• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone likwidacja zakładek wyboru budynków wojskowych w turnieju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

panel z pełnym zastawem jednostek to:

  • Tak, bezwarunkowo niezbędne ułatwienie

    Głosy: 54 93,1%
  • Nie jest potrzebny. Teraz jest dobrze i nie trzeba nic zmieniać

    Głosy: 2 3,4%
  • nie mam zdania, bo nie gram wojskiem

    Głosy: 0 0,0%
  • inne... (opis w komentarzu)

    Głosy: 2 3,4%

  • W sumie głosujących
    58
Tak więc rozumiem, że te pięć kombinacji by się co turniej zmieniało, bo byłyby przypisane do danego rodzaju turnieju?
Nie, te kombinacje gracz ukladalby sobie sam i w kazdej chwili moglby je zmienic. Chodzi o to, ze na ulozenie takich kombinacji poswiecisz moze 2 minuty, a potem mozesz dzieki temu zaoszczedzic mnostwo klikania w turnieju, bo w kazdej walce mozesz wybrac potem jedna z nich jednym kliknieciem.
 

DeletedUser3033

Guest
a jak zagłosować jak pierwsze trzy opcje bym wybrał ?
hmm to 4 opcja lepiej już niech nie dłubią
mało błędów a będzie więcej
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq mam pytanie odnośnie Regulaminu działu Pomysły i propozycje.
pkt 5 tego regulaminu mówi aby Szanować pracę innych - nie podoba Ci się pomysł? Napisz dlaczego, powiedz, jak Ty to widzisz, jak można to ulepszyć czy dopracować. Krytyka powinna być konstruktywna.
Ktoś kto zgłasza pomysł chciałby poznać motywację osoby bądź osób, które głosują przeciw pomysłowi. Często jest tak, że pkt 5 nie ma żadnego zastosowania. Rzadko kiedy ktoś argumentuje głos oddany przeciwko pomysłowi albo argumentacja jest tak absurdalna na zasadzie wyliczanki jak to ma miejsce powyżej. Pomysłodawca ma wtedy możliwość przekonać taką osobę do zmiany zdania bądź do poprawy swojego pomysłu.
Głosować może każdy gracz, nawet taki, który dopiero zaczyna grę i może nawet nie mieć zielonego pojęcia czy pomysł będzie przydatny czy też nie a głos przeciwny odda.

Czy w ogólnym zarysie team bierze pod uwagę głosy przeciwne niepodparte odpowiednią argumentacją?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak bierze, ja nie patrzę tylko na to jakie wyniki ma dana ankieta, jak już kiedyś pisałem jest wiele czynników które są brane pod uwagę i to jak przebiega dana dyskusja w temacie także.
 

DeletedUser174

Guest
Zasadniczo to jak ktoś zgłasza pomysł to generalnie chciałby poznać stanowisko innych. Odpowiedź w stylu wybieram 3 opcje (czyli w tym wypadku tak, nie i nie mam zdania) to nie jest opinia. To spam
 

DeletedUser2038

Guest
A może tak
W pierwszej walce wybieram zestaw wojsk i w każdej kolejnej walce ten zestaw podbiera się automatycznie i wystarczy jedno kliknięcie by walczyć ;) aż do kolejnej zmiany wojska ;) Wtedy nie trzeba nawet dodawać wszystkich jednostek na ekran ... chyba
Dla mega leniwych ;)
 

DeletedUser174

Guest
@Invictus Sol pomysł z automatycznym uzupełnianiem jest genialny w swojej prostocie, ale problem polega na tym, ze nie zawsze wystawia sie jeden zestaw jednostek. W przypadku automatycznego ustawienia jednostek zamiast ułatwienia mielibyśmy 5 dodatkowych klików na wykasowanie podpowiedzi i ustawienie nowego zestawu. Chyba sie zgodzimy, ze to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
A może tak
W pierwszej walce wybieram zestaw wojsk i w każdej kolejnej walce ten zestaw podbiera się automatycznie i wystarczy jedno kliknięcie by walczyć ;) aż do kolejnej zmiany wojska ;) Wtedy nie trzeba nawet dodawać wszystkich jednostek na ekran ... chyba
Dla mega leniwych ;)
@Invictus Sol, takie rozwiązanie już zaproponowałem wcześniej: tutaj, z tą różnicą, że ostatnio użyty zestaw miał wskakiwać nie automatycznie, a po naciśnięciu dodatkowego przycisku. Mam nadzieję, ze zagłosujesz za :D
@kikimora, proponowane przeze mnie rozwiązanie nie ma tej wady, że trzeba kasować jednostki. Mam nadzieję, że Ty również zagłosujesz za.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Pracują nad czymś związanym z turniejami, ale co i w jakiej formie tego na razie nie mogę powiedzieć.
 
Do góry