• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

"Fałszywe" powiadomienia o nowych nabytkach w inwentarzu oraz wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4351
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4351

Guest
Witam,

Od jakiegoś czasu zauważam błędne powiadomienia o otrzymanej wiadomości, nowych zdobyczach w inwentarzu, odłamkach run lub nowych dostępnych do budowy budynkach. Wczoraj wywaliło mnie z bractwa, tak samo jak kilku innych członków. Dziwna sprawa, ponieważ kiedy przeglądałam swoje bractwo nadal figurowałam tam jako gracz, ale dostępu do turnieju czy chat'u nie miałam- wszystko wróciło do normy po odświeżeniu przeglądarki.
Dodatkowo, mam wrażenie, że spadły mi punkty rankingowe. Dzisiaj dostałam powiadomienie o nowych budynkach a były to wszystkie manufaktury T1. Nadmieniam, że jestem graczem na V rozdziale, więc manufaktury drewna, stali i marmuru nie są dla mnie nowością - a nawet gdyby przyjąć, że opracowałam nową technologię z możliwością dalszej rozbudowy manufaktur byłby to pierwszy przypadek, że takie powiadomienie się pojawia. Czy ktoś jeszcze miał doświadczenia tego typu?
Pozdrawiam
Malwina
 
Dzisiaj dostałam powiadomienie o nowych budynkach ... ... Czy ktoś jeszcze miał doświadczenia tego typu?
Mialem ostatnio podobnie, wiec to chyba nie byl odosobniony przypadek. U mnie gra pokazywala, ze moge wybudowac kilkanascie nowych rodzajow budynkow kulturowych. Chodzilo oczywiscie o budynki, ktore zbadalem w drzewku juz dawno temu...
 

DeletedUser3575

Guest
Mi ostatnio gra na s2 pokazała komunikat gratulacje należysz teraz do bractwa X i wyświetliła jego nazwę listę członków choć była to nieprawda, nadal byłam w swoim bractwie.
 

DeletedUser

Guest
U mnie tez jeden braciszek miał komunikat o zmianie bractwa
 

Nusion

Kapłan
Tak, też mam, często i wszędzie. Nie zgłaszałam bo gram już tak długo w tą grę że to nie pierwszy raz :)
Ale tu się dopiszę, bo u mnie występuje...
Jako ciekawostkę dodam może jeszcze, że od lat zdarza się, że po odczytaniu wiadomości na czacie czerwony numerek wciąż tam lubi zawisnąć. Niezależnie od przeglądarki, od html5/flash, serwera, a nawet od Anno Domini, bo widzę to od lat i otwieranie-zamykanie czata działa czasem acz nie zawsze.
 

DeletedUser2040

Guest
Mam to samo. Co dwie minuty wszystko świeci na czerwono, ba! Nawet dziś dostałam info, że wystartował nowy turniej :) Zgłosiłam do Supportu - dostałam odpowiedź, że nie widzą u mnie żadnego problemu :/ Żenada...
 

Koval92

Kapłan
Mi dziś po wyjściu z prowincji turniejowej i powrocie do miasta wyskoczył komunikat o ukończeniu prowincji w turnieju i zablokował grę (potrzebny był reload)
Na wersji html gram bo inna tnie jak cholera, ta chodzi płynnie... ale z 10x dziennie jak nie więcej potrzebny jest reload bo nagle sobie stwierdza, że nie załaduje czegoś.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę napisać czy nadal to się powtarza i na którym świecie.
 

DeletedUser1445

Guest
Witam,

Od jakiegoś czasu zauważam błędne powiadomienia o otrzymanej wiadomości, nowych zdobyczach w inwentarzu, odłamkach run lub nowych dostępnych do budowy budynkach. Wczoraj wywaliło mnie z bractwa, tak samo jak kilku innych członków. Dziwna sprawa, ponieważ kiedy przeglądałam swoje bractwo nadal figurowałam tam jako gracz, ale dostępu do turnieju czy chat'u nie miałam- wszystko wróciło do normy po odświeżeniu przeglądarki.
Dodatkowo, mam wrażenie, że spadły mi punkty rankingowe. Dzisiaj dostałam powiadomienie o nowych budynkach a były to wszystkie manufaktury T1. Nadmieniam, że jestem graczem na V rozdziale, więc manufaktury drewna, stali i marmuru nie są dla mnie nowością - a nawet gdyby przyjąć, że opracowałam nową technologię z możliwością dalszej rozbudowy manufaktur byłby to pierwszy przypadek, że takie powiadomienie się pojawia. Czy ktoś jeszcze miał doświadczenia tego typu?
Pozdrawiam
Malwina

co do punktów rankingowych,
w ciagu ostatnich 2 tygodni moje bractwo przesuwane jest nawet o 6 mln. punktów w ranku, po usunieciu lub przyjeciu gracza,
support odpisał mi coś o opóźnieniu w synchronizacji, ale nawet nie wspomnieli, że sprawdzą, zobaczą co w trawie piszczy... Nie.
Na pytanie gdzie czy mozemy dostać wyniki PB, to sami se punkciki przeliczymy, odp. brzmi: nie ma publikacji z wydarzen historycznych.
Wychodzi na to, że rankingu nie da się sprawdzić. Może ktoś wie, gdzie jest archiwum INNO-Elvenar?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Proszę napisać czy nadal to się powtarza i na którym świecie.
Arendyll, nick chris07070707. Nie jestem sam, u wielu osob w bractwie gra wariuje na rozne sposoby. Dzisiejsze przyklady u mnie, czas wystapienia 18:56 (plus-minus 2 minuty)

Permanentny wykrzyknik na ikonce bractwa, falszywe powiadomienia na dzwonku.
blad2.jpg

Nieusuwalny wykrzyknik na symbolu menu budowy:
blad3.jpg
 

DeletedUser2017

Guest
na winyandor i arendyll bez zmian nadal dziwne komunikaty choć na win nie mogłem też wysłać wiadomości chyba z 5x próbowałem
 
Do góry