• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.162

Birma200

Zwiadowca
Od czwartkowej aktualizacji wciąż zawiesza i resetuje mi się gra (gram na komputerze). Czy ktoś ma jeszcze podobne problemy ?
 

Deleted User - 198835

Guest
U mnie działanie gry nie zmieniło się a gram na 3 polskich światach i 3 przeglądarkach - chrome , edge i firefox a gram tylko na komputerze
@Birma200 może to lokalne zawirowanie gry :(
Edit
Mam windows11
 

Birma200

Zwiadowca
Andrzej, być może. U mnie w bractwie też nie zgłaszają problemów. Wyczyściłam ponownie wszystkie ciasteczka i historię, i zobaczę czy się coś zmieni. Oby... :)
//

Uff..., tym razem pomogło, a więc wszystko ok :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovocko

Rycerz
Na apce po aktualizacji co chwila jest info o braku połączenia z internetem. Inne aplikacje w tym samym czasie działają bez zarzutu, więc nie jest to kwestia braku zasięgu czy czegoś takiego.
Nie jest to też kwestia przepustowości sieci, bo problem pojawia się niezależnie od tego czy telefon działa po sieci komórkowej (LTE, LTE+, 5G), czy połączony jest przez WiFi (5GHz) z siecią światłowodową.
 

Charlene

Szef kuchni
Na apce po aktualizacji co chwila jest info o braku połączenia z internetem. Inne aplikacje w tym samym czasie działają bez zarzutu, więc nie jest to kwestia braku zasięgu czy czegoś takiego.
Nie jest to też kwestia przepustowości sieci, bo problem pojawia się niezależnie od tego czy telefon działa po sieci komórkowej (LTE, LTE+, 5G), czy połączony jest przez WiFi (5GHz) z siecią światłowodową.
U mnie jest to samo, myślałam, że to wina internetu, bo na wifi w domu jest ok, ale jak jestem tylko na necie z telefonu, to się nie chce płynnie połączyć i wyskakują te same komunikaty :/
 

Birma200

Zwiadowca
Uff..., tym razem pomogło, a więc wszystko ok :)
Niestety, to była chwilowa i przedwczesna radość. Problem z resetem nadal istnieje... :(
//
U mnie jest to samo, myślałam, że to wina internetu, bo na wifi w domu jest ok, ale jak jestem tylko na necie z telefonu, to się nie chce płynnie połączyć i wyskakują te same komunikaty :/
Ucieszyłam się, że problem zniknął, ale to było chwilowe. Niestety nadal się zawiesza, wyskakuje komunikat: "Nie możemy przetworzyć informacji" i gra się resetuje. Skoro u niektórych też tak to wygląda, więc to chyba jednak jakiś błąd po aktualizacji...

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
@Birma200 czyszczenie ciasteczek bardzo rzadko przynosi skutek - już nie raz to robiłem na różnych grach i u mnie nigdy nie pomagało , z małymi wyjątkami , chociaż władze wszystkich gier uparcie się trzymają tego procederu
Warto wysłać zgłoszenie do suportu pisząc od razu , cze ciasteczka były czyszczone
Nie wiem , jak to jest na fonach , bo nigdy nie grałem na nich (za mały ekran a ja mam za grube paluchy i to nie była dla mnie przyjemność , tylko udręka)
 

Birma200

Zwiadowca
@Birma200 czyszczenie ciasteczek bardzo rzadko przynosi skutek - już nie raz to robiłem na różnych grach i u mnie nigdy nie pomagało , z małymi wyjątkami , chociaż władze wszystkich gier uparcie się trzymają tego procederu
Warto wysłać zgłoszenie do suportu pisząc od razu , cze ciasteczka były czyszczone
Nie wiem , jak to jest na fonach , bo nigdy nie grałem na nich (za mały ekran a ja mam za grube paluchy i to nie była dla mnie przyjemność , tylko udręka)
Ok, dzięki :)
 

HUNGER

Wędrowiec
Zaktualizowałem sobie grę i dzięki temu nie mogę w nią grać...w menu głównym logując się pojawia mi się komunikat, "wystąpił błąd wewnętrzny" ? Ktoś coś?
 

Ovocko

Rycerz
Mam wrażenie, że coś jest nie teges zwłaszcza przy logowaniu się do gry - jeśli wejdę na któryś ze światów to potem jest już w miarę OK, ale jak się przeglogowuję na inny świat to znów jest komunikat o problemie z siecią - po kliknięciu "ponów" ładuje się (czasem dopiero za drugim lub trzecim razem) i potem znowu działa OK, przynajmniej przez jakiś czas.
 
Do góry