• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacjia 1.105

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Kiedy mozna liczyc na aktualizacje naszej wiki ? Chodzi mi wlasnie o opis poziomow cudow 31-35, ze szczegolnym uwzglednieniem kosztow rozbudowy cudu na dany poziom.
Pewnie w niedalekiej przyszłości będzie, jak tylko dostane dane to zaraz ktoś to wrzuci na naszą wiki.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Co do aktualki dla aplikacji to aż ręce opadają, event się kończy a ci wprowadzają kosmetyczne poprawki xD, takie rzeczy to powinny być zrobione i wprowadzone od razu z jakimś hotfixem a nie czekać do następnej aktualizacji. Jestem ciekaw co by zrobili jakby aktualizacja weszła po evencie :p
 

Greg8373

Zwiadowca
Co do aktualki dla aplikacji to aż ręce opadają, event się kończy a ci wprowadzają kosmetyczne poprawki xD, takie rzeczy to powinny być zrobione i wprowadzone od razu z jakimś hotfixem a nie czekać do następnej aktualizacji. Jestem ciekaw co by zrobili jakby aktualizacja weszła po evencie :p
Akurat ja już ewent dawno skończyłęm więc mi to lotto ... :(
 

DeletedUser174

Guest
Akurat ja już ewent dawno skończyłęm więc mi to lotto ... :(
to ja mam jakoś inaczej...
z jednej strony wpienia mnie, ze aktualizacja jest po nic, ale jeszcze bardziej irytuje mnie postawa >to mnie nie dotyczy, więc mam to gdzieś<.

Event i tak jest do obicia o kant, więc trochę szkoda że tracili czas na coś tak mało ważnego. Na grze jest tyle innych błędów (o rzeczach których brakuje nie wspominam), że aż żal czytać o naprawach tego typu
 

Viperek

Wędrowiec
Uwaga jak ktoś chce szybko robić poziomy powyżej 30 niech zaopatrzy się w pokaźne ilości żywych.
Np poziom 31 kosztuje po 150k T4 - każdego plus 265k orków
Poziom 32 po 140k T5 każdego plus 2,2kk many
 
Dodam moze tylko, ze koszty rozbudowy na poziomach 31-35 sa takie same dla wszystkich cudow. Rozbudowa Otchlani kosztuje dokladnie tyle samo surowcow i pw, co rozbudowa np. Simii.
//
Po chwili zastanowienia sie dochodze do wniosku, ze te koszty za poziomy 31-35 wcale nie sa az takie straszne.
Jedynym problemem sa duze ilosci pw, ale to akurat bylo oczywiste, dokladnie tego wlasnie wszyscy sie spodziewali. Wymagane ilosci zywych, no coz, moze i nie sa tylko na waciki, ale nie sa to tez jakies naprawde zaporowe ilosci, spokojnie da sie je uzbierac. Powiedzialbym, ze koszty w zywych sa w sam raz. Co do many, to przyznaje, ze ponad 2 miliony za jeden poziom cudu to wydaje sie duzo, ale tak naprawde mana to najmniejszy ze wszystkich problemow. Ogromna wiekszosc zaawansowanych graczy ma Smocze Opactwo, z ktorym zdobycie nawet wielkich ilosci many nie stanowi juz wiekszego problemu. Nie ma za to tego, czego najbardziej sie obawialem, czyli ziaren :) To wielki plus, bo czego jak czego, ale produkcji ziaren to za bardzo przyspieszyc sie nie da...


połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
nom super oby więcej takich aktualizacji :cool:
to tu już nikt nie będzie grał :p
 

DeletedUser174

Guest
"nom" a ty nie miałeś już przestać grać tak przypadkiem?

Co do ilości surki to jest to akceptowalny limit. Co do ilości pw to tu już takiej pewności nie mam, bo ilości są trochę z kosmosu. Zwłaszcza przy tych polowicznych zyskach to jakoś nie mam parcia na ich upowanie. Ale za to multi będą mieć robotę.... Tak się tu wszyscy martwią o multi... Przy tych ilościach pw multi maja sens ( podpowiedź dla mniej lotnych: sarkazm)
 

DeletedUser3033

Guest
kikimora
wiesz że aktywnie gra ~~2k osób w tej grze na 3 światach ?
pewnie tak ale kto by cię denerwował ? :)
dla mnie to mogą nawet pomnożyć ten koszt x2
 

Greg8373

Zwiadowca
to ja mam jakoś inaczej...
z jednej strony wpienia mnie, ze aktualizacja jest po nic, ale jeszcze bardziej irytuje mnie postawa >to mnie nie dotyczy, więc mam to gdzieś<
Ale czy nie mam racji ?? Skończyłem ewent więc mam skakać z radości, że coś aktualizują ... coś czego zupełnie nie odczuję ??
 

visit0r

Paladyn
Bynajmniej Inno nie przewidziało tego, że ktoś w smokach będzie próbował rozbudować Iglice do 31 poziomu. Osobiście też bym tego nie przewidziała.
podobno jednym z lepszych miejsc postoju w drzewku postępu jest koniec wróżek, zalecana wtedy koncentracja na turnieju wymusza rozbudowę cudów, wymogi żywych towarów mogą być celowym zabiegiem aby nie pogłębiać przepaści
 

Deleted User - 701100

Guest
wszystko fajnie tylko gdzie info o aktualizacji gra nie działa i do kiedy co teraz ze zbiorami ze studni czas przepadnie
 
Do góry