• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Charlene

Szef kuchni
Jeden z cudów rozdziału 20 ma wpisaną redukcję czasu zwiadu jako efekt cudu.
Jak bardzo pewny jesteś tej informacji? Pytam bo już to wywołało określone reakcje i być może nie potrzebnie.

EDIT: na becie Karvest wrzucił linijkę z plików gry i teoretycznie wygląda na to, że faktycznie taki cudak będzie. To teraz ciekawe co nam Twórcy zgotują do zrobienia w tym 20 rozdziale, bo na pewno nie będzie łatwo, ani krótko. No chyba, że ktoś ma miliony diamentów.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Jak bardzo pewny jesteś tej informacji? Pytam bo już to wywołało określone reakcje i być może nie potrzebnie.

EDIT: na becie Karvest wrzucił linijkę z plików gry i teoretycznie wygląda na to, że faktycznie taki cudak będzie. To teraz ciekawe co nam Twórcy zgotują do zrobienia w tym 20 rozdziale, bo na pewno nie będzie łatwo, ani krótko. No chyba, że ktoś ma miliony diamentów.

Karvest wrzucił tak jak już pisałaś :)

Drugi cud będzie produkować Banshee i zmniejszać rozpad wzniosłych towarów wg informacji jakie od niego mam.
 

Charlene

Szef kuchni
Karvest wrzucił tak jak już pisałaś :)

Drugi cud będzie produkować Banshee i zmniejszać rozpad wzniosłych towarów wg informacji jakie od niego mam.
Mam bardzo mieszane uczucia co do tego cudaka ze zwiadem.... Niby powinnam się cieszyć, bo jest to mi na rękę, choć najpierw muszę się przegrzebać przez 3 rozdziały, ale 80% to zdecydowanie za dużo :/ powinno być max 50% na maksymalnym poziomie. Z drugiej strony wyszło to 80%, ponieważ nie było szansy na zmniejszenie długości zwiadu przez te ostatnie rozdziały i teraz Twórcy chcą to nadrobić+ gracze nie raz chcieli coś, co zmniejszy ten zwiad. Informacja o tyle ważna dla mnie, że mogę trzymać AW na Świątynię Duchów i właśnie na tego cudaka + tego zmniejszającego rozpad, bo ja jednak w przypadku towarów żywych/wzniosłych wolę tę opcję jak dodawanie do podstawy.
 

blazius1

Paladyn
Tzn. moim zdaniem jeśli 20 epoka będzie tak długa jak obecna w sensie rozbudowy osady i powolnego odkrywania kolejnych nauk, to takie znaczne skrócenie zwiadu będzie atrakcją tylko dla ścisłej topki turniejowej.
Przeciętny gracz tego cudu nie postawi, bo mu skrócenie zwiadu niczego specjalnie nie przyspieszy. Nawet jeśli robi eventy.
Prędzej postawi cud na rozpad wzniosłych.
 

Charlene

Szef kuchni
Już wiemy co będzie dawał Szop :D

Witty Raccoon :

Bardzo wysoka ilość ziaren i towarów- z tego co widzę to więcej jak Księżycowy misio + 3pw

EDIT:
Zastanowię się nawet nad wymianą Księżycowego na Szopa, ponieważ Księżycowy był jednym z najlepszych ewolucyjnych pod ziarna a Szop (jeśli utrzyma te statystyki) to będzie dla mnie lepszy.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Na becie rozpoczęło się Wyzwanie

1660039407861.png

1660039503638.png

Medale za zbiór:
Manu 3h - 25 medali
Warsztat 15min - 3 medale
Warsztat 1h - 10 medali
Warsztat 3h - 25 medali
Warsztat 9h - 60 medali
Warsztat 1d - 150 medali

Medale za użycie zaklęcia - jak widać na obrazku :)

Nagrody w kolejności
- 250 Fragmentów
- 2 Katalizatory
- 750 Fragmentów
- 1 Karma

Nagroda główna - budynek 3x4 z kulturą Wonky Walter's

rx6FsBR.png
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Wy macie na myśli efekt wzrostu o 200% wartości/siły efektu karmienia innych Zwierzaków? Nakarmianego Brunatnego? Polarnego?

Bo tam jest napisane jedynie "Production Boost".
Chodziłby raczej jedynie o wzrost produkcji Podstawowej innych Zwierzaków.
Jest wprawdzie narysowana ikonka Karmy, ale wcale nie musi chodzić o synergię ze Zwierzakami nakarmionymi. Może też chodzić jedynie o produkcję jakichkolwiek Zwierzaków. I to raczej o Podstawową niż o obydwa rodzaje produkcji.

I wtedy Szop nie jest przegięty. Ale jeśli macie rację - Szop jest po prostu IMBA, bo wchodzi w synergię z Brunatym, Polarnym i Ognistym. Przede wszystkim z Ognistym. A jak coś wchodzi w synergię z tymi potworami - jest IMBA z definicji.

Szop na 10 poziomie miałby podwajać siłę zdolności z karmienia Ognistego?

Taka synergia nawet Popielatego by ratowała.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Na becie rozpoczęło się Wyzwanie

View attachment 5378

View attachment 5379

Medale za zbiór:
Manu 3h - 25 medali
Warsztat 15min - 3 medale
Warsztat 1h - 10 medali
Warsztat 3h - 25 medali
Warsztat 9h - 60 medali
Warsztat 1d - 150 medali

Medale za użycie zaklęcia - jak widać na obrazku :)

Nagrody w kolejności
- 250 Fragmentów
- 2 Katalizatory
- 750 Fragmentów
- 1 Karma

Nagroda główna - budynek 3x4 z kulturą Wonky Walter's

rx6FsBR.png
Mam 219 zaklęć Medytacji, więc z wielką przyjemnością je zutylizuje podczas tego wyzwania- można je rzucić pod rząd?
Wy macie na myśli efekt wzrostu o 200% wartości/siły efektu karmienia innych Zwierzaków? Nakarmianego Brunatnego? Polarnego?

Bo tam jest napisane jedynie "Production Boost".
Chodziłby raczej jedynie o wzrost produkcji Podstawowej innych Zwierzaków.
Jest wprawdzie narysowana ikonka Karmy, ale wcale nie musi chodzić o synergię ze Zwierzakami nakarmionymi. Może też chodzić jedynie o produkcję jakichkolwiek Zwierzaków. I to raczej o Podstawową niż o obydwa rodzaje produkcji.

I wtedy Szop nie jest przegięty. Jeśli macie rację - Szop jest po prostu IMBA, bo wchodzi w synergię z Brunatym, Polarnym i Ognistym. Przede wszystkim z Ognistym. A jak coś wchodzi w synergię z tymi potworami - jest IMBA z definicji.

Szop miałby podwajać siłę zdolności karmienia Ognistego?

Taka synergia nawet Popielatego by ratowała.

Grom wie, co on tam zwiększy. Jak pozostaną mu parametry bazowe to i tak stawiam kilka sztuk.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Niestety nie :)
Możesz rzucić jedno i kolejne dopiero, jak to pierwsze się skończy
Dzięki za informację, przyznam, że może raz czy dwa korzystałam z tego zaklęcia i było to bardzoo dawno temu, więc w takim razie zostaje opcja dostawienia manufaktur i puszczania 3h.
 

Nusion

Kapłan

Deleted User - 198835

Guest
Mogliby zrobić znowu jakąś rasę z krasnoludami które wykopały sieć kopalń pod całym miastem, potem wystarczy dodać przycisk "zejścia do podziemi" i mamy znowu całą plansze na ekspansje :D
Ano mogliby dodać coś takiego - jestem w ostatnim rozdziale już na samym końcu i mając odblokowane wszystkie expansje mam wszystko zajęte i w następnej epoce pomimo powiększenia miejsca (któreś z kolei) na następne expansje to i tak będę musiał burzyć budynki , żeby rozbudowywać resztę :(
Za jakiś czas zostanie nam ratusz i po 1 rezydce , warsztacie i po 1 bonusowym manu , ale jak tak dalej będą dodawać , to tych bonusowych będzie ze 20 rodzajów manufaktór
 
Wy macie na myśli efekt wzrostu o 200% wartości/siły efektu karmienia innych Zwierzaków? Nakarmianego Brunatnego? Polarnego?

Bo tam jest napisane jedynie "Production Boost".
Chodziłby raczej jedynie o wzrost produkcji Podstawowej innych Zwierzaków.

Szop na 10 poziomie miałby podwajać siłę zdolności z karmienia Ognistego?
Moim zdaniem bedzie chodzic wylacznie o zwiekszenie produkcji samego Szopa. Tam jest mowa tylko o "efekcie karmienia", czyli bedzie to zapewne wygladac jak w innych karmionych zwierzakach. Efektem karmienia w Feniksie Ognia jest zwiekszenie sily ataku jednostek, w Polarze skrocenie czasu oczekiwania na nastepna runde turnieju, a w Szopie zwiekszenie jego produkcji podstawowej, Nie widze zadnego powodu, by Szop mial miec jakikolwiek wplyw na inne zwierzaki. To by juz byla "lekka" przeginka :)
 
Do góry