• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czym zajmujesz się na codzień?

  • Rozpoczynający wątek Dojr
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, jako iż dzień dla niektórych wydawać by się mógł długi, a dla niektórych krótki to jestem ciekaw co najbardziej lubicie robić w wolnym czasie?

To ja zacznę
, od niedawna zacząłem biegać (3 tygodnie temu), nadało mi to nowy sens życia i zdobywanie ciekawych celów. Bieganie daje także czas do pobycia samemu ze sobą, odstresowaniu się i poukładania wszystkich naziemnych problemów. Biegam co drugi dzień 3-4 razy w tygodniu. W pierwsze dni dałem radę przebiec ~15 minut z przerwami, dzisiaj a dokładnie wczoraj padł mój rekord 36 minut :). Moim celem jest nie schodzenie poniżej 30 minut biegu.
Jak nie biegam to jeżdżę na rowerze a wieczorami lubię sobie odpocząć przed komputerem z ciepłą herbatą u boku.
Piszcie, rozmawiajcie, chwalcie się co porabiacie :).
Pozdrawiam ~Dojr
 

DeletedUser

Guest
Ja w wolnym czasie również biegam. Ale tak dłużej. Staram się biec ze 2/3 razy w tygodniu po 1-1.5 h. Zawsze z samego rana, od 5:45.

Ponadto lubię też chodzić po górach. Nie jakoś profesjonalnie. Moim największym osiągnięciem są Rysy (grupowo). A tak... to jakaś tam Babia Góra, Leskowiec czy Stożek. Kto z południa ten wie o czym mówię.

Czasem też czytuje wiersze i książki-takie studia :)
 

DeletedUser

Guest
Ja to sobie gram w CS'a i lubię jeździć na rowerze ^^
 

DeletedUser14

Guest
Obecnie - odpoczynek, odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek :p
A poza tym sprzątanie i nauka :)
 

DeletedUser118

Guest
Ehhh... młodzi jesteście, zazdroszczę.
U mnie praca i praca i jeszcze więcej pracy.
Poza pracą, książka, góry, jakieś gierki i koszykówka.

images
 

DeletedUser

Guest
Ehhh... młodzi jesteście, zazdroszczę.
U mnie praca i praca i jeszcze więcej pracy.
Poza pracą, książka, góry, jakieś gierki i koszykówka.

A gdzie pracujesz?

PS: Wracając do tematu, ja zajmuje się magazynem. Konkretniej jestem odpowiedzialny za bezpieczny dowóz szyb samochodowych, które przewożę na wózku widłowym w skrzyniach zwanych AGR, których waga to jakieś 950kg.
 

DeletedUser

Guest
też kiedyś pracowałem na wózku widłowym :D boczny czy czołowy?
 

DeletedUser13

Guest
No to tak... Praca. Praca. Aha i praca. A jak po niej jeszcze funkcjonuje to męczę paluchy na klawiaturze... ;)
 

DeletedUser

Guest
Wolny czas? Co to takiego, jakieś nowe słowo, slang czy jak? A tak poważnie, to żyjemy w czasach że czas wolny to rzadki przywilej, zwłaszcza od pewnego momentu w życiu. Tylko cały czas praca, obowiązki, następnie rodzina, żona albo jeszcze pociechy, jak kto ma. Ale jak już mam czas wolny, to zależnie od dnia tygodnia: sesja RPG ze znajomymi, trening - pod warunkiem że mam siłę i chęci ( szkoda że coraz rzadziej się człowiekowi chce ), parę partyjek w LOL-u albo błogi dzień nic nierobienia z dobrą książką.
 

DeletedUser

Guest
No to u mnie poza pracą to książki, komp i czasami wyjazdy w góry, które kocham ale z braku czasu rzadko odwiedzam ;/
 

DeletedUser

Guest
W wolnym czasie ... to się bawi, jak tylko jest chwila, a zazwyczaj jest tylko w piękną i jakże kochaną sobotę, to się wyskakuje na browarka z kolegami albo zimniutką i czystą jak łza wódeczkę :) Jeśli wolny czas można nazwać też rozwijaniem swojej osobowości, poprzez swoje hobby (ich biegłą realizacje), to trenuje MMA, chodzę na siłownie - dostarcza to wiele frajdy, ale też uczy, a jak chce się osiągnąć coś w tym sporcie, pojechać na zawody, to te zainteresowanie zmienia się w ciężką prace.

Nazwą wątku pyta nas, czym po prostu się zajmujemy dzień w dzień, więc błędem nie będzie, jeśli dodam, że aktualnie się uczę, a pieniądze do życia i realizacji swoich marzeń / celów pozyskuje z internetu.
 

DeletedUser215

Guest
Aktualnie praca, jako że 4. roczek medycyny się skończył. :) Poza tym w wolnym czasie gry, i w tym nowo odkryta Elvenar. Dorabiam sobie jako tłumacz angielskiego i szwedzkiego(umiem, bo tata umie xD).
W przeciwieństwie do kolegi powyżej nie chodzę na siłownię, bo... się wstydzę i nie mam na tyle sił. :)
 

DeletedUser

Guest
W przeciwieństwie do kolegi powyżej nie chodzę na siłownię, bo... się wstydzę i nie mam na tyle sił. :)

To czas się przełamać, przecież każdy jakoś zaczynał, jeśli będziesz tego chciał, to coś osiągniesz, zbudujesz ;) Nie tylko same karki odwiedzają to czcigodne miejsce, a te karki też nie były na początku karkami hehe.
 

DeletedUser145

Guest
Na co dzień to standardowo praca... Niestety zupełnie nie związana z moim zawodem. Może kiedyś uda mi się coś znaleźć :)
A w wolnym czasie, hmmm... Różnie bywa. Zaczynając od samotnego popołudnia z książką, kończąc na weekendowych imprezach. Jaki humor, taka rozrywka :) Przy większej ilości wolnego staram się odwiedzać moich rodziców. Samodzielność i życie na własny rachunek to super sprawa, ale jednak nie ma to jak obiadek u mamusi ;)
Do hobby zaliczam taniec. Kiedyś miałam na to więcej czasu, teraz niestety coraz rzadziej zaglądam na zajęcia.
 

DeletedUser

Guest
A ja obecnie pracujący bezrobotny na legalu. Jak to możliwe? W branży IT wszystko jest możliwe :D A poza tym dom, rodzina, książki, moderka na pewnym forum, mocne uderzenie w sercu i na słuchawkach :)
 

DeletedUser133

Guest
No cóż. Praca, dom i dzieci. A jak mąż mnie dopuści już do kompa to sobie jeszcze mogę pograć w elvenar :p
 
Do góry