• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.95

Przemall

Wędrowiec
Witam, a nie można by dodać opcję zaznaczenia produkcji jednocześnie we wszystkich manufakturach tak jak jest to w przypadku warsztatów?
 

Sorcha

Rycerz
@Przemall to nie jest wątek do propozycji i pomysłów. Z kolei do @jarq mam pytanie czy w tej aktualizacji został naprawiony błąd wyłażącego przycisku przy odnawianiu receptur (wystaje za okno, jeśli czas do przeładowania jest liczony w minutach)?
 

mayder

Tancerz ostrzy
A idiotyczna animacja w turku? problem z turniejem na aplikacji? (tak piszę, abyś musiał napisać w raporcie, że się tego w dalszym ciągu domagamy i nie odpuszczamy)

Ja już przestałem pytać. Od miesiąca czy dwóch na pytanie o animacje po walce dostajemy odpowiedź że team pracuje w pocie czoła i cały czas przeprowadza niezbędne testy. I tak od miesięcy ᕦ(òóˇ)ᕤ
 

Ethel

Rozbójnik
mayder... kropla drąży skałę- w końcu dadzą nam to abyśmy się od nich odczepili
 

Koval92

Kapłan
Motywki z apki dalej dla wybranych, nie rozumiem co to za testy w których włącza się połowie graczy i nie pyta ich czy działa czy nie, a drugiej połowie nie włącza się kilka miesięcy.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq mam pytanie czy w tej aktualizacji został naprawiony błąd wyłażącego przycisku przy odnawianiu receptur (wystaje za okno, jeśli czas do przeładowania jest liczony w minutach)?
Nie, nie został jeszcze naprawiony.
 

DeletedUser2017

Guest
Czekam tylko kiedy zniknie ta durna animacja na apce po walce w turnieju i kiedy w końcu zaczniecie naprawiać błędy wynikające z kolejnych aktualizacji jak np. dziwne powiadomienia w wersji przeglądarkowej (że masz jakiś nowy budynek lub inne dobrodziejstwa a nie masz nic) które to bombarduję nas od jakiegoś czasu
 

Sorcha

Rycerz
Czekam tylko kiedy zniknie ta durna animacja na apce po walce w turnieju i kiedy w końcu zaczniecie naprawiać błędy wynikające z kolejnych aktualizacji jak np. dziwne powiadomienia w wersji przeglądarkowej (że masz jakiś nowy budynek lub inne dobrodziejstwa a nie masz nic) które to bombarduję nas od jakiegoś czasu
od kiedy gram na wersji html5 nie mam takich problemów jakie mówisz @PMprzemek, na Flashu czasem mi się zdarzał, ale teraz już nie mam takiego błędu. Wszystkie powiadomienia i w inwentarzu i wiadomości sprawdzam na bieżąco i się zgadza wszystko.
 

visit0r

Paladyn
Ja już przestałem pytać. Od miesiąca czy dwóch na pytanie o animacje po walce dostajemy odpowiedź że team pracuje w pocie czoła i cały czas przeprowadza niezbędne testy. I tak od miesięcy ᕦ(òóˇ)ᕤ
w pocie czoła więc nie mają klimy, ze względu na cięcie kosztów produkcje przenieśli do bangladeszu ?
 

Hassano

Łucznik
Może oddajcie diamenty ze studni... to jest kpina taka manipulacja.. wcześniej z około 10 studni z jednej na zbiór wypadały diaxy.. teraz z moich 25 są serie 3-4 dni bez diaxów.. robicie sobie jaja..
 

Hassano

Łucznik
Żeby nie zakładać nowego tematu mam szybkie pytanko :) czy po zbadaniu zbrojowni żeby robić mordy orków z automatu pojawią mi sie one w turnieju??
Albo troche inaczej czy aby je zbadać musze zbadać powiększenie oddziału na tyle wysokie że już przez to sie dodadzą do turnieju?
 
Żeby nie zakładać nowego tematu mam szybkie pytanko :) czy po zbadaniu zbrojowni żeby robić mordy orków z automatu pojawią mi sie one w turnieju??
Albo troche inaczej czy aby je zbadać musze zbadać powiększenie oddziału na tyle wysokie że już przez to sie dodadzą do turnieju?
Jesli dobrze zrozumialem pytanie, nie masz sie czego obawiac. Orki pojawiaja sie w ucztach w turnieju po zbadaniu lacznie 26 powiekszen oddzialu, przy czym nie gra roli, czy to obowiazkowe czy opcjonalne badania. Jesli pomijales te opcjonalne to orki beda wymagane dopiero pod koniec Zywiolakow. Jesli nie pomijales, to juz w Smokach.
Zbrojownie produkuja orki od 20 lvl dostepnego juz na poczatku epoki Orkow, wiec mozesz je zbadac i rozbudowac bez zadnych obaw o orki w turniejach.
 

DeletedUser3541

Guest
Po badaniu na zbrojownie na danej epoce. I od razu w prowincjach wskocza.
 
Do góry