• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

gamin

Rozbójnik
Bo za dużo to raczej nie będziemy mieć :)

Jak tak na szybko licze to u mnie powinno wpadac ~ 60k na dobe. Pytanie jest: jakie bedzie zapotrzebowanie na ten surowiec.
Jesli chodzi o budynki to z tego to przejrzalem tyko budowa rezydek pozera unuryt w ilosc 20k na poziom co by dawalo 3 rezydki na dzien.
Chyba do zaakceptowania. Cieakwe ile budynki rasowe beda konsumowac na polprodukty.
 

Nusion

Kapłan
No ja właśnie nie wiem, czy produkcje rasowe tego potrzebują. Na pewno potrzebuje tego drzewko badań. Przejrzałam 9 z początku drzewka (pomijając te kilka, które nie wymagały) i mamy 80, 40, 40, 40, 50, 70, 70, 70, 125 (K)... jeśli tylko drzewko tego będzie potrzebować to do ogarnięcia, ale myślę, że nie tylko.
 

gamin

Rozbójnik
Z tego co dalej przegladam to produkcja w zadnym z budynkow nie wymaga unurium jedynie budowa portalu i kazdego innego rasowego gdzie max to 82k za te najwieksze budynki.

Przelewac sie nie bedzie ale nie sa to chyba ilosci zaporowe. Inna kwestia jest ze w tym czasie produkcja ziaren bedzie zatrzymana co odbije sie na wydolnosc w produkcji zywych
 

Koval92

Kapłan
News z bety - event grudniowy ze świąteczną "Sową" znów będzie "zdrapkowy" z małymi różnicami, nie będzie w zdrapce "x2", "pokaż dwa" i "reset" ale mają być do zdobycia z innego źródła i przechowania w określonej ilości.

W evencie obecnym z chatą wiedźmy nastąpiły zmiany, zwiększyli liczbę waluty do zdobycia w porównaniu z betą i zmienili chatę wiedźmy, aby dawała 3 pw na 10 poziomie (wcześniej dawała na 8).
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
News z bety - event grudniowy ze świąteczną "Sową" znów będzie "zdrapkowy" z małymi różnicami, nie będzie w zdrapce "x2", "pokaż dwa" i "reset" ale mają być do zdobycia z innego źródła i przechowania w określonej ilości.
Gracze nie lubili systemu zdrapkowego? Narzekali na niego? To wprowadzimy jeszcze gorszy system, a jak zaczną prosić, to łaskawie przywrócimy zdrapkę :D
Czy komus jeszcze przypomina się nieśmiertelny dowcip o rabinie i kozie?
 

Koval92

Kapłan
Po prostu smutne jest podejście "odwalcie się" teamu gry do nas jako graczy i wstawianie 3 raz eventu który się nie sprawdził z nagrodami 1 relikt i 1 PW w 17 rozdziale. Po grudniu trzeba będzie podsumować i podjąć decyzję, czy kontynuować bo po wynikach finansowych za 2019 rok widać, że ponad połowa ich przychodów to FOE a resztę graczy mają gdzieś.

Czy jest szansa na 17 rozdział przed końcem eventu Halloweenowego?
 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
Gracze nie lubili systemu zdrapkowego? Narzekali na niego? To wprowadzimy jeszcze gorszy system, a jak zaczną prosić, to łaskawie przywrócimy zdrapkę :D
Czy komus jeszcze przypomina się nieśmiertelny dowcip o rabinie i kozie?

Ja to widzę inaczej. Jeśli chodzi o eventy to inno obrało drogę taką jak w FoE gdzie każdy event ma swój własny system i co roku już taki będzie.
 
Wygląda na to, że kolejne przygody będą miały nie tylko nową mapę, ale ponoć też 5 nowych odznak (są już widoczne w plikach gry). Nie wiadomo jeszcze, za co będziemy je dostawać, okaże się wkrótce na becie.
Gdybanie oczywiscie nic nie da, ale moze tak tylko dla zabawy pozgadujemy, jakie to moga byc odznaki ? ;)
Nie zastanawialem sie nad tym poki co i moge sie mylic (a raczej prawie na pewno sie myle), ale zupelnie mozliwe, ze produkcja nowych odznak bedzie wymagac podobnych czynnosci, jakich potrzebujemy do robienia zadan w eventach. Po co tworcy mieliby wynajdywac kolo na nowo ? Kiedys bylo juz podobnie - na przyklad zadania na zbieranie okreslonej ilosci wojska czy monet, albo na wydawanie PW, najpierw byly w eventach, a potem trafily do Przygod Bractw. Biorac pierwsze z brzegu rzeczy, ktore wpadaja mi do glowy, obstawiam, ze wejda na przyklad takie nowe odznaki:

1. Odznaka za udzielenie pomocy sasiedzkiej X razy, na przyklad 10 razy.

2. Odznaka typu "Zbierz duza ilosc surowcow".

3. Handluj z Hurtownikiem X razy, na przyklad 4 razy.

4. Odznaka za Tworzenie, na przyklad typu "Zdobadz 10 Mgly Wizji".

5. A na koniec tworcy zachowaja dla nas cos ekstra ;) Cud, miod, malina - na wprowadzenie tej odznaki na pewno wszyscy czekalismy z utesknieniem i niecierpliowscia. Relikty !!! Kto nie lubi zadan na relikty w eventach ? Przeciez wszyscy kochamy zbierac relikty ;) A IG doskonale wie, ze wrecz uwielbiamy relikty, wiec sprawia nam odrobine radosci i ku powszechnemu zadowoleniu graczy taka odznake wprowadza. Jedna odznaka moze byc za zdobycie np. 10 reliktow. Zreszta, tworcy nas przeciez lubia i szanuja, wiec co nam beda zalowac - moze dorzuca jeszcze ze 2 relikty i wymagane bedzie 12 za jedna odznake. A co !!! Niech gracze wiedza, ze tworcy zawsze maja na uwadze, by robienie zadan/odznak sprawialo nam jak najwiecej frajdy i dawalo maksimum satysfakcji. Dlatego odznaka za reikty musi byc, najlepiej wymagana na mapie Przygod wrecz w hurtowych ilosciach... :p

Punkt 5 to oczywiscie zart, raczej nie chce mi sie wierzyc, ze tworcy az tak nas nienawidza ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry