• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

jterp56 mów mi erq ;)

  • Rozpoczynający wątek jterp56
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czyli mówicie streszczone CV :rolleyes: (chyba nikt nie lubi o sobie pisać.. nie dziewczyny ? heh)

Mateusz, pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego (woj.świętokrzyskie), lecz aktualnie mieszkam i pracuje w Bytowie (woj.pomorskie). Mam 21 lat, 94 rok, dzień i miesiąc myślę zbędny każdy polak na pewno wie kiedy była katastrofa Smoleńska (dobrze kminisz.. kwiecień, a google Ci powie który dzień :D). Moje hobby ? Heh jak chyba większości ludzi na świecie i na pewno również część na tym forum (po proszę OCB ? ale O Co Biega?)
Moje motto życiowe? W życiu trzeba świrować, żeby nie zwariować..
Motto na każdy dzień ? Życie jest za krótkie więc spowalniam je jointami..
(dobre to wasze ziółko choopaki ;))


O mnie to chyba tyle, a może nawet za dużo ? a co mi tam rozkmina jest to może się rozwine ;).

W takie gry jak ta zacząłem grać od 2 tygodni ? Testowałem pare gier ale ta mi przypadła najbardziej. Jeśli chodzi o strategie u mnie słabo, ale coś tam się pamięta, (nie pogardze jakąs poradą, apropo rozbudowy, ulepszać/zwiększać poziomy budynków czy budować 1 poziomy ? )Inne gry ? C.S:GO ogólny staż łącznie z 1.5, 8 lat w tym 6 lat steam, katem nie jestem ale głowy wchodzą, chyba jedyna gra która mi się nigdy nie znudzi... (jak coś pisać jakiegos mma,faceita sie walnie). Lubie a w zasadzie lubiałem pograć w mmorpg, metin2 (pierwsza moja mmorpg, lecz inna niż inne), a tak obecnie to testowałem Tera Online (strasznie duża waga, ale grafika miód wóda wóda), Newerwinter (mi się znudziło po 15 lvlu ? nuda ale ciekawy wygląd skilli) A tak to co słucham hip hopu (i tutaj mógłbym napisać 3 strony, począwszy od starych klasyków Zip Skład, Molesta Ewenement, K-44, Dix37, Borixon, Wzgórze Ya-Pa, Rysiu wiadomo historia wielka, o PFK to nawet nie trzeba pisać (niema Magika pryska czar Paktofonika) HempGru i długo by wymieniać, , a teraz to różnie wszystko wpada w ucho bo wszystko jest z przekazem o polskich realiach, Chada, P56/DDK, Miejski Sort (Kłyza jest kozakiem -> ostatnia jego zwrotka..torpeda, apropo to moja mała playlista), ZDR/TPS, CS(chodź już mniej traci im się pomysł, ileż można nawijać o tym samym?), Nizioł/Szajka/Syndykacki a jak on to i Hinol PW, Kafar (dobrze jedzie na tzw. szlaufy [kumaci wiedzą ocb]), Śliwa Aspirato Crew (wiadomo, że od Rysia wiadomo, że z podziemia.. wiadomo, że z Poznania !) i dużo dużo innych tego na prawde nieda się wymienić.. jak coś pisać ;), lubie dobry klimat stąd mój nick a raczej skrót jter (ktoś rozwinie brakuje 3 liter I,O,N?) hehe beke mam jak to wszystko pisze, ale cóż taki juz jestem i tego nikt nie zmieni nawet Merry Jane ;).

Tutaj nutka dla was heh

Miłego słuchania proponuję zchilloutować ;)


Nie wierze, że tak się rozpisałem, ale to dlatego że planuje zostać na dłużej ;).

Pytajcie co chcecie wiedzieć. Licze rownie na wasza pomoc w grze.

Pozdro z deszczowego pomorza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam! Mam nadzieję, że będzie Ci się u nas podobać.

Linki usunięte ze względu na naruszenie Regulaminu Forum.

2. Bądź kulturalny i rzeczowy

Pomóż nam utrzymać ład i porządek. Upewnij się, że traktujesz innych z należytym szacunkiem. Nie obrażaj innych użytkowników i pamiętaj, by być kulturalnym. Nie tolerujemy agresji, wulgaryzmówi prowokacji.

Nie mam nic do hip-hopu ale ciężko znaleźć jakiś kawałek bez przekleństw.
 

DeletedUser

Guest
Witam! Mam nadzieję, że będzie Ci się u nas podobać.

Linki usunięte ze względu na naruszenie Regulaminu Forum.



Nie mam nic do hip-hopu ale ciężko znaleźć jakiś kawałek bez przekleństw.

Już mi się podoba :). Grunt to dobra zabawa.

P.S. Masz racje ciężko, ale to nie zmienia faktu, że prawda płynie na bicie heh :).

Siema
Niezły z ciebie kwiatek:)

Kwiatek powiadasz ? Babcia zawsze mówiła "niezłe z Ciebie ziółko" :p.
Witaj Tony ;).
 
Do góry