• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
nie da się ukryć że Chris jest bezkonkurencyjny :)

chyba znudziło mu się robienie pierwszego wyniku na serwerze na poziomie 20k co tydzień... tak tydzień w tydzień zawsze pierwszy,,, nudne trochę ^^
 
Dziekuje wszystkim za imienne gratulacje, ale mnie duzo bardziej od osobistych rekordow cieszy, ze tak jak napisala Kiki - Owieczki bez zadnych akcji, bez zadnej spiny, a nawet bez zadnego cisnienia na wynik (wiem, wiem, nikt w to nie wierzy) w calym dziewieciotygodniowym cylu turniejowym ani razu nie zeszly ponizej 110k, a najczesciej mielismy duzo wyzsze wyniki. Jesli chodzi o 200k na marmurze, to nie bylo zadnej mobilizacji, rozmowy na czacie toczyly sie na zwykle tematy, a wynik ktos zauwazyl dopiero na 2-3h przed koncem turnieju i... wszyscy byli w malym szoku... ;) Coz, tym razem nie protestuje, ze Kiki postanowila sie pochwalic ;)
Gratki Chris za mega wynik ! Długo zbierałeś siły , ale w końcu udało Ci sie ruszyć 4 litery ;)
Tych 4 liter to mi nigdy nie zapomnisz, nie ? ;) A ja nic zlego nie mialem na mysli... A tak przy okazji, mam cos dla Ciebie :D
no i Apokalipsa jako pierwsze bractwo w całości zrobiła totalnego maxa w iglicy - 1575 pkt !
Wlasnie przedefiniowalismy pojecie "totalny max" ;)

s1Iglica.jpg
 

Koval92

Kapłan
To jest bug albo exploit, nie da sie zrobić więcej niż 1575 pkt bez wyjścia jednej osoby i dojścia innej na jej miejsce.
Juz został zgłoszony do teamu celem poprawy.

Ciśnienie na rekord kombinatorstwem doprowadzi do wychodzenia 25 osobami z bractwa i dochodzeniem kolejnymi 25ma z czasówkami, żeby zrobić po 3000+ pkt.
 
Czy jednak to Inno plamę dało ?
To akurat oczywiste, dlatego, jak napisalem wyzej, mozna sie tylko usmiechnac, a moj wpis i nasz wynik potraktowac wylacznie z przymruzeniem oka ;) Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodzila. Natomiast wszelkie insynuacje (nie Twoje akurat) dotyczace rzekomego celowego dzialania i kombinatorstwa sa w najlepszym razie... niesmaczne. Szanujmy sie choc odrobine ;)
 

DeletedUser174

Guest
oj.. nie od dziś wiadomo, że Owieczki są zdolne :p nawet iglice potrafimy popsuć... dobrze, że chociaż turnieje nam jakoś wychodzą :)

muszę się pochwalić :) spokojnie! nie będę przynudzać o tym, ze znowu bez żadnej mobilizacji zrobiliśmy jakiś mega wynik> jakieś granice umiaru musza być :p ale chyba nawet chris wybaczy jak wspomnę słówko o wyczynie naszego zacnego kolegi ... siła wyższa, bo jak nam wysmarował na ostatnim turnieju tylko 27k punktów to nie sposób tego przemilczeć ;) Tym samym nie tylko ofiarnie obronił pozycję lidera na turnieju, ale i pobił swój własny rekordzik. Sami zobaczcie jakiego pięknego wynika wykręcił :)))
stal.png
Gratki @mazioj :))) dałeś czadu!
a tak pięknie wycyrklowany wynik jest niczym wisienka na torcie... nie chcę wiedzieć ile godzin spędziłeś na grze ^^
 

DeletedUser174

Guest
puk puk... trochę cicho się tu zrobiło... tak, wiem nie chwaliłam się bezwstydnie ostatnio, ale to wina chrisa,,, zły chrisu, zły... nie daje się chwalić buuu...

Teoretycznie mamy komplet, ale gdyby ktoś się rozglądał za nowym miejscem i szukał akurat takiego nieszablonowego czy też troszkę bardziej zwariowanego bractwa to zapraszam do wysłania kopertki w grze. Czuję w kościach, ze będziemy mieć jakąś rotację w składzie ;)
 

DeletedUser174

Guest
mam pecha.
Najgorsze co może spotkać na tej grze to udane bractwo. To jest tak okropnie niesprawiedliwe...

Wiem, że teoretycznie nie mam czym się chwalić. Zakończyła się iglica i Owce chociaż na pierwszym miejscu to mają tylko 1512 pkt. Ktoś powie nic wielkiego. I tak ogólnie to nawet ma sporo racji... Szkopuł jest tylko taki, że bez żadnej mobilizacji i bez żadnego planu wszystkie obecne Owieczki wtuptały się na nam szczyt iglicy i całym stadkiem podziwiały widoki. Ot tak. Gdyby nie to, że jeden kolega nam się urlopuje to prawdopodobnie mielibyśmy komplet na szczycie. W bonusie nasz nowy kolega zaliczył debiut w starciu z 3 bossem i jak sie okazało nawet szczęśliwie udało mu się pozytywnie zakończyć to spotkanie.

Gratuluję wszystkim Owieczkom nieplanowanego spotkania na szczycie! Impreza była przednia ;)
 
Do góry