• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!
qp2018

Ostatnie aktywności Posty O mnie

    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Rozbudowa Budynków Kultury.
      Wszystko przed nami... :cool:
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Rozbudowa Budynków Kultury.
      Tylko trzeba pamiętać że bez tych renowacji nie rozbudujesz i nie zbudujesz prawie żadnego antycznego cudu.... nie wiem dokładnie bo...
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Pożegnanie.
      Kiedyś grałem na nie niemieckim serwerze... widziałem tam że nagle jakieś miasto zamiast budynków miało z dróg jakieś obraźliwe napisy...
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Pożegnanie.
      Hmmm.... w militarną? To w ogóle u mnie gra stanie. :cool: Samo się zatrzyma... no ja poczekam, na razie wygląda na to, o czym już...
    • qp2018
      No i tak patrzę.. pozytywnie o zmianach miało być... No to pozytyw nie mogę brać udziału w wydarzeniach... bo mgła wizji potrzebna...
    • qp2018
      Teraz wziałem kalkulator.. jakbym na nic nie wydawał fragmentów zaklęć.... pewne mam ponad 400 dni zbierania. :cool:
    • qp2018
      A ja mam to wszystko w (...) :cool: I tak wolno szło... to co że spowolnili? o_O Rozbudowa antycznego cudu za pół roku.. i to...
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Zeżarło mi diamenty.....
      Mają swoje logi, które "nie kłamią". Wydałem wg nich na odblokowanie mapy... ja oczywiście dowodów żadnych nie mam. Nie wiem jak mogłem...
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Zeżarło mi diamenty.....
      Napisałem... Mam zaznaczone.. ale...ciekawe. :cool: Czy wydałem i nie zauważyłem. Na razie support wygląda na to że nie wie... :eek::cool:
    • qp2018
      Nie przypominam sobie żebym wydał... miałem ponad 1000 uzbieranych, mam 300. :eek:
    • qp2018
      qp2018 zareagował/a (a) na post użytkownika Deleted User - 198835 w wątku Strzał w kolano?, używając Lubię to Lubię to.
      Aaa - sam tytuł według mnie jest nietrafiony - twórcy umyślnie robią te zmiany , żeby usunąć z gry graczy gospodarczych - od dawna a w...
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Strzał w kolano?.
      O.. to Rosjanie mogą protestować. :eek: Ja tam na ogół nie chomikuję... mnie załatwili na cacy. 31 000 zaklęć zdobyć... tylko na...
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Strzał w kolano?.
      E tam... spoko, pól roku i z 30 poziomu na 31 antyczny cud się rozbuduje. :cool: Czy tam z innego.
    • qp2018
      qp2018 zareagował/a (a) na post użytkownika Ovocko w wątku Strzał w kolano?, używając Lubię to Lubię to.
      Albo z przyzwyczajenia lub wręcz musu (bo żal im porzucić coś, co budowali latami) Wspomniałeś Discorda - dziś w rozmowie na discordzie...
    • qp2018
      qp2018 odpowiedział w wątku Słów kilka o zmianach w cudach.
      Teraz to już koniec... rozbudowa cudu co pół roku... pięknie. :mad: No i miałem dwa antyczne cuda, zapewniały 80% wymaganej kultury...
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry