• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa alice1352

  1. Bractwo 10/10

    Zapraszam do Solistów :)
  2. Soliści ☺Rekrutacja- zapraszaja do wspolnej gry :)

    Witam Szukamy aktywnych graczy, oferujemy wsparcie w rozwoju i gre na luzie :) Co tydzien mamy zloto w iglicy a w turnieju zbieramy 12-15 skrzynek. Zapraszam, pozdrawiam alice1352
  3. Soliści ☺Rekrutacja- zapraszaja do wspolnej gry :)

    Witam Zwolnilo sie u Nas miejsce i szukamy aktywnego gracza :) Co tydzien maly zloto w iglicy a w turnieju zbieramy 12-15 skrzynek. Zapraszam, pozdrawiam alice1352
  4. To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

    Długo bym wymieniała gry, w które grałam. Do tej pory dostaje e-maile: ''Alice dlaczego nas opuściłaś'' ‘’Alice, wróć do nas'' ’’Alice, mamy dla Ciebie pakiet powitalny''... odpowiedz jest prosta: 5 lat temu przeniosłam się do świata Elvenaru i w nim pozostanę! Fantastyczny (w pełni tego słowa...
  5. Nasz drugi konkurs urodzinowy

    Elvenarzyści kochani jesteście juz 6 lat z nami Dawajcie nam wyzwania, teoretycznie nie do wykonania, a za nie chojnie wynagradzajcie, tylko juz ze zwojami nie przesadzajcie. Grę aktualizujcie i czasem nasze propozycje honorujcie. 100 lat przysłowiowych i pomysłów odlotowych :)
  6. Soliści ☺Rekrutacja- zapraszaja do wspolnej gry :)

    Witam, u Nas 10- w tej chwili 14 skrzyneczek w turnieju robi sie ''samo'', tak automatycznie ;) W iglicy mamy tylko srebro bo jest Nas za malo! Potrzebujemy aktywnych graczy aby w koncu srebro zamienic na zloto. Zapraszamy serdecznie :)
  7. Soliści ☺Rekrutacja- zapraszaja do wspolnej gry :)

    Witam, poszukujemy aktywnych graczy. Turniej zaliczamy co tydzien, PB robimy jak mamy ochote- pelne lub w wersji minimalistycznej. Pomagamy i wspieramy sie nawzajem i chetnie przyjmiemy nawet ''maluszka'' pomagajac mu w rozwoju :) ZAPRASZAMY:)
  8. Lato z Elvenarem!

    Dziekuje @jarq za przychylne ustosunkowanie sie do wniosku :) no i gratuluje calej wygranej 12 :D
  9. Lato z Elvenarem!

    Popieram i podpisuje sie obiema ręcyma pod wnioskiem @kikimora, podziele sie swoja nagroda z ''odrzuconymi '' ;)
  10. Lato z Elvenarem!

    Miejsce: Flensburg, wejscie do portu. Wieczorny browarek przy browarku czy jak kto woli z browarkiem :)
  11. Dyskusja o aktualizacji 1.83

    @mayder wielkie dzieki za podpowiedz, dwa klikniecia i omija sie cala animacje :D nie musze wiecej patrzec na te krecace sie mieczyki! Wrocila mi chec do klikania turnieju na apce:) DZIEKUJE ♥
  12. To nie błąd wystąpił błąd wewnętrzny gry

    Mam tak samo. Ani na Chrome ani na aplikacji nie mam mozliwosci zalogowania :(
  13. Koszyki Wielkanocne

    28
  14. Kącik Żywiołaków I

    Elvenaru rodzina przygotowania poczyniła, bo Festiwalu godzina wybiła. Śpiewają wszyscy wszędzie i u Nas wesoło będzie.   Jedni w Opolu, inni w Sopocie, a My przy robocie. Krasnoludy budują male budy. Wróżki śpiewają i dowolne zaklęcia wybierają. Elfy na polane sie wybrały i surowców...
Do góry