu, masz 3 różnego rodzaju manufaktury bonusowe oraz minimum 20000 pkt,chcesz pograć w fajnym bractwie a gra ma być dla ciebie relaksem i odpoczynkiem dołącz do nas. Zapraszamy!

NASZE ZASADY:

ŁAPKI: 5/7 zgodnie z opisem gracza ( K-kultura, KR - kwatera rob, R -ratusz)

HANDEL: te same grupy 1x1, staramy się nie mieszać grup 1 i 3, w razie potrzeb na surowce dogadujemy się między sobą indywidulanie

URLOP: wpisujemy z datą w nazwę miasta, jeśli jest możliwość informujemy arcymag lub magów

TURNIEJE:

Cotygodniowy turniej NIEOBOWIĄZKOWY: nie masz ochoty odpuszczasz, jeśli chcesz wziąć udział musisz wbić minimum 600 pkt.

Turniej 10 SKRZYŃ odbywać się będzie co jakiś czas kolejno na turniejach z 1 grupy: marmur, stal, drewno. Jest on OBOWIĄZKOWY, zapowiedziany będzie z 4tygodniowym wyprzedzeniem. Limit punktów: zostanie ustalony.

PRZYGODA BRACTW
Udział dobrowolny

CUDA
całkowita dowolność, zachęcamy do udziału w łańcuszkach

Kluczowe decyzje dotyczące Bractwa takie jak, usunięcie z bractwa, zmiana statusu gracza podejmują Arcymag i Magowie.

POZDRAWIAMY I ZAPRASZAMY :)))
 

DeletedUser3251

Guest
Bractwo ⚜ ✝ Black Stone ✝ ⚜ zaprasza w swoje szeregi. Jeżeli chcesz pograć sobie na luzie w miłej i spokojnej atmosferze, to to Bractwo jest dla Ciebie. Nie wymagamy minimalnego poziomu rozwoju ani budowania miasta pod nasze oczekiwania. Oczekujemy jedynie zdobywania odpowiedniej ilości punktów w turniejach i w miarę codziennej Pomocy Sąsiedzkiej. Jeśli jesteś chętny - zapraszamy, drzwi stoją otworem. Zawsze służymy radą i pomocą.


Aktualnie mamy kilkanaście miejsc wolnych i pecha do członków, więc chętnie połączymy się z innym bractwem w celu wspólnego osiągania lepszych wyników.
 

Midi67

Rozbójnik
Bractwo Wielcy Bracia i Siostry TOP 10 na serwerze Winyandor zaprasza graczy poszukujących bractwa w którym podstawa to dobra zabawa. Więcej informacji na profilu bractwa.

Na dzień dzisiejszy mamy 2 wolne miejsca - zapraszamy aktywnych powyżej 100K punktów - jednak jeżeli jesteś aktywny i masz mniej napisz :)

W turniejach regularnie co 3 gramy o 10 skrzynek (ten rozpoczynający się dzisiaj 16.04 - zwoje należy do 10 skrzynkowych)

zapraszamy :)

 

DeletedUser

Guest
Bractwo NIE DAMY SIĘ - rekrutacja na serwerze Winyandor, szuka graczy chętnych na turnieje, mamy raczej klasyczne zasady (nie wyśrubowane) turnieje robimy co tydzień nie schodzimy z 10 skrzyń (wyjątek to tygodnie z bugiem od iG)

Nie gardzimy też każdą inną fajną zabawą typu PB, na przykład ostatnie 36 pozycja na serwerze i zgarnięte nagrody :) , tu panuje zasada potrzeb jeśli kilka sistrzyczek i braciszków potrzebuje artefakty to robimy

Jesteśmy otwarci na przyjęcie nawet kilku graczy z innego bractwa, poziom nie gra roli(punkty a co takiego?) chodzi o zaangażowanie i chęć współpracy

Zapraszam, kontakt na forum do mnie lub w grze do kogoś z rady bractwa
 

DeletedUser4337

Guest
witajcie czy mogę zmienic status tytuł w bractwie z ambasadora na arcymaga? ja założyłam bractwo ale nie jestem arcymagiem.
 

Nusion

Kapłan
witajcie czy mogę zmienic status tytuł w bractwie z ambasadora na arcymaga? ja założyłam bractwo ale nie jestem arcymagiem.
Nie możesz. Jedynie Arcymag może to zrobić wyznaczając kogoś innego na Arcymaga.
A jaki jest powód? Wasz Arcymag odszedł z gry? Może wtedy support będzie mógł Wam pomóc, można spróbować.
 

Tajniakos

Paladyn
Możesz to zrobić tylko i wyłącznie w porozumieniu z obecnym Arcymagiem, który nadając Tobie ten tytuł sam go utraci. Innej możliwości nie ma :)
 

DeletedUser4478

Guest
Bractwo New Age chętne na połączenie sił z innym bractwem.
 

DeletedUser

Guest
Bractwo New Age chętne na połączenie sił z innym bractwem.
A jakiego bractwa szukasz? Jak turniejowego to od ręki 5 osób mogę przyjąć. Co tydzień robimy 10x limity nie są straszne choć i tak większość robi więcej
 

DeletedUser4478

Guest
11 osób jest w tym 2 poniżej 10k punktów, pozostali powyżej 100k punktów. 10 skrzyń jak najbardziej, ale dla części osób zrobić 1600 punktów co tydzień to za wiele, więc turnieje obowiązkowe na 10 skrzyń co 2 turniej.
 

DeletedUser

Guest
U mnie limity to:

Powyżej 45k punktów - 1000 choć docelowo pożądane jest osiagniecie 1600 ale to przychodzi samo z doświadczeniem

Poniżej 45k punktów - 600

Najmniejsi maja limity indywidualne choć to tylko na rozpęd bo najmniejsi maja bardzo tanie turnieje kwestia tylko posiadania prowincji ( moi maluszkowi robią sami ponad 1500)

Robienie turnieju to podstawa odpuszczamy tylko na wyjątkowe okazje, jesli to nie pasuje to trudno będziecie musieli poszukać czegoś innego

Na razie porozmawiam z rada bo 5-6 miejsc nie ma problemu ale 11 to może być za dużo a nie wyrzucę żadnego stałego gracza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry