• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Angel.A

1. Angel.A

Relikt Eliksiru

Może dlatego, że nie należałam wtedy do żadnego Bractwa. Zawsze to coś... Dzięki za info :)
  2. Angel.A

Relikt Eliksiru

Wiadomo, pilnie potrzebny w tworzeniu Katalizatora, tylko co wtedy, kiedy nie można go zdobyć? W Iglicy Wieczności jak na złość - zero trafień, Pomoc Sąsiedzka przeważnie deski, najgorsze, że na Mapie Świata, Zwiad za Zwiadem, odsłania się wszystko, prócz Reliktu Eliksiru. Trzeci tydzień i jego...
  3. Angel.A

Wróżki

Super! Mam jasny wgląd i nawet mogę wybierać ;) Przy okazji, bo nie chcę zakładać kolejnego wątku - Czy portal Krasnoludów wraz z połączonymi budynkami, będzie w kolejnych rozdziałach do czegoś potrzebny?Jest rozbudowany na maksa, oraz kopalnie i odlewnie, surowce się marnują, nie ma na nie...
  4. Angel.A

Wróżki

Z całą pewnością :) Będę wiedziała jak najlepiej rozplanować. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.
  5. Angel.A

Wróżki

To mnie pocieszyłeś... :confused: I już mi się nie spieszy. Dzięki za info :) pozdrawiam
  6. Angel.A

Wróżki

:eek: 8 Ekspansji??? O, ja cie... Myślałam, że idzie zmieścić się do 4, jak w przypadku Krasnoludów :( I domniemam, że wszystko ma być połączone "drogą kwiatów"?
  7. Angel.A

Wróżki

Noszę się z zamiarem postawienia "osady" Wróżek, z Portalem, drogą, farmami i budynkami... Chciałabym uprzednio zobaczyć jak to wygląda i zaplanować, ile Ekspansji trzeba na to przeznaczyć. Czy ktoś z graczy ma i mógłby tutaj zamieścić screena lub na priv? Będę wdzięczna :)
  8. Angel.A

Dyskusja na temat nowego wyglądu forum

Dla mnie stanowczo czcionka jest za mała, muszę podkręcać "zOOma" aby cokolwiek przeczytać. Przy dłuższej lustracji bolą mnie oczy (wada wzroku), starość nie radość. Miejcie litość dla seniora o_O
  9. Angel.A

Dyskusja na temat nowego wyglądu forum

:oops: Dziwnie... może z czasem się przyzwyczaję. Wolałam starą wersję.
  10. Angel.A

Opcja "usuń temat" albo "usuń post"

Właśnie nie wiemy jak by było, bo tego nie można doświadczyć, jedynie snuć domysły. Chyba, że taka opcja zostałaby dodana "testowo" i tymczasowo, w celu sprawdzenia.
  11. Angel.A

Opcja "usuń temat" albo "usuń post"

Zagłosowałam na: Tak Możliwość usuwania swego postu albo i Tematu (chyba lepiej byłoby zrobić Ankietę z wyborem: Tak, Nie, inaczej głosy się rozkładają) Bywa, że coś się napisze i za chwile, żałuje, bo czegoś się nie wie, albo się wie, jednak nie jest pokryte dowodem, czasami pod wpływem...
  12. Angel.A

Dyskusja o Halloween

Oj, tam, oj tam... Ja nie narzekałabym :D hehe. Co jest najbardziej "pożądane" w grze, za co możesz mieć wszystko? ;) P-K mam w dużym zapasie, z surowcami i wojem daję radę, resztę też jakoś znoszę, jedynie brakuje mi tych błyskotek, są bezcenne :rolleyes:
  13. Angel.A

Dyskusja o Halloween

np. piękne budynki ewolucyjne dające :diamond:? :p Wiem, marzenie ściętej głowy... Tak tylko sobie kontempluje ;)
  14. Angel.A

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Z tym "łapkowaniem" w dół, mogłoby być tak, że osoba nielubiana, byłaby załapkowana w ten sposób na śmierć ;) Oczywiście być nie musi, ale może. Wiadomo, że część użytkowników nie darzy się "sympatią" i korciłoby ich do nadużywania tego "magicznego przycisku".
  15. Angel.A

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

W sedno - nie ma dowodów poparcia i zaprzeczenia, że to bzdura. Nowicjusz wchodzi i czyta/chłonie naelektryzowany konfliktem klimat, który często go wciąga w wojenkę i nim nasiąka, staje po którejś stronie barykady, choć sam nie wie dlaczego = czyt. nie rozumie/nie zna zarzewia tego ognia, bo...