• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Muszę powiedzieć, że przy takich zmianach w iglicy, pozostawienie w niej portalówek wygląda jak cios w twarz.
problem ze zwojami można rozwiązać jednym ruchem np zamiast zwojów biblioteki produkują towar bonusowy+1 (następny po bonusowym dla danego gracza). Chęci tylko brak.
Może chcą zestaw bibliotek jednak jakimś innym zastąpić czy coś.
 

BlossomValvi

Łucznik
Z innego tematu, był konkurs Mikołajkowy - zacna inicjatywa i gratulacje zwycięzcom.
A teraz pytanie konkursy bywają rzadko wiec czy ranga tego konkursu nie zasługiwała na dwie trąbki? Jedna na ogłoszenie o ... a druga o zwycięzcach?
Tak trochę smutno ze przeleciał w tle... na marginesie w trąbce już były ogłoszenia o konkursach na egzotycznych platformach, wiec tym bardziej forum powinno dostać odpowiednia oprawę

@jarq coś na ten temat?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Z innego tematu, był konkurs Mikołajkowy - zacna inicjatywa i gratulacje zwycięzcom.
A teraz pytanie konkursy bywają rzadko wiec czy ranga tego konkursu nie zasługiwała na dwie trąbki? Jedna na ogłoszenie o ... a druga o zwycięzcach?
Tak trochę smutno ze przeleciał w tle... na marginesie w trąbce już były ogłoszenia o konkursach na egzotycznych platformach, wiec tym bardziej forum powinno dostać odpowiednia oprawę

@jarq coś na ten temat?
Oczywiście masz rację, postaram się poprawić na przyszłość i planujemy od nowego roku większą ilość konkursów na forum.
 

Koval92

Kapłan
Na becie po 2-3 artefakty wpadły niektórym z jednego piętra innym zupełnie nic, czekaliśmy rok czasu na artefakty w kwietniu ponownie tylko po to, żeby teraz znowu było losowanie kto będzie miał a kto nie, to losowanie już w niczym nie przypomina gry strategicznej.
 

blazius1

Paladyn
Ilość artefaktów statystycznie się rozłoży o ile zostaną umieszczone w kilku Iglicach z rzędu. Kilkunastu?!?

Jeśli w jednej, dwóch - będzie płacz i awanturka.
 

Nusion

Kapłan
Ilość artefaktów statystycznie się rozłoży o ile zostaną umieszczone w kilku Iglicach z rzędu. Kilkunastu?!?

Jeśli w jednej, dwóch - będzie płacz i awanturka.

Mają być wstępnie przez 6 tygodni z możliwością ewentualnego przedłużenia.
Oraz z możliwością zmian w trakcie - jak to na becie.
 

blazius1

Paladyn
Czyli te minimum sześć tygodni należy traktować jak minimalny okres testowy na becie?

Dopiero potem artefakty trafią na serwery Live?
 
Oficjalne: z Iglicy na becie znikają zestawy biblioteki, wchodza artefakty starych feniksów na 6 tygodni (z możliwością przedłużenia)
Szanse na artefakt: 2 i 3 skrzynka minibossa (te co 4 walki) - 5%, 1 i 2 boss - 10%, 3 boss - 5%, złota skrzynka - 10% , fioletowa skrzynka - 30%
Albo cos im z tymi zmianami na becie nie do konca pyklo, albo to my cos zle zrozumielismy czy zinterpretowalismy. Robiac Iglice na becie nie widzialem artefaktow w zadnych bonusowych skrzynkach (niebieska, zlota i fioletowa). Wpadla mi tez jedna Biblioteka z bossa, wiec jak widac Biblioteki nie zostaly calkiem usuniete. Jeden artefakt Feniksa wpadl mi za to za minibossa na 1 etapie, bodajze ze skrzynki numer 8.
 

Nusion

Kapłan
Albo cos im z tymi zmianami na becie nie do konca pyklo, albo to my cos zle zrozumielismy czy zinterpretowalismy. Robiac Iglice na becie nie widzialem artefaktow w zadnych bonusowych skrzynkach (niebieska, zlota i fioletowa). Wpadla mi tez jedna Biblioteka z bossa, wiec jak widac Biblioteki nie zostaly calkiem usuniete. Jeden artefakt Feniksa wpadl mi za to za minibossa na 1 etapie, bodajze ze skrzynki numer 8.
No to nie wiem, jak oni to rozdzielili, może to ma coś wspólnego z rozdziałem. Ja nie miałam ani jednej biblioteki nigdzie, natomiast miałam 4 złote skrzynki bonusowe i w każdej artefakt z szansą 10%, w niebieskich artefaktu nie miałam, a fioletowa mi się nie trafiła, więc nie wiem. Jestem tam w 16 rozdziale. Artefakty były też w bossach i minibosach (nie pamiętam, czy we wszystkich). Z całej Iglicy wpadło mi wczoraj 0 artefaktów :) Dla mnie ok, bo nie potrzebuję, bardziej ucieszyła mnie magiczna rezydka i zbrojmistrz.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Albo cos im z tymi zmianami na becie nie do konca pyklo, albo to my cos zle zrozumielismy czy zinterpretowalismy. Robiac Iglice na becie nie widzialem artefaktow w zadnych bonusowych skrzynkach (niebieska, zlota i fioletowa). Wpadla mi tez jedna Biblioteka z bossa, wiec jak widac Biblioteki nie zostaly calkiem usuniete. Jeden artefakt Feniksa wpadl mi za to za minibossa na 1 etapie, bodajze ze skrzynki numer 8.

