• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Alex35

1. Alex35

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.55

Kiki - a gdzie można znaleźć jakąś wzmiankę o nowej nadciagającej rasie? Wpadam na forum poczytać, ale nigdzie nic takiego nie znalazłam :)
  2. Alex35

co jest z tym wojskiem

Hmmm... Cerbery z 4 gwiazdkami. Skończyłam ostatni rozdział gry i moje psy nadal mają zaledwie 3 gwiazdki :) Gdzie, u licha, można uzyskać czterogwiazdkowce? :P
  3. Alex35

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.55

W przeglądarce obecnie również czat znika :) W zaktualizowanej apce wywala z gry przy klikaniu co 5-10 sąsiada, a jeśli nie wywali, to dla odmiany znikają przyciski umożliwiające łapkowanie. Więc trzeba wyjść z gry i ponownie ją uruchomić. Czasem gra się wyłącza natychmiast po uruchomieniu...
  4. Alex35

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

Wydaje mi się, że gdzieś w którymś temacie omawiającym wprowadzenie rozdziału Żywiołaki była wzmianka o tym, że takiej możliwości nie będzie.
  5. Alex35

Zgłoszone Lochy Elvenaru

Popieram pomysł. Oddałam głos na "tak" :)
  6. Alex35

Zgłoszone Kwatera robotników w projekcji na ściance miasta

Skoro kwatera musi gdzieś stać, to niech sobie stoi. Ale jakiś przycisk lokalizujący ją w danym mieście... Jestem na tak :)
  7. Alex35

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.52

Z aplikacji korzystam wyłącznie do oklikania sąsiadów. Plus za prędkość działania i wielki minus za obciążenie telefonu. No na litość boską... To jest aplikacja na telefon/tablet a nie na gamingowy komputer. Z każdą aktualizacją coraz mniej sąsiadów mogę wyklikać w jednej turze. Obecnie 5-10...
  8. Alex35

Studnia Życzeń - co wypadło?

Posiadam 3 studnie i jak do tej pory zarobiłam 170 diamentów. Reszty nie zliczałam :) Jedno losowanie mi przepadło, bo najzwyczajniej w świecie zapomniałam, że mam studnie :)
  9. Alex35

X czy Y

Oczywiście, że kebab :) Wędzony kurczak czy makrela?
  10. Alex35

Skojarzenia

wydatki :)
  11. Alex35

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

Też łapkuję sąsiadów przez aplikację i także znikają mi miasta na mapie. Restart gry pomaga :) A na tablecie w dalszym ciągu z mapy nie moge korzystać. Kliknięcie czegokolwiek powoduje natychmiastowe wyłączenie gry. A wie ktoś może, czy zgłaszanie błędów przez Google Play jest skuteczne? :)
  12. Alex35

Relokacja miasta (aktywnego gracza)

Całkiem fajna myśl :) Mam tylko pewnie obawy co do owej relokacji. Otóż prawie wszyscy gracze mają ten sam problem z niezamieszkałą mapą. Więc, takie skakanie i szukanie sobie dobrego miejsca może być problematyczne o tyle, że coś takiego jak dobra lokalizacja w tej chwili chyba nie istnieje :)
  13. Alex35

zamiast schematu proponuje budynek

Brakuje mi tu ankiety i szczegółów. 1. Co miałby robić ten budynek (czemu służyć). 2. Jak obliczyć jego wartość. 3. Rozmiar. 4. Gdzie go upchnąć.
  14. Alex35

Bractwo Gorszy Sort poszukuje gracza

Witam :) Jak w temacie. Potrzeba nam aktywnego gracza z punktacją około 150 K. Jeśli masz więcej, będzie to dodatkowy atut. Opis pozostałych wymagań mamy zawarty w profilu. Nasza nazwa jest bardzo myląca i przekorna - nie zajmujemy się polityką. Z resztą, w regulaminie jest to zabronione. Nasz...
  15. Alex35

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

Pocieszę Cie czymś :) Nieaktywne konta nie będą usunięte. Wywalą je tylko na obrzeża mapy, a gracze aktywni zsuną się wtedy bliżej środka :)