• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sytuacja Arendyll

  • Rozpoczynający wątek Atrewian
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13

Guest
Ilu aktywniaków teraz siedzi :D Morda Szczupaka w na TVN7 i się media zjeżdżają :D
 

DeletedUser123

Guest
Ciekawe czego się teraz spodziewać po tej dzisiejszej aktualizacji 0.19 o ile sie nie myle :p
 

DeletedUser123

Guest
Nie wiem jak Wy, ale ja nadal zalogowany jestem bez żadnego problemu :O
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie nie wywaliło mnie... Gdyby to było coś w kodzie, to by serwer restart miał, a wtedy znając życie byłby monit o utracie połączenia. O ile to zaimplementowali tak ;)

images
 

DeletedUser80

Guest
W momencie logowania pojawia się informacja, że to już wersja 0.19 tyle że data dziwna (chyba powstania)
 

DeletedUser64

Guest
Na pewno jest zmiana w koszarach. Teraz po aktywowaniu jednego szkolenia jest jakby sekundowa przerwa zanim można rozpocząć kolejne. Wcześniej zdarzało się, że jak za szybko klikałem na szkolenia to wywalało grę, także poprawka błędu :)
 

DeletedUser123

Guest
Polecacie sposób rozstawiania budynków u ludzi opłacalny ?
Czy losowo rozmieszczać ?
 

DeletedUser110

Guest
Polecacie sposób rozstawiania budynków u ludzi opłacalny ?
Czy losowo rozmieszczać ?
Ogólnie zauważyłem, że lepiej jest ustawiać prostokątne budynki, krótszym bokiem do drogi. Np. elfickie rezydencje powyżej 3 poziomu lepiej ustawiać wzdłuż drogi, która biegnie "poprzecznie" (budynek styka się z drogą 2-ma bokami nie 3-ma), odwrotnie natomiast warsztaty, o poziomie > 4 lepiej ustawiać wzdłuż drogi 'pionowej'. Osobiście najwięcej mam rezydencji, więc rozwijam miasto 'w poprzek' a nie 'wzdłuż'.
 
Do góry