• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Potwierdzone, że wiry mają 5 odznak zamiast 3
Nie wiem ile jeszcze można zrobić żeby zniechęcić do brania udziału
 

DeletedUser

Guest
Według mnie to świetna informacja przynajmniej nie ma dylematów i można się skupić nad istota gry czyli rozwojem miasta :)
Przeciez iG robi dokładnie to co sobie niektórzy życzą tu mam na myśli narzekaczy na nadmiar atrakcji dodatkowych (a to ewent a to pb a to wyzwanie itd) :)
 

blazius1

Paladyn
Większość dużych zmian polega na tym żeby gracze stopniowo spowolnili rozwój miast.
Być może dlatego, że projekt rozpisano na lata? Taką mam nadzieję.
 
Na becie została dodana zakładka rankingu iglicy
Aj, sam nie wiem, czy mi sie to podoba czy nie. Plusem trybu multi jest teraz wlasnie to, ze nie ma zbytniego cisnienia i wywierania chocby posredniego przymusu na czlonkow bractwa do jej robienia, bo nawet przy ogolnym "srednim" wyniku bractwa ci aktywniejsi moga sie zalapac na wiele skrzynek z tego trybu. Obym sie mylil, ale byc moze teraz takie cisnienie i posredni "przymus" sie pojawia. Mam na mysli tego rodzaju posrednia presje, z ktora wiele bractw mielo kiedys do czynienia w PB, typu: "Walczymy o 40 miejsce i o pietruszke na dodatek, 20 osob daje z siebie wszystko, ale wy, pozostala piatka, oczywiscie nie musicie, peeeelna dowolnosc". Taaa, dowolnosc.... :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Kolejny ranking który nic nie wnosi poza tym ze pokazuje ze silni są silni a reszta... na szczęście ranking jak to ranking nie ma żadnego znaczenia...
Życzyłbym sobie żeby te roboczogodziny były poświęcone na coś bardziej potrzebnego np. system filtracji ofert u kupca ale po co jak można kolejna rzecz z foe skopiowac
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Ładna ta zakładeczka, szkoda tylko że to kolejny ranking:(
Ta zakładka wyglądałaby o wiele korzystniej w przeglądzie prowincji z informacją o ilości zdobytych prowincji dla danego surowca lub w inwentarzu gdzie widzielibyśmy schematy , renowacje i artefakty do evolucji w jednym miejscu. Tak, wtedy ta zakładeczka byłaby jeszcze ładniejsza:p
 
Ostatnia edycja:
To moze cos pozytywnego dla odmiany :)
https://beta.forum.elvenar.com/inde...l-trader-star-rating-changes.14453/post-82472

IG w najblizszej przyszlosci planuje zmienic system gwiazdek i priorytetu ofert u kupca. To oficjalne, zapytali tylko graczy na becie, czy wola przelicznik 1 : 1.5 : 2.25 czy 1 : 2 : 4 zamiast dotychczasowego 1:4:16. Domagalismy sie tego od wiekow i w koncu cos sie ruszylo w temacie :) Moze w koncu skonczy sie lichwa i syf na rynku :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
To moze cos pozytywnego dla odmiany :)
https://beta.forum.elvenar.com/inde...l-trader-star-rating-changes.14453/post-82472

IG w najblizszej przyszlosci planuje zmienic system gwiazdek i priorytetu ofert u kupca. To oficjalne, zapytali tylko graczy na becie, czy wola przelicznik 1 : 1.5 : 2.25 czy 1 : 2 : 4 zamiast dotychczasowego 1:4:16. Domagalismy sie tego od wiekow i w koncu cos sie ruszylo w temacie :) Moze w koncu skonczy sie lichwa i syf na rynku :)
To dobra wiadomość. I dobry przelicznik 1:1,5:2,25, nie przypuszczałbym, że ich aż tak olśni. I jeszcze graczy pytają, no, no!
 

visit0r

Paladyn
Kolejny ranking który nic nie wnosi poza tym ze pokazuje ze silni są silni a reszta... na szczęście ranking jak to ranking nie ma żadnego znaczenia...
Życzyłbym sobie żeby te roboczogodziny były poświęcone na coś bardziej potrzebnego np. system filtracji ofert u kupca ale po co jak można kolejna rzecz z foe skopiowac
cały czas się domagam skopiowania z FoE blokowania zegara przy zapełnieniu paska PW, jest to szczególnie przydatne w przypadku posiadaczy wiekszych ilosci studni osuszających je co równe 12 h
często się traci 1 pw kilka sekund przed jego załadowaniem się czasowym gdy 7 studzienek da p 3 PW
 

DeletedUser174

Guest
ojej... ale będzie płacz jak to wprowadzą. Wcale się nie zdziwię, jakby suport zalały powiadomienia o błędzie :D Będzie zabawnie... już się nie mogę doczekać

lichwa się raczej nie skończy i nie zaprzestaniemy domagać się filtra w obrębie grupy. Zaleje nas nowa fala spamu t3 za t1, ale w bardziej zmasowanej skali... będą "płakać sprzedając", bo jeszcze z oskarżeniami, jakie to okazyjne wymiany i ile to wystawiający "traci". Ale zobaczymy jak będzie. Na pewno będzie lepiej jak teraz, więc zmiana na plus

ranking iglicy też ma swoje zalety. Jak ktoś będzie szukał iglicowego bractwa, będzie wiedział gdzie zapukać, a które bractwa omijać szerokim łukiem. Pomoże to szybciej znaleźć nowy domek i pozwoli uniknąć kilku spektakularnych pomyłek, bo lista bractw do odwiedzenia będzie krótsza. Może kiedyś doczekamy się rankingu turniejów w grze, bo w tej chwili to mamy tylko narzędzie zewnętrzne do weryfikacji tej informacji. ale mamy i nie musimy płakać (przynajmniej nie za głosno)
 

DeletedUser

Guest
A tak wolałbym 1:1:1 no ale...

co do rankingu bzdura coraz więcej graczy używa tylko apki a tam nie jest łatwo znaleźć wybrane bractwo mam ogólnie bardzo złe doświadczenia z szukaniem ludzi do bractwa wiec kolejny ranking do niczego nie doprowadzi
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Znalezienie bractwa na apce to koszmar :(. Ale jako że pomysł filtru u kupca ma zostać zgłoszony:D to teraz można zacząc pracę nad tematem dostępności bractw na aplikacji ;)
 

Proqrator

Rozbójnik
juz można sie zgłaszać do konkursu tego nowego , nie wiem gdzie pisac ,temu tutaj piszę

Wystarczy przegladnac forum odrobine:

A jeszcze wczesniej warto zajrzec tutaj:
 

miriella

Zwiadowca
źle napisałam , chodziło mi o to ,że nie wiedziałam pod jakim tematem napisać tą wiadomość ,że można już się zgłaszać
nasze zgłoszenie czeka juz na zatwierdzenie , ale kiedy to nastąpi ?
 

Koval92

Kapłan
Właśnie wystartowała przygoda, w nagrodach... artefakty miśków. Jakieś zmiany nastąpiły?
Edit: aktualizacja wyskoczyła, po niej zmieniły się w domki z piernika, czyli jednak gorsza nagroda za trudniejszą przygodę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry