• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Iglicy Wieczności

visit0r

Paladyn
Czy ktoś rozgryzł system pojawiania się skrzynek w Iglicy? To jakiego koloru będą?,czy jest to totalnie losowe?,bo czasem pojawiają się 3 po zrobieniu połowy poziomu,a czasem 2 na dwa całe poziomy.
wlasnie zaczynam iglice i skrzynki wyskakuja co 3 walke, zakladam ze dalej nie bedzie juz zadnej ;(
 

DeletedUser3983

Guest
Właśnie zmieniono wojsko w Iglicy,oraz poziom trudności,a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, gdyż teraz walcząc bez wzmocnień z oddziałami przeciwko którym można wystawić jeden typ wojska nie mogę takiej walki zaliczyć, choć przed zmianą spokojnie dawało się to przejść.Czy ktoś jeszcze zauważył jakieś zmiany w Iglicowym wojsku?
 

xEasyRiderx

Rycerz
Właśnie zmieniono wojsko w Iglicy,oraz poziom trudności,a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, gdyż teraz walcząc bez wzmocnień z oddziałami przeciwko którym można wystawić jeden typ wojska nie mogę takiej walki zaliczyć, choć przed zmianą spokojnie dawało się to przejść.Czy ktoś jeszcze zauważył jakieś zmiany w Iglicowym wojsku?
Nie walczę wojskiem w iglicy dlatego nie powiem czy jest jakaś różnica jednak sprawdziłem i faktycznie coś mogło być wgrano nową aktualizację v1.96.5-(2020-02-03 13:08) być może jest ona związana z jutrzejszym eventem a poziom trudności walk w iglicy może być tylko subiektywnym odczuciem.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Też mam takie wrażenie 2x na drugim poziomie miałem walkę przeciwko tylko ciężkim jednostkom gdzie zawsze kapłan spokojnie dawał sobie radę bez żadnych wzmocnień. 2 przegralem
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Właśnie zmieniono wojsko w Iglicy,oraz poziom trudności,a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, gdyż teraz walcząc bez wzmocnień z oddziałami przeciwko którym można wystawić jeden typ wojska nie mogę takiej walki zaliczyć, choć przed zmianą spokojnie dawało się to przejść.Czy ktoś jeszcze zauważył jakieś zmiany w Iglicowym wojsku?
Ja wyłącznie walczę wojskiem i najczęściej robię dwa poziomy. Nie wydaje mi się, żeby coś się znacząco zmieniło, ale też miałem takie wrażenie podczas tej Iglicy, że wojsko przeciwnika jest jakby "lepiej" zbalansowane, tzn. trudniejsze układy mi się trafiały. Ale takie coś potrafiło być i wcześniej, a teraz też nie jest tak, że to w każdej walce, więc nie wiem, czy to tak się trafiło, czy jednak coś pozmieniali.
 

DeletedUser4281

Guest
Ja wyłącznie walczę wojskiem i najczęściej robię dwa poziomy. Nie wydaje mi się, żeby coś się znacząco zmieniło, ale też miałem takie wrażenie podczas tej Iglicy, że wojsko przeciwnika jest jakby "lepiej" zbalansowane, tzn. trudniejsze układy mi się trafiały. Ale takie coś potrafiło być i wcześniej, a teraz też nie jest tak, że to w każdej walce, więc nie wiem, czy to tak się trafiło, czy jednak coś pozmieniali.
Ja z kolei odniosłem w tym tygodniu wrażenie że miałem znacznie bardziej sprzyjające układy. Pewnie że nie wszystkie takie były, ale doszedłem dalej niż zwykle. Myśle że to o czymś świadczy
 

mayder

Tancerz ostrzy
Ja z kolei odniosłem w tym tygodniu wrażenie że miałem znacznie bardziej sprzyjające układy. Pewnie że nie wszystkie takie były, ale doszedłem dalej niż zwykle. Myśle że to o czymś świadczy

Też miałem tak samo i to na wszystkich trzech światach. Wydaje mi się że to losowe i nie ma co się dopatrywać jakichś shadow buffów.
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Jesli chodzi o nagrody w Iglicy to naprawde cos powinni z tym zrobic dla graczy naprawde w niej aktywnych bo po co komus kilkanascie bibliotek albo rezydencji czy warsztatow skoro i tak nie ma ich gdzie postawic.Moim zdaniem jesli nagrody nie beda zroznicowane za jakis czas coraz mniej graczy bedzie robic iglice i nie pomoze tu multiplayer.
 

Sorcha

Rycerz
Jesli chodzi o nagrody w Iglicy to naprawde cos powinni z tym zrobic dla graczy naprawde w niej aktywnych bo po co komus kilkanascie bibliotek albo rezydencji czy warsztatow skoro i tak nie ma ich gdzie postawic.Moim zdaniem jesli nagrody nie beda zroznicowane za jakis czas coraz mniej graczy bedzie robic iglice i nie pomoze tu multiplayer.
Tak @Vito Andolini po co komuś kilkanaście bibliotek ? to co proponujesz? wspólny schowek/inwentarz dla całego bractwa i komu ona będzie potrzebna będzie sobie brał do kompletu? Można mieć po kilkanaście sztuk, z bibliotekami to może problem, ale kilkanaście Magicznych Rezydencji lub Magicznych Warsztatów to chyba jest częste w ostatnich rozdziałach. Daj mi te niepotrzebne biblioteki, chętnie wezmę ;)!
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Proponuje poprostu inne nagrody zmieniajace sie co tydzien tak jak w akademii.Np krolewska renowacja za przejscie calej iglicy.Biblioteki chetnie bym Ci oddal bo mam postawione 7 i juz poprostu na kolejne 2 nie mam miejsca i tez nie sa mi potrzebne ze wzgledu na nadmiar fragmentow zaklec :)
 
Do góry