• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Walentynkowa platforma

Status
Zamknięty.

Dioxid11

Wędrowiec
Witam,

Błąd polega na tym że po zdobyciu chorągiewek nie mogę ewoluować drzewa z poziomu 2 na 3.

Pozdrawiam
 

Dioxid11

Wędrowiec
Klikam ewoluuj. Tak jestem w drugim rozdziale. Zebrałem chorągiewki na 3 rozdział i nic się nie da zrobić. Przycisk ewoluuje jest na szaro. Jestem na 22 zadaniu. Zbieram na kolejny rozdział. Mam nadzieję że to tylko drobny błąd.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę zgłosić się do obsługi gry tam możemy to dokładnie sprawdzić.
 
Błąd polega na tym że po zdobyciu chorągiewek nie mogę ewoluować drzewa z poziomu 2 na 3.
Mam pewna teorie ;)
Udalo Ci sie ewoluowac budynek na 2 stopien ewolucji, bo po zebraniu 20 choragiewek nagroda byl artefakt. Teraz nie mozesz ewoluowac budynku na 3lvl, bo po zebraniu nastepnych 20 choragiewek nagroda glowna, ktora dostales, byl nie artefakt umozliwiajacy ewolucje budynku na nastepny poziom, tylko studnia zyczen, ktora byla nastepna w kolejnosci nagrod glownych. Jesli mam racje, to nie jest to blad. Po zdobyciu pierwszego artefaktu kazdy nastepny zdobywa sie po zebraniu 40 choragiewek, a nie 20.
Pozdrawiam.
 

Dioxid11

Wędrowiec
Ciekawa teoria Chris. Jeżeli ona się potwierdzi to trochę lipa. Bo wolę zdobywać główną nagrodę niż studnie życzeń... Ale tak jak jarq mówi zgłoszę to do obsługi gry i sprawdzimy co tam się wydarzyło.
 

xEasyRiderx

Rycerz
@Dioxid11 to raczej nie jest błąd gry a dokładnie tak jak piszą @chris07070707 oraz @Hajmdal. Będąc przy 20 zadaniu jak pisałeś raczej nie zebrałbyś tylu chorągiewek aby mieć już trzeci artefakt z prostej przyczyny- brak wystarczającej ilości cukierków na losowanie :)
Jednak jak najbardziej zgłoś to do supportu a tam są w stanie dokładnie to sprawdzić i dać ci odpowiedź.
 

Dioxid11

Wędrowiec
Dzięki wielkie za wszystkie odp dałem zapytanie do supportu i zobaczymy mam nadzieję że nie macie racji hehe pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry