• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

Poziomek

Rycerz
zawsze jest bilans zyskow i strat - . inwestujac w cos -starasz sie zrobic prognozy co na tym zyskasz a co mozesz stracic. I jesli przykladowo 5000 osob lub inna dosc duza wartosc naciskala by na wprowadzenie tego to - firma nie moglaby zostac obojetna - musieliby odpowiedziec ze pojda w ta czy ta strone liczac sie z tym ze np Ty pojdziesz gdzie inddziej. Tu masz idelany przyklad modelu biznesowego w wykonaniu IG
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/oświadczenie-w-sprawie-wojny-w-ukrainie.6045/
Zdecydowaliśmy nie blokować dostępu do naszych gier Graczom z Rosji.
góre wzieła matematyka i biznes, a jednoczesnie pokazali ze sa przeciwni wojnie i potepiaja ja. czyli wilk syty kasa sie zgodzi, i gracze beda powiedzmy usatysfakcjonowani ze 'sa przeciw' .
 

Wiliamis

Wędrowiec
Mam nietypowe pytanie. Posiadam dwa cudaki na 1 poziomie (Zakrzywienie Czasu i Wir Magazynujący) i łącznie dają +44% bonusu do produkcji żywych towarów... ale nie wiem czy to kwestia ostatnich zmian wyświetla mi się bonus od produkcji podstawowej czyli marne +247... Czyli cudaki do wyrzucenia? Czy jest to błąd czy ja źle to liczę?
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
Mam nietypowe pytanie. Posiadam dwa cudaki na 1 poziomie (Zakrzywienie Czasu i Wir Magazynujący) i łącznie dają +44% bonusu do produkcji żywych towarów... ale nie wiem czy to kwestia ostatnich zmian wyświetla mi się bonus od produkcji podstawowej czyli marne +247... Czyli cudaki do wyrzucenia? Czy jest to błąd czy ja źle to liczę?
Sądząc z tego jak działały Górskie Hale we wcześniejszych rozdziałach, to niestety bonus z cudaków liczy się od produkcji podstawowej, bez uwzględniania żadnych innych wzmocnień :confused:
 

Wiliamis

Wędrowiec
Sądząc z tego jak działały Górskie Hale we wcześniejszych rozdziałach, to niestety bonus z cudaków liczy się od produkcji podstawowej, bez uwzględniania żadnych innych wzmocnień :confused:
Załapałem że raczej wątek nie w tym temacie :) przekopiowałem do błędów może tylko u mnie tak, źle wyświetla
 

qp2018

Wędrowiec
a nie uwazasz ze bez limitu to dopiero byloby szalenstwo?? byloby to co bylo wczesniej tylko ze x kilka - bo doszly setki tysiecy pw w obrebie bractwa.
a dac runy bez limitu przez IG to byloby szalenstwo - ja bym jeszcze bardziej srube przykrecil aby wymusic aktywnosc.
Mam czasu na grę ile mam kropka. Co miałoby znaczyć wymuszanie aktywności? To dopiero jakieś pomysły totalitarne. :mad: :p
 

Effie

Wędrowiec
Wróciłam do gry po dłuższej przerwie i właśnie odkryłam wprowadzenie cichaczem (bo w ogłoszeniach nic o tym nie było) tego limitu. Ktoś mógłby mnie na szybko oświecić jakie to są konkretnie liczby? Mignęły mi wartości 80 i 2500, ale to jest dzienne / tygodniowe / miesięczne? Jak to jest?
 

