• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Akaimajo

  1. Akaimajo

    Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    Bardzo jestem zadowolona z nowej aplikacji mobilnej! :) Mam tylko jedno pytanie: na jakiej podstawie aplikacja rozpoznaje czy gracz chce pomocy sąsiedzkiej w postaci kliku na Ratusz / kwaterę robotniczą / kulturę? Na razie z naszej perspektywy nie jest to precyzyjnie rozpoznawane, bo człowiek...
  2. Akaimajo

    Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    Co do przeglądarki puffin to u mnie nie wyświetlało całego miasta i nie mogłam robić zbiórki z tego co było na obrzeżach. Także z utęsknieniem czekałam na apkę i bardzo się cieszę, że to już :D A potrzebuję ją tylko do tego, żeby robić zbiory :)
  3. Akaimajo

    Naprawione Niewidzialni żołnierze [12826]

    Ooo, to u mnie też się tak dzieje cały czas od początku! Używam chrome problem pojawia się zarówno na prowincjach jak i turniejach.
  4. Akaimajo

    Skojarzenia

    paluszki
  5. Akaimajo

    X czy Y

    kawa szorty czy spódniczka?
  6. Akaimajo

    Liczymy do miliona.

    482
  7. Akaimajo

    Ostatnia litera

    krawat
  8. Akaimajo

    Krzyżówka I

    Maskarada :)
  9. Akaimajo

    Naprawione Gracze do naprawy III

    FELYNDRAL Allyrion ewarek
  10. Akaimajo

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.36

    Zadziałało, super! :) My sobie po prostu powystawialiśmy i pozdejmowaliśmy oferty z rynku, żeby przegonić wstrętne powiadomienie. Raz jeszcze dzięki za podsunięcie rozwiązania!
  11. Akaimajo

    Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

    Nie no są zadania trzy posty nad Twoim. Moderator je tylko oznaczył jako spoiler.
  12. Akaimajo

    Naprawione serwer zaliczył zgon??

    a ja jak na złość ustawiłam godzinną produkcję w warsztatach z czarem "Moc Zasobów", bo trochę cienko przędę ostatnio, a tu taka historia... Nie dość, że nie zrobiłam zbiórki to czar się marnuje. Hm, no cóż.
  13. Akaimajo

    Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

    @Dragomira, jesteś w stanie powiedzieć chociaż czy w evencie pojawiają się zadania typu "zapłać XX towarów"?
  14. Akaimajo

    Ostatnia litera

    jabłko
  15. Akaimajo

    Skojarzenia

    Faun
Do góry