• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Angel.A

1. Angel.A

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Musze go mieć :D Oby jeszcze, się zdarzyły artefakty na wymianę, żeby wyśrubować stare miśki i wtedy Event będzie dla mnie znośny ;) Bo Dżiny wy/padają jak deszcz :rolleyes: Każdy był/jest w posiadaniu Studni, jej zdobycie nie sprawiało większych problemów, bo przystępność była częsta (np...
  2. Angel.A

Gdzieś mi cytaty zgubiły się po drodze, mniejsza z tym :p Jestem na finiszu Orków, sięgam po Cudeńka i mam bardzo pod górkę w walkach/falą 3x, cwanie dobiera najcięższy batalion na koniec, gdzie mojej armii praktycznie już nie ma Używając wszystkich dostępnych wzmocnień, odznak + karmienia...
  3. Angel.A

Powitanie

Hej :) Niech Ci się elvenarowo wiedzie.
  4. Angel.A

Nie sugerowałam się osobą, tylko częstotliwością info o FoE. Dzięki, za ściągnięcie mnie na ziemię, nie za bardzo lubię jak mi ktoś bez zaproszenia, leci z butami bez ogródek ;)
  5. Angel.A

Ciągle czytam FoE tu, FoE tam, zachwalacie, reklamujecie, aż chcąc nie chcąc odpaliłam filmik :p Nie jest to już bajeczny/malowniczy majstersztyk, jeśli chodzi o moje pierwsze wrażenie, ale z tego co piszecie, rozgrywka to nam prawdopodobnie rekompensuje. Cóż... może kiedyś się skuszę, jak mi...
  6. Angel.A

Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

Zazdraszczam, że miałeś tyle miejsca :p Też mam wszystkie, co do tej pory, dzisiaj udało mi się za jednym podejściem złapać Statek Elfów przy najuboższej skrzyni, a Ty które losujesz?
  7. Angel.A

Dzisiaj do wygrania Statki Amunów, a że postanowiłam mieć je wszystkie XD to stuknęło tysiąc kryształów zanim się udało, więc... uda się zawsze, wcześniej, później - dużym kosztem, ale jest szansa. Mniejsza z tym, że zostaniesz w podartych portkach, bez grosza w kieszeni ;)
  8. Angel.A

Nie poddawajcie się, mi udało się wszystkie nagrody dzienne do tej pory zdobyć, również statki, więc i wam się na pewno uda. Z racji braku miejsca, na tę chwile wygląda to tak (1 z kulturą w inw.)
  9. Angel.A

To niech kolega się wypowie ;) Ja zawsze losuję z tych najniższych.
  10. Angel.A

Jak kolega pisze, można mieć kryształy i czas, ale szczęście... niekoniecznie, gdzie te 5% trafienia dla niektórych, jest odczuwalne jak 1, podobnie ma się z pogodą, przy zimnym wietrze zawsze jest chłodniej o kilka kresek.
  11. Angel.A

Dokładnie, przez to każdy mógł ją zdobyć bez "nocowania" w grze ;) Znudziłeś się, zapewne jak wielu z graczy, masz prawo sądząc po stażu ;] Odczuwalne nie tylko po kieszeni, ale i czasowo. Mi się udało jak widać poniżej, ale nie pytaj jakim kosztem o_O
  12. Angel.A

Kombinuj ;) , a jak się da i już postawisz, to się podziel odkryciem.
  13. Angel.A

Wzrokowo = bajka, event z tej strony, mi się podoba. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, czy będzie opłacalne postawienie całego zestawu, który jak zwykle potrzebuje kawał wolnego miejsca :oops: Nie lubię tłustej kiełbasy, więc napiszę, że dla mnie wisienką na torcie byłaby po prostu Studnia :D...
  14. Angel.A

Cześć

Miło powitać :)
  15. Angel.A

Dyskusja o Święcie Majowym.

Ładna jest, nie narzekaj :p W takim mieście, to i mi by się spodobało ;)