u mnie były same artefakty w skrzynkach, żadnych bibliotek.
Natomiast była jedna osoba z bractwa która mówi, że żadnych artefaktów nie widziała, więc chyba nie wszystkim się zmieniło.
1607965124882.png1607965146050.png1607965170375.png
 

Nusion

Kapłan
O tym jeszcze nie wiedziałam, właśnie odkryłam, więc dzielę się.
Jak nie mamy bractwa, to wchodząc w ikonkę bractwa w grze (przeglądarka) mamy teraz takie coś :)

1607983037728.png

Natomiast w sugerowanych jest 10 stron losowych bractw i wyniki można sobie przemieszać

1607983387054.png

I oczywiście można wyszukać bractwo w zakładce Rankingi
 

djmags14

Rozbójnik
(...)czekaliśmy rok czasu na artefakty w kwietniu ponownie tylko po to, żeby teraz znowu było losowanie kto będzie miał a kto nie, to losowanie już w niczym nie przypomina gry strategicznej.
Wie ktoś ile tygodni jest już iglica?

Pamiętam, że na początku magiczne warsztaty i magiczne rezydencje były też możliwe do zebrania z dodatkowych skrzynek. Natomiast za bossa 2 piętra ich szansa wylosowania ma wynosić odpowiednoio 5%. Potwierdzam, że w każdym tygodniu obecności iglicy zawsze zaliczyłem tego bossa i nigdy nie wylosowałem warszratu. Teoretycznie, jak szansa wymosi 5%, to co 20 tygodni powinien on wpaść. Może nie mam tyle szczęścia, ale są chyba jakieś granice przyzwoitości? Mój przypadek chyba dość jasno odzwierdziedla złożoność gry strategicznej. o_O Brawa dla IG :p:D:eek:
 

Charlene

Szef kuchni
Wie ktoś ile tygodni jest już iglica?

Pamiętam, że na początku magiczne warsztaty i magiczne rezydencje były też możliwe do zebrania z dodatkowych skrzynek. Natomiast za bossa 2 piętra ich szansa wylosowania ma wynosić odpowiednoio 5%. Potwierdzam, że w każdym tygodniu obecności iglicy zawsze zaliczyłem tego bossa i nigdy nie wylosowałem warszratu. Teoretycznie, jak szansa wymosi 5%, to co 20 tygodni powinien on wpaść. Może nie mam tyle szczęścia, ale są chyba jakieś granice przyzwoitości? Mój przypadek chyba dość jasno odzwierdziedla złożoność gry strategicznej. o_O Brawa dla IG :p:D:eek:
Nie martw się, ja też nie mam szczęścia. Gram od maja i do tej pory wpadło mi 5 bibliotek, 4 wrota, rezydek będzie z 7, warsztat 1, dżinów 4 sztuki. Artefaktów zapewne nie zobaczę ;) a co gorsze obstawiam, że dadzą je tylko w Iglicy i nie będą do dostania te stare artefakty w evencie feniksowym(o ile w ogóle będzie feniksowy, bo może będzie zupełnie coś nowego) Myślę, że Twórcy mogą cyklicznie dawać stare artefakty w Iglicy a nie dawać ich w eventach.
 

Koval92

Kapłan
Ja też nie mam szczęścia do iglicy, 1 dżinn, 1 rezydencja, 1 warsztat i 8 bibliotek, ale na becie wylosowałam dziś artefakt – 2 boss

Mi się skończył ostatni dżin co oznacza, że nie miałem dżina od 105 dni ;)
Co daje piękny wynik 15 iglic bez dżina ;) Mając fioletowe skrzynki itd ;)
To tak w odniesieniu do tych "szans na artefakt", szczęśliwi mogą z 10 wylosować a reszta nic ;) Taka "strategia"

Everblossom Sleigh (budynek ewolucyjny w lutym)
7a155068ee06.png
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Oho doszły nowe surowce w rozdziale 18
ascended (wzniesione) planks (drewno), (steel) stal i marble (marmur)
rozdziałowe surowce: elvenarowie, ludzie, elfy, drewno, medale kilka rodzajów, ogień, woda, ziemia, powietrze.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Kilka newsów o 18 rozdziale

Portal ma 4 poziomy, rośnie od rozmiaru 5x6 do 7x7, robi się w nim odznaki różne (6 rodzajów).
Od 2 do 4 poziomu do rozbudowy potrzeba już "wzniesionej stali", 68k, 86k i 104k.
Pierwszy budynek produkcyjny (rozmiar 3x3) ma tylko 1 poziom i robi się w nim ludzi, elfów i elvenarów jako towary rasowe.
Kolejne 4 budynki to są budynki od żywiołów, wody (6x5), ognia (4x7), wiatru (7x4) i ziemi (5x6).
Produkuje się w nich te żywioły za 530 "wzniesionych towarów" dwóch różnych + 44k many.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry