• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

'Dislike" - "Nie Lubie" "łapka w dół" emotka na forum

Potrzebna emotka łapki w dół?

  • Tak

    Głosy: 5 16,7%
  • Nie

    Głosy: 25 83,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    30

Poziomek

Rycerz
moim zdaniem i jedno i drugie. Zgadzamy sie z przedmowca i z jego opinia i odpowiedz nam sie podoba (jesli nam sie podoba to sie chyba zgadzamy prawda)? Danie lajka badz dislike to nie konkurs na popularnosc - chyba ze ktos tak podchodzi do tego.
 

Zarie

Zwiadowca
A zobacz nawet w takiej ankiecie jaka jest tu. 5 osob dalo NIE, nawet bez uzasadnienia - uwazasz ze to dobrze wplywa na forum? takie kwestie powinny byc inaczej rozwiazane glosowania powinny byc imienne widoczne, i łapki w dół odnosnie jakiegos pomyslu takze- wtedy widzisz komu twoj pomysl sie spodobal a komu nie.

Do tej pory już nieco wiecej jest glosow na NIE. I tak, uważam, że ankiety nie powinny być anonimowe i byl też o tym temat kiedyś. Niestety anonimowe pozostały. Ale i tak nic nam nie da wiedza, kto zagłosował na NIE lub dał łapkę w dół do wypowiedzi jeśli ta osoba nie przedstawi własnej, odmiennej opinii. Bo to odmienne zdania nalezy rozwijać by wywiązala sie dyskusja prowadząca do rozwiązania a nie przytakiwać sobie w kolejnych postać tworząc spam (tu lapki w gore są wlaśnie pomocne).
 

stapa11

Rozbójnik
@Poziomek, zawsze możesz napisać komentarz: Nie lubię.
Chyba, że intencją Twojej zmiany jest np. automatyczny forumowy ban, jeśli ktoś zbierze np. 100 dislike-ów.
No, ale z wypowiedzi wielu osób na tym forum, na Twoim miejscu bym się zastanowił, czy tego właśnie Tobie potrzeba.
 

Tajniakos

Paladyn
i widzisz jeden z drugim, nie macie zadnych innych argumentow merytorycznych na temat pomyslu to piszecie takie pierdoly przez ktore powstaje spam i powod do awantur
Chciało by się przejść obok tego postu bez komentarza ale niestety ten post ukazuje ignorancje autora pomysłu do przedstawionych argumentów.
Nie wiem czy zauważyłeś ale w tym poście utwierdzasz tylko nasze argumenty stosując na dodatek tanią prowokację.
Przecież nie może tak być żeby 19 osób (Edit: 21) glosujących przeciwko temu pomysłowi miało racje... bo Ty nie potrafisz przyjąć ich argumentów na klatę.
Napiszę teraz w Twoim stylu:
Wyraziłem swoją opinię poparłem ją argumentami a, że do Ciebie one nie trafiają to już nie mój i nie nasz problem ;)
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
Przedstawione argumenty . To nie sa zadne racjonalne argumenty tylko wasze wymysly, jakies lęki obawy ze nagle po wprowadzeniu łapek zaczna sie wojny na forum .Sadzicie (na jakies podstawie?) ze ludzie nagle zaczna sie logowac i rejestrowac masowo na forum aby wyrazic swoje niezadowolenie poprzez danie lapki. Komu beda te łapki niezadowoelnia przyznawac jak tu panuje ład i harmonia a osob 'anty' jest raptem na krzyz ze 3:)
" zawsze możesz napisać komentarz: Nie lubię. " a jaka roznica pomiedzy łapka a napisaniem komentarza ktory dodatkowo wywola 'bez wartosciowy spam'?
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Sadzicie (na jakies podstawie?)
Chociażby na takiej, że co niektórych kłują w oczy lajki, to jak Twoim zdaniem zareagują na np 10 dislike-ów?. Już widzę powrót postów o kółkach różańcowych, wzajemnej adoracji czy też grupie trzymających władzę . Sam nawet użyłeś ostatnio podobnego określenia w jednym ze swoich postów, który de fakto został usunięty.
Komu beda te łapki niezadowoelnia przyznawac jak tu panuje ład i harmonia a osob 'anty' jest raptem na krzyz ze 3:)
Lepiej żyj w nieświadomości bo mogło by się okazać, że sam na siebie byś bata ukręcił, gdyby takowy pomysł wszedł na forum ;)
a jaka roznica pomiedzy łapka a napisaniem komentarza ktory dodatkowo wywola 'bez wartosciowy spam'?
Skoro uważasz, że nie ma różnicy to czemu ma służyć ten pomysł?
Z reguły zgłaszane pomysły powinny mieć pozytywny wpływ po ich wprowadzeniu... Powiedz mi w takim razie w jaki sposób zaproponowany pomysł ma mieć pozytywny wpływ skoro uzyskał 19 głosów przeciwnych? Rozumiem, że wszyscy są w błędzie?
 
