• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Oferujemy darmowe Punkty Wiedzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1776
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1776

Guest
Panie i Panowie
Szanowni Bracia i Szanowne Siostry
Ludzie, Androidy i Człepsy
Rodacy!

Bractwo NoName oferuje darmową pomoc w postaci darmowych Punktuf Wjedzy.

Ofka jest taka, że jak kończysz cud to daj mi znać (gracz Spooky), a bractwo wrzuci brakujące końcowe PW w cud.

To mówiłem ja
Supream Leader dyktator Wujek Spooky
AVE JA!
 

DeletedUser174

Guest
a czy mogę poprosić o więcej info? Bo opcja darmowe pw mnie zelektryzowała. Ile to jest "brakujące pw"? 2?20?120? Czy są jakieś ograniczenia dotyczące rodzajów cudów? Bo ja bardzo chętnie się wpiszę na listę obdarowanych w razie czego :) Z dozgonną wdzięcznością za każdą darmową książeczkę. Otchłania właśnie buduję... ale dopiero połowa to chyba jeszcze za wcześnie? Czy to już jest ten moment "końcówki"?
 

DeletedUser1776

Guest
Wrzucimy tyle, ile będzie nam się opłacać. Za wrzucanie PW w obce cuda gracz otrzymuje nagrodę w postaci zwrotu pakietów PW. Każdy cud i każdy lvl cudu mają inne zwroty.

Technicznie rzecz biorąc może się zdarzyć,że opłaci nam się wrzucić tylko 20 PW (np powiedzmy lvling 1lvla otchłani), ale wrzucaliśmy już powyżej 100PW w cuda. Dajmy na to na górskie hale na 20 lvlu pewnie możemy dać koło 100-150PW. Ważnym kryterium jest tez to czy obcy gracze już wrzucali "rozsądną ilość" PW, bo w tym przypadku my mamy pomniejszoną pule o tego gracza (tudzież graczy).

Wydaje mi się, że jako tako miarodajnym wskaźnikiem jest ostatnie 10% punktów wiedzy. Przy otchłani 1lvl punktów jest ile, 150? Co oznacza, że prawdopodobnie opłaci nam się wrzucić z 15PW. Górskie hale 19lvl to pewnie cos koło 1000PW, co oznacza, ze prawdopodobnie dorzucimy coś koło 100PW.

Także, NIE MA REGUŁY, ale pewnie chodzi o okolice ostatnich 10% PW w cud.


Co do ograniczeń to ich nie ma. Wrzucamy w dowolne cuda i w dowolną ilość cudów. Teoretycznie mamy nieograniczone zasoby PW.
 

DeletedUser174

Guest
czyli ogłoszenie powinno brzmieć:
jesteśmy hienami cudakowymi, ale jesteśmy zbyt leniwi na polowanie (bo takie polowanie jest wyczerpujące i wymaga jednak sporo czasu, bo ile to miast trzeba odwiedzić by okazji poszukać...) to sam się zgłoś - zaoszczędzisz nam pracy i będziemy szczęśliwi. My "ofiarnie" będziemy pomagać wrzucicmy nawet 100pw w hale... co z tego ze za nasz "trud" dostaniemy ze 300 zwrotu... przecież to nikomu nie szkodzi...

ale szacun za samą "ideę" Jaką trzeba mieć odwagę by napisać takiego posta. Ja bym nie miała śmiałości by tak jawnie cwaniaczyć.

SZANOWNI GRACZE :)
przed hienami można się bronić.
pamiętajcie że zawsze możecie komuś z bractwa "oddać" skrzynki i kolega/koleżanka rewanżując się tym samym w pewnym sensie odda Wam pw
inną metodą jest systematyczna wymiana pw - wtedy zawsze te skrzyneczki same się rozdadzą i pw w pewien sposób do Was wrócą
lub okazjonalna wymiana na rozdanie skrzynek, ale i nawet na takiej wymianie pw samo do Was wróci

Są sposoby. Korzystajcie z nich pełnymi garściami! Bo wszystkie sępy są niczym pasożyty i okradają Was z pw ukrytych w skrzynkach. Brońcie się przed takimi przybłędami z "ofiarną" pomocą na 1pw
 

