• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd - zadanie eventowe PW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4395
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4395

Guest
W zadaniu za 20 kokardek jest błąd. Treść zadania jasno wskazuje, że należy wydać 30 PW lub 25 PW w dowolny Antyczny Cud. Jednak przy inwestowaniu PW we własny cud, zadanie zalicza dopiero przy 30 PW.
Zadanie powinno być zaliczane przy 25 PW zainwestowanych zgodnie z treścią zadania, albo sama treść zadania powinna zostać zmieniona.

EventBlad.jpg
 

DeletedUser3251

Guest
Wszystkie pozostałe zadania dotyczyły cudów innego gracza, więc zapewne przy tłumaczeniu ktoś się pomylił
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W oryginale jest tak "Spend 30 Knowledge Points or Invest 25 Knowledge Points into any kind of Ancient Wonder " :)
 

Tajniakos

Paladyn
- Zainwestuj 25PW w cud innego gracza LUB wydaj 30PW
Biorąc pd uwagę zadanie z listy @Nusion żadnego błędu nie ma. System zainwestowane 30PW w swój cud widzi jako alternatywę do 25PW zainwestowanego w cud innego gracza choć brzmienie oryginału:
W oryginale jest tak "Spend 30 Knowledge Points or Invest 25 Knowledge Points into any kind of Ancient Wonder "

„Wydaj 30 punktów wiedzy lub zainwestuj 25 punktów wiedzy w dowolny rodzaj starożytnego cudu”


może w tym przypadku budzić kontrowersje :)
 

Nusion

Kapłan
Biorąc pd uwagę zadanie z listy @Nusion żadnego błędu nie ma. System zainwestowane 30PW w swój cud widzi jako alternatywę do 25PW zainwestowanego w cud innego gracza choć brzmienie oryginału:
Z tym zadaniem na mojej liście to w rzeczywistości było tak, że na becie treść zadania była taka, jak podał @jarq, ale że nie zaliczało we własny cud tej mniejszej ilości, to ja napisałam "w cud innego gracza" zamiast w "dowolny" bo uznałam, że jest błąd w treści zadania. No i pewnie był, ale nikt tego nie poprawił i takie błędne sformuowanie przywędrowało do nas... ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Z tym zadaniem na mojej liście to w rzeczywistości było tak, że na becie treść zadania była taka, jak podał @jarq, ale że nie zaliczało we własny cud tej mniejszej ilości, to ja napisałam "w cud innego gracza" zamiast w "dowolny" bo uznałam, że jest błąd w treści zadania. No i pewnie był, ale nikt tego nie poprawił i takie błędne sformuowanie przywędrowało do nas...

Tłumaczone zadanie zostało tak dopisane bo było jak najbardziej uzasadnione wcześniejszymi tego typu zadaniami:

- Zainwestuj 15PW w cud innego gracza LUB wydaj 20PW
Treść ta sama tylko wartości się zmieniły :)
 
Do góry