To nie sa zadne racjonalne argumenty
Zdaniem kilku wypowiadajacych sie tu osob sa i uszanuj to prosze, nawet jesli sie z tym nie zgadzasz.
Sadzicie (na jakies podstawie?) ze ludzie nagle zaczna sie logowac i rejestrowac masowo na forum aby wyrazic swoje niezadowolenie poprzez danie lapki
Nie o to chodzi, ze masowo. Jestes tu od niedawna, wiec nie byles tego swiadkiem, ale to forum przezywalo swego czasu ciezkie chwile, wlasnie przez doslownie tylko kilka osob, ktore co chwila wszczynaly awantury o wszystko mozliwe. Te osoby po prostu zatruwaly tu atmosfere i to skutecznie. Takze to nie sa zadne wymysly czy obawy na wyrost, my tu mielismy juz z tym do czynienia w praktyce.
Nie dziw sie wiec, ze dzis wielu z nas woli dmuchac na zimne i nie dawac nikomu na forum zadnych dodatkowych narzedzi, ktorymi mozna by bylo siac negatywne emocje. Chocby takie glupie, niewiele znaczace narzedzie jak lapki w dol. Cos na zasadzie "Nie dawac malpie brzytwy do reki" :D Dzis jest tu naprawde w miare spokojnie w porownaniu do tamtych czasow ciaglych awantur i goownoburzy. Wiekszosc pewnie chcialaby, zeby tak juz pozostalo, stad tyle osob jest przeciwnych temu pomyslowi.
A mnie się coś obiło o uszy że jak @Poziomek wystawi ankiete to wszyscy solidarnie damy na TAK że by mu nie było przykro kiedy wszystkie jego wypowiedzi są na nie :)
Ale to chodzilo o zabieranie mi moich miskow :) No moze i kilku innym ;) Obiecalem glosowac ZA, jesli @Poziomek zglosi taki pomysl :)
 
Ostatnia edycja:

Elik2

Zwiadowca
Mam takie nieodparte wrażenie że @Poziomek (i może czasem @Ovocko) są tu takimi forumowymi chłopcami do bicia. Nie ma tematu w którym by się nie wypowiedzieli i nie ma takiej ich wypowiedzi która podobałaby się naszym "PRO player-om" (@chris07070707 bez urazy oczywiście bo odwalacie kawał świetnej roboty i jesteście bardzo pomocni :))

Co do tematu, tak jak wszyscy zgadzam się z naszą elitą... ;)
 
Mam takie nieodparte wrażenie że @Poziomek (i może czasem @Ovocko) są tu takimi forumowymi chłopcami do bicia.
@Poziomek na pewno nie, za chwile napisze o tym cos wiecej. Jesli chodzi o Ovocko, to z powodu stosunkowo krotkiego stazu tez pewnie niezbyt dobrze orientujesz sie, jaka jest historia jego "dokonan" na forum. Akurat on ma tu bardzo dluga i niezbyt chlubna historie, delikatnie rzecz ujmujac. Nie bede sie teraz wglebial w szczegoly. W kazdym razie bardzo dlugo wszyscy go tolerowali, az w koncu i ja, i pare innych osob stwierdzilismy, ze co za duzo, to niezdowo i ze patologie trzeba po prostu tepic, a nie przechodzic nad nia do porzadku dziennego. Obojetnosc i tolerancja za wszelka cene (a tak wlasnie robilismy chyba przez 2 lata) to nie jest rozwiazanie, jesli ktos calymi latami celowo i z rozmyslem szkodzi innym, byle samemu zaistniec. To tak w najwiekszym skrocie. Takze owszem, w stosunku do niego robie wyjatek i nie staram sie byc na sile uprzejmy, tylko po prostu tepie patologie.
Nie ma tematu w którym by się nie wypowiedzieli i nie ma takiej ich wypowiedzi która podobałaby się naszym "PRO player-om" (@chris07070707 bez urazy oczywiście
Prosze bardzo, sluze przykladem :) Podaje link do pomyslu, ktory zglosil @Poziomek. Poniewaz pomysl byl sensowny, zyskal powszechne poparcie, moje rowniez. Warto zaznaczyc, ze bylo to tuz po tym, jak @Poziomek zglosil jakis inny, znacznie mniej sensowny pomysl, ktory aprobaty nie zyskal, co skonczylo sie tym, ze autor wywolal tu niezla awanture, zarzucajac wszystkim, ze sa do niego z gory negatywnie nastawieni. Pomimo tego ten nastepny pomysl aprobate zyskal, nie bylo zadnych zlosliwych glosow na nie, co wyraznie wskazuje, ze nikt tu sie nie kieruje zadnymi uprzedzeniami wobec niego. Jeszcze az tak sobie nie zdazyl przegwizdac ;)
Zauwaz tez prosze, ze rowniez tutaj w tym temacie kazdy odnosi sie wylacznie do wypowiedzi kolegi @Poziomka, a nie ma ani jednej wycieczki osobistej czy argumentow ad personam. Wspomniany link:
Jak widzisz, jak @Poziomek pisze z sensem, absolutnie nikt sie go nie czepia i nie jest z gory na "nie", nawet tuz po jakims sprowokowanym przez niego zgrzycie :)
 

