• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Angel.A

1. Angel.A

To nie błąd Punkty rankingowe

Watek do usunięcia. Dziękuję
  2. Angel.A

Naprawione Iglica Wieczności - brak nagród

Masz ci los :oops:
  3. Angel.A

Ok, tak też zrobię :) dzięki
  4. Angel.A

Naprawione Iglica Wieczności - brak nagród

Jeżeli to błąd/prawda, to otrzymałam ich (dzisiaj) bardzo mało, wydaje mi się, że za mało (2 sztuki), a doszłam wysoko.
  5. Angel.A

STOP Runom w z zakończonych cudach

Również jestem tego zdania co kolega Mighty, w zapasie mam kilkadziesiąt, żeby przynajmniej były jakieś ich zamienniki ew. zutylizować = w formie wymiany na inne potrzeby/surowce (?)
  6. Angel.A

Poprzedni watek dotyczący j/w został zamknięty, więc zakładam nowy. Z obserwacji Punkty Rankingowe żyją własnym życiem tzn. nic nie robię, a spadają lub zmieniają się bez powodu. Wychodząc z gry mam 6066, a logując się na drugi dzień 6069, po kilkugodzinnej przerwie 6067 (nic w tym czasie nie...
  7. Angel.A

Pomoc w zlotej otchlani

Żadna strata, cała przyjemność po mojej stronie :)
  8. Angel.A

Pomoc w zlotej otchlani

Otchłań na maksa, więc wrzuciłam Ci w Księgę i zakończyłam. Na zdrowie! :) Pozdrawiam
  9. Angel.A

Świąteczne życzenia dla społeczności i teamu z okazji świąt Bożego Narodzenia 2019

Dziękuję... Życzenia, ode mnie i moich małych przyjaciół :) https://www.elfyourself.com/?mId=74150112.2
  10. Angel.A

Relikt Eliksiru

Może dlatego, że nie należałam wtedy do żadnego Bractwa. Zawsze to coś... Dzięki za info :)
  11. Angel.A

Relikt Eliksiru

Wiadomo, pilnie potrzebny w tworzeniu Katalizatora, tylko co wtedy, kiedy nie można go zdobyć? W Iglicy Wieczności jak na złość - zero trafień, Pomoc Sąsiedzka przeważnie deski, najgorsze, że na Mapie Świata, Zwiad za Zwiadem, odsłania się wszystko, prócz Reliktu Eliksiru. Trzeci tydzień i jego...
  12. Angel.A

Wróżki

Super! Mam jasny wgląd i nawet mogę wybierać ;) Przy okazji, bo nie chcę zakładać kolejnego wątku - Czy portal Krasnoludów wraz z połączonymi budynkami, będzie w kolejnych rozdziałach do czegoś potrzebny?Jest rozbudowany na maksa, oraz kopalnie i odlewnie, surowce się marnują, nie ma na nie...
  13. Angel.A

Wróżki

Z całą pewnością :) Będę wiedziała jak najlepiej rozplanować. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.
  14. Angel.A

Wróżki

To mnie pocieszyłeś... :confused: I już mi się nie spieszy. Dzięki za info :) pozdrawiam
  15. Angel.A

Wróżki

:eek: 8 Ekspansji??? O, ja cie... Myślałam, że idzie zmieścić się do 4, jak w przypadku Krasnoludów :( I domniemam, że wszystko ma być połączone "drogą kwiatów"?