Serengeti

Szef kuchni
Wróciłam do gry po dłuższej przerwie i właśnie odkryłam wprowadzenie cichaczem (bo w ogłoszeniach nic o tym nie było) tego limitu. Ktoś mógłby mnie na szybko oświecić jakie to są konkretnie liczby? Mignęły mi wartości 80 i 2500, ale to jest dzienne / tygodniowe / miesięczne? Jak to jest?
Bo limit jest tajny :p
2500 było na start i limit się odświeża o 80 punktów codziennie, narastająco.
Dla osób, które nie są jakimiś hurtowymi biorcami (albo pechowymi ofiarami niechcianych obcych wrzutek), to jest raczej wystarczające i można nawet nie zauważyć, że jest jakiś limit ;)

Jeśli nie grałaś przez dłuższy czas, to na ten moment powinnaś mieć 10K+ limitu, więc nie ma stresu :)
 

Serengeti

Szef kuchni
A pamiętasz może jak go sprawdzić, bo gdzieś była taka opcja. Na stat-ach?
Ktoś kiedyś podawał na forum jak to zrobić, ale ja nie pamiętam, niestety :confused:
Przez narzedzia programistyczne czy jakoś tak.

Jedyne co mi utkwiło w pamięci, to że można tym sposobem sprawdzić komuś, ale nie sobie, więc jak chcesz znać swój limit, to trzeba poprosić kogoś innego o sprawdzenie.
@AdixBad, czy ty mi kiedyś nie podsyłałeś tego sposobu? Coś mi się kołacze... :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Narzedzie programisty w przeglądarce Chrome, tak można sprawdzić limit innym graczom tylko nie sobie

Niestety nie mam pod ręka całej instrukcji żeby wkleic
 

Tajniakos

Paladyn
SPRAWDZANIE LIMITU PW
wersja for dummies dla programistów przeglądarki firefox
wciskamy ctrl+shift+i
po otwarciu narzędzia na dole strony klikamy tam zakładkę "Sieć"
w pasek Filtrowanie adresów wpisujemy >>>>> json <<<<<
odświeżamy stronę.
z listy członków bractwa lub innego gracza z poza bractwa klikamy kółeczko cudaków gracza którego chcemy sprawdzić a następnie obojętnie jaki jego cudak
następnie w narzędziu klikamy 2x najniższą linijkę która się pokazała
otwiera nam się osobna karta lub okno z kodem strony
przewijamy na sam dół tam w 8 linijce jest wartość:
receiverKpLimit 7845
która oznacza że gracz ma limitu 7845 do wykorzystania
jeśli nie ma tej linijki oznacza to że gracz ma wyczerpany limit co widzicie opisane na czerwono w cudzie
nie działa to na naszych cudach tylko innych graczy
Wygląda to tak:
11.jpg



W jakimś temacie podawałem ten sposób ale nie mogę znaleźć go teraz :)
 

Tarczel

Wędrowiec
SPRAWDZANIE LIMITU PW
wersja for dummies dla programistów przeglądarki firefox
wciskamy ctrl+shift+i
po otwarciu narzędzia na dole strony klikamy tam zakładkę "Sieć"
w pasek Filtrowanie adresów wpisujemy >>>>> json <<<<<
odświeżamy stronę.
z listy członków bractwa lub innego gracza z poza bractwa klikamy kółeczko cudaków gracza którego chcemy sprawdzić a następnie obojętnie jaki jego cudak
następnie w narzędziu klikamy 2x najniższą linijkę która się pokazała
otwiera nam się osobna karta lub okno z kodem strony
przewijamy na sam dół tam w 8 linijce jest wartość:
receiverKpLimit 7845
która oznacza że gracz ma limitu 7845 do wykorzystania
jeśli nie ma tej linijki oznacza to że gracz ma wyczerpany limit co widzicie opisane na czerwono w cudzie
nie działa to na naszych cudach tylko innych graczy
Wygląda to tak:
11.jpg



W jakimś temacie podawałem ten sposób ale nie mogę znaleźć go teraz :)
Skoro każdy potrafi to sprawdzić (i to już na drugi dzień od wprowadzenia limitów) to dlaczego nie mogą one być jawne bez kombinowania?
 

Tajniakos

Paladyn
A to już pytanie nie do mnie a do projektantów gry :)
Jest jednak spora część graczy korzystających z aplikacji i i nie wszyscy gracze korzystają z forum to i nie wiedzą jak sprawdzić limity :) Mało tego jest nawet spora część graczy, którzy nawet nie mają zielonego pojęcia że jest jakichś limit na PW :)
 
Do góry