• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.108

DeletedUser3983

Guest
Co to ma być?,gdzie Platforma Walentynkowa nigdy u mnie się nie pojawiła a teraz już jest usunięta? To chyba jakieś kpiny z graczy usuńcie wszystkie budynki ewolucyjne po co tak różnicować
 

BettyTheCat

Zwiadowca
Skoro usuwają, to zapewne eventy z nimi związane już się nie powtórzą (w przeciwieństwie do eventu feniksa) i nie będzie można zdobyć do nich artefaktów.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Skoro usuwają, to zapewne eventy z nimi związane już się nie powtórzą (w przeciwieństwie do eventu feniksa) i nie będzie można zdobyć do nich artefaktów.
Nigdzie nie jest powiedziane czy napisane że dostaniemy jeszcze artefakty do Feniksa czy miśków to się dopiero okaże jak te eventy wejdą dlatego nie ma za bardzo co się sugerować tym że w akademi są recepty
 

Koval92

Kapłan
Wielu graczom (mi nie bo nie mam jeszcze nowego tworzenia w akademii) od kilku resetów daje do tworzenia wyłącznie budynek terenów stratega.
Coś się zepsuło?
 

Nusion

Kapłan
Wielu graczom (mi nie bo nie mam jeszcze nowego tworzenia w akademii) od kilku resetów daje do tworzenia wyłącznie budynek terenów stratega.
Coś się zepsuło?
Przypadek. Ja zapisuję sobie co dostaję, od kiedy zauważyłam, że mam nowy system Tworzenia (czyli od niedzieli po południu).
No więc na s3 na 26 zmian recept miałam 2x tereny stratega orków, a na przykład wzmocnienia 3x.
Na s2 na 20 zmian recept miałam 1x tereny stratega orków, a wzmocnienia 4x. (edit: źle policzyłam, 5x wzmocnienia! :))

Ja czasem recepty przyspieszam diamentami, więc już troszkę się nazbierało, chociaż to wciąż za mało, żeby mieć obraz, jak to będzie wyglądać.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
No oni juz mieli 6x to samo w tym samym slocie i ciągle to samo i to kilka osób... właśnie chyba to zgłosili bo ciągle tylko strateg
Ja nie wiem bo ja tej nowej funkcji nie dostałem
 

Nusion

Kapłan
Z ciekawości właśnie sobie przyspieszyłam recepty w akademiach w obu wioskach, bo jeszcze ponad 4h miałam czekania, no i żadnego stratega orków. Na s2 kupiec festiwalowy, a na s3 wędrowny kupiec. Natomiast na s3 mam teraz trzeci raz z rzędu 1x5h, ale jak mówiłam, to przypadek, czasem się coś trafi kilka razy pod rząd, ale raczej nic się nie zepsuło
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nie powiem, żeby ta zmiana z podglądem kultury na apce była mega potrzebna, ale trzeba przyznać, że wygląda bardzo przejrzyście i wszystko jest czytelne na jeden rzut oka.
 
Jesli chodzi o zmieniony system pojawiania sie receptur w Akademii Magii, to w moim przypadku zmiany wyszly na duzy plus. Poluje wlasciwie tylko na 3 rodzaje receptur: wzmocnienia, karme i przyspieszacze. Karma i wzmocnienia pojawiaja sie u mnie mniej wiecej tak samo czesto, jak wczesniej, tu nie odczulem ani poprawy, ani pogorszenia sytuacji. W obecnym systemie pojawia sie za to o wiele wiecej receptur na przyspieszacze od 7h w gore. Wczesniej tworzylem srednio 5-6h przyspieszaczy na dobe, teraz ta srednia podskoczyla do ponad 20 h, czyli do ok. 140-150 h na tydzien.
Poza tym srednia "wartosc" (chodzi mi o Mgle Wizji) receptur rowniez znacznie wzrosla, co znacznie ulatwia i przyspiesza farmienie Mistycznych Obiektow w wioskach iglicowych na innych swiatach ;)
 

Nusion

Kapłan
Jesli chodzi o zmieniony system pojawiania sie receptur w Akademii Magii, to w moim przypadku zmiany wyszly na duzy plus. Poluje wlasciwie tylko na 3 rodzaje receptur: wzmocnienia, karme i przyspieszacze. Karma i wzmocnienia pojawiaja sie u mnie mniej wiecej tak samo czesto, jak wczesniej, tu nie odczulem ani poprawy, ani pogorszenia sytuacji. W obecnym systemie pojawia sie za to o wiele wiecej receptur na przyspieszacze od 7h w gore. Wczesniej tworzylem srednio 5-6h przyspieszaczy na dobe, teraz ta srednia podskoczyla do ponad 20 h, czyli do ok. 140-150 h na tydzien.
Poza tym srednia "wartosc" (chodzi mi o Mgle Wizji) receptur rowniez znacznie wzrosla, co znacznie ulatwia i przyspiesza farmienie Mistycznych Obiektow w wioskach iglicowych na innych swiatach ;)

Tak, co do przyspieszaczy, to na prawdę dużo jest tych wysokich.
Ja to zapisuję od 5 lipca. Na s2 i s3 czasem przyspieszałam zmianę recept diamentami, na becie nie przyspieszam. Na becie ze wzmocnieniami nie wygląda najlepiej, no ale może za mało tam jeszcze tych zmian było, żeby coś stwierdzić. Na S3 też bez szału ze wzmocnieniami niestety, za to na S2 całkiem ładnie, więc kwestia szczęścia :)
Mnie też interesowały tylko wzmocnienia, przyspieszacze i karma, więc tylko te 3 sloty zapisywałam.
Tak to wyglądało u mnie od 5 lipca

Puste miejsca znaczą, że akurat nie zebrałam tworzonego przedmiotu, a zmieniły się recepty, więc nie pojawił się kolejny ;)
W 5 slocie K - karma, R - relikt

1594934374215.png1594934402503.png1594934430889.png















 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
Nie wiem czy ludzie tego nie zauważają czy pomijają przy wymienieniu zalet nowego systemu receptur w akademii, dla mnie najlepsza rzeczą z nowego systemu jest fakt że bardzo ciężko pominąć daną rzecz którą chcemy stworzyć, głównie chodzi mi o wzmocnienia. W poprzednim systemie wzmocnienie (czy ogółem budynek) mógł pojawić się w każdym slocie więc jak mieliśmy rozpoczęta produkcję przy zmianie receptur to automatycznie mieliśmy mniejszą szanse na trafienie wzmocnienia. Teraz o ile nie tworzymy budynku to bez obaw możemy poczekać na zmianę receptur bo budynek i tak będzie więc tylko trafić żeby to było wzmocnienie :p
 
Do góry