DeletedUser1256

Guest
Zastanawiam się co jest gorsze. Multikonta ( kikimora i rispetto ) , czy hieny cudakowe (Spooky ).
 

rispetto

Wędrowiec
Ojej i co ty zrobisz ze swoimi dylematami :D
Przynajmniej nie okradam ludzi z wygranych w turniejach jak krzyżyk31 ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1256

Guest
Ależ ja ciebie nie okradłem, tylko przyznaję się okradłem gracza jantarfala. Ale to nie możesz być Ty, bo jawnie byś się przyznał do multikonta i korzyści z niego.
 

jakub357

Łucznik
To nie jest żadna pomoc, tylko żer.
U nas w bractwie jak gracz ma końcówkę i wolne skrzynki, albo skrzynki zajęte przez sępy, które dały kilka PW a zwrotu dostaną więcej - to pisze taki gracz na chacie i po prostu wrzucamy tyle, ile dostaniemy ze skrzyni. Nic na tym nie tracimy, a jest to rzeczywista pomoc.

Ja tylko takie coś akceptuje - pomoc, a juz absolutnie w bractwie, nie powinna opierać się na zarabianiu.

Dodam do tego, że najzdrowszym sposobem, u nas w bractwie przebiegającym bardzo sprawnie i uczciwie, jest łańcuszek. Wszystko jest jasne i oczywiste; a wszystkie skrzynki zajęte i często dostaje się zwroty.
 

Tajniakos

Paladyn
To nie jest żadna pomoc, tylko żer.
U nas w bractwie jak gracz ma końcówkę i wolne skrzynki, albo skrzynki zajęte przez sępy, które dały kilka PW a zwrotu dostaną więcej - to pisze taki gracz na chacie i po prostu wrzucamy tyle, ile dostaniemy ze skrzyni. Nic na tym nie tracimy, a jest to rzeczywista pomoc.

Ja tylko takie coś akceptuje - pomoc, a juz absolutnie w bractwie, nie powinna opierać się na zarabianiu.

Dodam do tego, że najzdrowszym sposobem, u nas w bractwie przebiegającym bardzo sprawnie i uczciwie, jest łańcuszek. Wszystko jest jasne i oczywiste; a wszystkie skrzynki zajęte i często dostaje się zwroty.
Obiema "ręcyma" podpisuję się pod Tym co Jakubie napisałeś :) To nie oferowanie Darmowych PW a zasysanie PW.
Bardziej mi to przypomina efekt pijawki... Darmowe PW i relikty się marza ot co... Taką pomoc to zapewniamy w bractwie.
Łańcuszek sprawdza nam się w 100% a pijawkom mówimy stanowcze nie ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1776

Guest
Dziękuję za tak ogromne zainteresowanie tematem. Przerosło to moje oczekiwania. Nie liczyłem aż na taki odzew.
W razie czego jeśli ktokolwiek zechce od nas dostać te darmowe PW to jesteśmy ZAWSZE pod ręką.

Lubię placki.
 

DeletedUser2264

Guest
Dziękuję za tak ogromne zainteresowanie tematem. Przerosło to moje oczekiwania. Nie liczyłem aż na taki odzew.
W razie czego jeśli ktokolwiek zechce od nas dostać te darmowe PW to jesteśmy ZAWSZE pod ręką.

Lubię placki.

Też lubię placki, zwłaszcza ziemniaczane, prosto z patelni :D
Pw też lubię, ale mniej niż placki ;)
 

Deleted User - 830497

Guest
Panie i Panowie
Szanowni Bracia i Szanowne Siostry
Ludzie, Androidy i Człepsy
Rodacy!

Bractwo NoName oferuje darmową pomoc w postaci darmowych Punktuf Wjedzy.

Ofka jest taka, że jak kończysz cud to daj mi znać (gracz Spooky), a bractwo wrzuci brakujące końcowe PW w cud.

To mówiłem ja
Supream Leader dyktator Wujek Spooky
AVE JA!
a mam pytanie bo jestem nowy i kilka razy ktoś prosił żeby mu na pszczołę przesłać pw a ja takiej nazwy nie widzę w antycznych cudach tak więc co to jest pdzczoła
 
Do góry