Deleted User - 198835

Guest
No kurka wodna nawet nie zauważyłem , że to był pomysł Poziomka - tam mój głos był również zdecydowanie na TAK , ale jak ktoś notorycznie pisze bzdury , aby tylko zaistnieć , to nie ma się co dziwić , że wszyscy go będą poprawiać i pomimo wycieczek osobistych ze strony takiego delikwenta nikt mu się nie odwzajemnia tym samym
 

Ovocko

Rycerz
Mam takie nieodparte wrażenie że @Poziomek (i może czasem @Ovocko) są tu takimi forumowymi chłopcami do bicia. Nie ma tematu w którym by się nie wypowiedzieli i nie ma takiej ich wypowiedzi która podobałaby się naszym "PRO player-om"

Taki już "urok" tego forum ;)
Najzabawniejsze jest to, że najpierw się taki jeden czy drugi żołądkuje i burzy, że "bzdury" piszę, a potem jak zaglądam po jakimś czasie do jego miasta to widzę że sam te "bzdury" implementuje u siebie.
Od pewnego czasu wrzucam więc takich delikwentów do ignorowanych i mam święty spokój.

Co do tematu, kolejnym "urokiem" tego forum jest to, że łapki w bardzo luźnym stopniu dotyczą oceny tego co ktoś napisał, a bardziej stanowią wyraz sympatii czy antypatii między poszczególnymi userami. Widać to między innymi po ilości łapek pod postami, które naprawdę nic, albo bardzo niewiele wnoszą.
Poszedł bym więc raczej w drugą stronę, czyli zamiast dodawać łapki w dół, zlikwidowałbym łapki do góry ;)
 
Najzabawniejsze jest to, że najpierw się taki jeden czy drugi żołądkuje i burzy, że "bzdury" piszę, a potem jak zaglądam po jakimś czasie do jego miasta to widzę że sam te "bzdury" implementuje u siebie.
W odwracaniu kota ogonem jestes jednak niedoscignionym mistrzem, to musze przyznac :) Jest dokladnie na odwrot!!
Wielokrotnie mielismy tu roznice zdan na temat przydatnosci roznych rozwiazan w grze, gdzie probowales zniechecic innych do propozycji i pomyslow moich i innych graczy, a potem sam je stosowales i dalej stosujesz. Mozna przytoczyc mnostwo przykladow, np. przydatnosc budynkow ewolucyjnych dajacych surowce, przydatnosc wiekszej ilosci brunatnych miskow, znaczne wydluzanie kolejki szkolenia po evencie miskowym, itp. itd, moglbym wymienic pewnie ponad 20 takich przykladow. Tak samo bedzie w przyszlosci, bo jestes do bolu przewidywalny - np. zaloze sie, ze po nadchodzacym evencie postawisz i bedziesz wykorzystywal przynajmniej jednego Feniksa Zmierzchu, ktorego tak probujesz teraz wszystkim obrzydzic, a ktorego ja zachwalam :) Coz, poczekamy kilka tygodni i sie przekonamy, czy znow powielisz ten sam schemat, co zawsze :)
 
Do góry