• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa AdixBad

  1. ACID DRINKERS rekrutacja

    UP! 2 miejsca wolne w sprawie przyjęcia proszę pisać do mnie na priv w grze
  2. ACID DRINKERS rekrutacja

    UP! 2 miejsca wolne w sprawie przyjęcia proszę pisać do mnie na priv w grze
  3. ACID DRINKERS rekrutacja

    UP! 4 miejsca wolne w sprawie przyjęcia proszę pisać do mnie na priv w grze
  4. ACID DRINKERS rekrutacja

    UP! 1 miejsca wolne zapraszam aktywnych , rozwijających się graczy oferujemy co tydzień złoto w iglicy, średnio 15 box w turnieju(od czasu do czasu 19 :) ) oraz wszelkiego rodzaju pomoc jeśli jest potrzebna. wymagamy minimum 2 piętra iglicy a najlepiej regularne 3 pietra
  5. ACID DRINKERS rekrutacja

    UP! 2 miejsca wolne zapraszam
  6. ACID DRINKERS rekrutacja

    UP! robi się wolne miejsce zapraszam w sprawie przyjęcia proszę pisać do mnie na priv w grze
  7. Elantris-rekrutacja

    Zapraszamy osoby umiejące robić 3 pięterka w iglicy oraz turki na poziomie 2-3-4k mile widziane jest ich robienie :) Bractwo bez nakazów,zakazów,limitów jeśli chcemy to możemy. Co tydzień oferujemy: złoto w iglicy turniej 10box+ PB jeśli nam się zachce to pierwsze miejsce (Łuk triumfalny stoi)...
  8. Lagi w turniejach

    hmm no nie wiem, ostatnie 2 turnieje po 70prowincji kończyły się średnio relogiem po 6-10 prowincjach i to przy małej ilości odkrytych prowincji 570 bo gram dosyć krótko niecałe 2 lata. przeglądarka Firefox 102.0.1 czyli tutaj na pewno nie naprawili. poprawka: turniej drewna nie był potrzebny...
  9. ACID DRINKERS rekrutacja

    2 miejsca wolne zapraszam aktywnych , rozwijających się graczy oferujemy co tydzień złoto w iglicy, minimum 13-14 box w turnieju(od czasu do czasu 19 :) ) oraz wszelkiego rodzaju pomoc jeśli jest potrzebna. wymagamy minimum 2 piętra iglicy a najlepiej regularne 3 pietra Kontakt w grze AdixBad
  10. Bractwo Acid Drinkers

    update idą wakacje :) 3 miejsca wolne zapraszam aktywnych , rozwijających się graczy oferujemy co tydzień złoto w iglicy, minimum 13-14 box w turnieju oraz wszelkiego rodzaju pomoc jeśli jest potrzebna. wymagamy minimum 2 piętra iglicy a najlepiej regularne 3 pietra Kontakt w grze AdixBad
  11. Bractwo Acid Drinkers

    1 miejsce wolne będzie od 29maja zapraszam aktywnych , rozwijających się graczy oferujemy co tydzień złoto w iglicy, minimum 13-14 box w turnieju oraz wszelkiego rodzaju pomoc jeśli jest potrzebna. wymagamy minimum 2 piętra iglicy a najlepiej regularne 3 pietra Kontakt w grze AdixBad
  12. Bractwo Acid Drinkers

    up 1 miejsce wolne będzie od 23 kwietnia zapraszam aktywnych , rozwijających się graczy oferujemy co tydzień złoto w iglicy, minimum 13-14 box w turnieju oraz wszelkiego rodzaju pomoc jeśli jest potrzebna. wymagamy minimum 2 piętra iglicy a najlepiej regularne 3 pietra Kontakt w grze AdixBad
  13. Bractwo Acid Drinkers

    ciągle aktualne 1 miejsce wolne zapraszamy
  14. Bractwo Acid Drinkers

    up 1 miejsce wolne zapraszam aktywnych , rozwijających się graczy oferujemy co tydzień złoto w iglicy, minimum 12 box w turnieju oraz wszelkiego rodzaju pomoc jeśli jest potrzebna. wymagamy minimum 2 piętra iglicy a najlepiej regularne 3 pietra Pisać na priv do mnie w grze.
  15. Bractwo Acid Drinkers

    up jak wyżej zapraszam chętnych 1 miejsce wolne
Do góry